Szkolenia WKPS

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
Blueyes

Post autor: Blueyes » pn lis 04, 2013 4:11 pm

Dzisiaj i tak podejde do 4 liter po pileczki i pomoce treningowe ale czy ktos wie czy one są tam?

I drugie pytanie to o sklepik u Juriego? Dużo nowych osób pyta o piłeczki i obwijki, kiedy beda dostepne?
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

Blueyes

Post autor: Blueyes » wt lis 05, 2013 2:58 pm

Info dla początkujących!

Piłeczki wraz z akcesoriami do treningu są u Juriego za barem, nie ma ich zbyt wiele ale zawsze coś plus podstawki do treningu na snejka. Dodatkowo są do zakupu obwijki.

Wystarczy poprosić barmana o użyczenie ich a będą dane. Z góry dziękuje za zwrot :)

Blueyes

Post autor: Blueyes » śr lis 27, 2013 2:34 pm

Sorki ale dzisiaj nie jestem w stanie wpaść na trening :( Więc o ile inni trenerzy nie zadeklarują chęci przybycia to zostaje on odwołany.

Blueyes

Post autor: Blueyes » ndz sty 19, 2014 4:22 pm

[center][big]Ogłoszenie parafialne![/big][/center]

Z ogromnym smutkiem muszę ogłosić że szkolenia wkps od lutego tego roku przestaną działać bądź zostaną zastąpione nowym, chętnym do ich prowadzenia koordynatorem i trenerami.

Ogólną przyczyną rezygnacji jest brak wygospodarowania wolnego czasu na ich przeprowadzanie jedynych trenerów jacy pozostali i je faktycznie prowadzą(mowa o mnie i Krzysiu Wystempie). Z mojej strony dodam, że dodatkowymi powodami jest po prostu wypalenie materiału(motywacji) oraz zmiana miejsca zamieszkania.

Chciałbym zaznaczyć z mojej strony, że istnieje możliwość do ponownego ich prowadzenia ale muszą się zmienić czynniki wymienione powyżej. Dodatkowo ogromnie dziękuje za wszelką pomoc jaką otrzymałem od wszystkich osób. Szczególne podziękowania kieruje dla:

-Krzyśka Wystempa który od ponad pół roku prowadził je samodzielnie na zmiane ze mną i zawsze kiedy była taka potrzeba służył pomocą . Krzychu naprawdę wielkie dzięki , bez Ciebie na pewno bym sobie nie poradził przez ostatnie pół roku!!!

-Kacpra Grzebieli który stworzył manual dzięki któremu posiadaliśmy niezbędną wiedzę co do zagrań oraz samej metodyki jej wykładania. Dodatkowo za niezbędny sprzęt do ich prowadzenia oraz początkowo(szkoda że tylko ale i tak było ich sporo ;) )uczestnictwo w każdym treningu.

-Kasii Kiczke i Agnieszce Derze za promocję treningów za pomocą różnych przekaźników informacji :P

Trochę słów podsumowania:

1)szkolenia były przeprowadzane przez rok, tylko w okresie wakacyjnym zostały opuszczone trzy treningi(sierpień) czego przyczyną była niska frekwencja i sezon urlopowy + jeden trening jesieny na który nie mógł przybyć żaden z trenerów
2) średnia frekwencja na treningach sięgała około 6-8 osób początkujących
3)pośrednio dzięki szkoleniom ilość osób które obecnie grają we wrocławiu znacznie się zwiększyła, dodatkowo poziom gry zdecydowanie wzrósł
4)w poprzednim roku zostały rozegrane dwa turnieje ponadregionalne(major w toruniu, mistrzostwa Polski w Warszawie) na których w parach początkujących(pary novice) wrocławscy gracze, rozpoczynający swoją przygodę właśnie na treningach, ZWYCIʯALI!

Sądze, że cel został osiągnięty a było nim pokazanie jak istotnym dla rozwoju klubu jest szkolenie ,,młodzieży" i pierwszy, profesjonalny kontakt z nią.

Dodatkowo chciałbym nadmienić, że w założeniu treningi miały TYLKO wyszkolić początkujących w ramach systemu ABC(A-kontrola piłki, B-strzał kończący +wybicie, C-podstawowe techniki zagrań na piątce + podstawowe tajniki strategi gry(blok, obrona, różnica pomiędzy grą singlową a parową, podstawowe przepisy itd.) aby posiadali wiedzę wystarczającą do treningów dla graczy średniozaawansowanych. Tą grupę mieli przejąć już inni trenerzy, o wyższym poziomie wtajemniczenia piłkarzykowego którzy zostali wymienieni tutaj http://www.pilkarzyki.wroclaw.pl/dla-no ... /nauka-gry .
[big]
Równocześnie chciałbym poprosić o usunięcie moich danych kontaktowych z tej strony.
[/big]

Podsumowując, cały projekt określam bardzo pozytywnie i sądze, że znacznie wpłynął tudzież będzie wpływał(jeżeli znajdzie koordynatora) na rozwój naszej dyscypliny w regionie!
Pozdrawiam serdecznie
Darek

P.S. Kilka liczb dla hejterów:

-192 godziny-około tylu godzin poświęciłem na naukę gry graczy początkujących w poprzednim roku
-95,4 zł-tyle wydałem na dojazdy na treningi od początku lipca tego roku
-60 zł -tyle uzyskałem dzięki zniżkom klubowym na licencję wkps
-35,4 zł+192 godziny poświęcone na trenowanie-tyle zapłaciłem za trenowanie początkujących ale gdy patrzę na grę takich graczy jak Sławek Glinkowski, Marek Bartnik, Grzegorz Bogacz, Rafał Zippel, Szymon ¦liwiński i wielu wielu innych, stwierdzam że k.urwa WARTO BY£O! Taka mała zachęta dla kontynuatorów projektu :)
Ostatnio zmieniony ndz sty 19, 2014 4:57 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.

pakorameres
Kontakt:

Post autor: pakorameres » ndz sty 19, 2014 5:18 pm

Daro ogromne slowa uznania. Dzieki wielkie (bo od tych treningow zaczela sie moja przygoda z pilakami)!!! Wykonales robote, ktora w codziennym zyciu Klubu moze byc przez wielu niezauwazona. Mogles wtedy trenowac, a szkoliles innych. Brawo!!!
"NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY"

fizjomed.wroc.pl

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn sty 20, 2014 9:23 am

Dzięki Darek za dotychczasowe wsparcie. Kwestia treningów dla początkujących to jest w dalszym ciagu bardzo ważna kwestia, z której nie możemy rezygnować.

Mimo wszystko skupiłem sie na zdaniu, w którym Darek stwierdzasz, że dalej możesz się w temacie angażować pod warunkiem dokonania zmian. Faktycznie masz rację temat trzeba trochę zreformować głównie poprzez zwiększenie ilości trenerów.

Jeżeli są osoby zainteresowane pomocą w prowadzeniu treningów bardzo proszę o informację w tym temacie. Na prawdę nie trzeba dużych umiejętności, wystarczy wiedza teoretyczna, którą nowa gwardia wytrenowanych osób z pewnością posiada.

Przy założeniu, ze Darek i Krzysiek w dalszym ciągu byliby w stanie obstawić po jednej środzie w miesiącu, co myślę dadzą radę zrobić. Wystarczy dwóch chętnych, aby mieć temat domknięty.

Patrząc na najbliższą przyszłość liczba osób chętnych do trenowania raczej bedzie wzrastać, nie możemy tego zmarnować.

Darku dzięki, że nie rezygnujesz z dnia na dzień, myślę, że do lutego zdążymy ogarnąć lepszy system treningów.
Ostatnio zmieniony pn sty 20, 2014 9:24 am przez Kacper, łącznie zmieniany 1 raz.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

Emek

Post autor: Emek » pn sty 20, 2014 10:28 am

Szacuna za to co zrobiliście i poświęcony czas!
Emil W.:faja:
Zdravim

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn mar 10, 2014 12:01 pm

Poniżej link do planu treningowego WKPSu. Co środę szkołka będzie odbywała się w kwaterze głównej w godzinach 19-21. Na miejscu będzie dostępnych dwóch trenerów. Namiary w załaczniku

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/651 ... 3a635.html

Miejsce treningu:
http://www.kwateraglowna.pl/lasertag-kontakt.htm
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 12:01 pm przez Kacper, łącznie zmieniany 1 raz.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

ODPOWIEDZ