Szkolenia WKPS

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
oraf

Post autor: oraf » czw sty 17, 2013 12:03 pm

Proponuje aby WKPS zakupił ok 10 piłek nowych i zrobił wymianę z posiadaczami starych piłek 1 nowa za 2 stare. Z chęcią pozbyłbym się piłek starych, ale mam w sumie 3 piłki z czego 1 w miarę nowa na której trenuję i nie widzi mi się oddanie pozostałych piłek bo sam zostanę bez do gry na KPW/DYP itd. Co do treningu to proponuje zrobić zapisy i zostawić jeden stół dla tych co przychodzą poćwiczyć/pograć ale nie są w szkółce. Mi pasują tylko 2-3h po pracy do 19-20 więc prośba Darka mija się z moimi możliwościami

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » czw sty 17, 2013 12:09 pm

WKPS prosi osoby, które mają piłki, z których nie korzystają, żeby je nam przekazali do celów szkoleniowych. Niech każdy przekaże jedną piłke i będzie dość Rafał. Inwestowanie w nowe i zamienianie ich na stare to słaba opcja moim zdaniem :), choć z pewnością dobry deal dla osoby, która otrzymuje nówkę :)

W trakcie treningu dla początkujących nie ma wolnych stołów, żeby je wydzielać stąd proba Darka. Zawsze mozemy wprowadzić zasadę, że grają tylko ci, którzy się zapiszą w tym terminie, ale chyba lepiej się po prostu dogadać, poza poniedziałekiem i środą jest jeszcze 5 dni w tygodniu w których można dowolnie długo trenować.

Ja do tej pory na treningach nie trenowałem praktycznie w ogóle, mimo, że tez miałem ochotę :), w tym terminie wole skupić się na podnoszeniu kwalifikacji uczestników szkolenia, a nie na własnych umiejętnościach.
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2013 12:11 pm przez Kacper, łącznie zmieniany 1 raz.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

oraf

Post autor: oraf » czw sty 17, 2013 12:30 pm

Trenować można w inne dni to fakt. Na treningi umawiam się we wtorek i czwartek jak prawie nikogo nie ma, ale... w środę jest niepowtarzalna okazja do gry na fireballu/tornado, zwłaszcza jeśli przychodzą osoby pograć bardziej dla przyjemności, niż do tyrania na G. Co do piłek, no cóż... problem pozostanie.

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » czw sty 17, 2013 12:52 pm

Jeśli każdy będzie sępił jednej piłki, która i tak nie nadaje się do gry to problem rzeczywiście pozostanie :)

W środę okazja do gry jest, ale mimo wszystko starajcie się przyjść po 20, wtedy jest sporo wolnego miejsca i nie ma problemów.

Pi³karzyki Wroc³aw

Blueyes

Post autor: Blueyes » czw sty 17, 2013 7:21 pm

@Rafał-po prostu nie chce żeby oni przyszli na trening i tylko grali! Ogrywac sie beda jak juz cos beda potrafic a do tego trzeba 2 osob na jeden stol a nie czterech zeby ich tego nauczyc :/ Pisalem jednak ze jezeli jest taka mozliwosc to odpuscie te cztery godziny w tygodniu. Jezeli nie ma to trudno, w sumie ten pomysl z wyznaczonym stolem mi sie podoba:) Poza tym mozna zrobic zapisy internetowe. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w nastepnym tygodniu.
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

sebmaly
Kontakt:

Post autor: sebmaly » czw sty 17, 2013 8:37 pm

płeczki dam na lidze bo mam troche ale nie mialem czasu kiedy ich dostarczyc

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pt sty 18, 2013 12:35 pm

Super, już w chwili obecnej mam trochę zebranych piłek, co prawda to wciąż mało, ale doprowadziłem je do wizualnej nowości :)

jest też pudełko od Fukiego, które idealnie się nadaje, zatem od przyszłego tygodnia w Multi za zostawienie dokumentu będzie opcja wypożyczenia piłeczki do każdego ze stołów.

Pi³karzyki Wroc³aw

Casdamato

Post autor: Casdamato » śr sty 23, 2013 7:15 pm

Jak idą treningi ?

Ja ze swojej strony mógłbym zaproponować poprowadzenie treningu dynamiki siły techniki... ogólnorozwojowe ćwiczenia, zajmuje sie tym od kliku miesięcy efekty mam bardzo dobre. Wyczerpujące, nie dla kompletnych mięczaków, trzeba się tylko podporządkować trenerowi i ćwiczyć równo. Potrzebuje trochę miejsca obok stolików, jakieś urządzenia do ćwiczeń, małe obciążenia, ... multikino to nie najlepsze miejsce... bo można się spocić a widok grupy ludzi wyciskającej brzuszki lub pompki może być dziwny ale wcześnie popołudniu można by trenować. Będzie mało grania dużo machania
Licze na wielki entuzjazm i zapał inaczej sie wypisuje :D

Casdamato

Post autor: Casdamato » śr sty 23, 2013 7:18 pm

ktoś chętny ?

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » czw sty 24, 2013 3:38 pm

fajne, choć Multi to rzeczywiście słabe miejsce do tego. Aczkolwiek jestem wstępnie zainteresowany, napisz proszę ile razy w tygodniu widziałbyś taki trening i jak czasowo by to wychodziło

Pi³karzyki Wroc³aw

Casdamato

Post autor: Casdamato » czw sty 24, 2013 4:56 pm

Dobry trening to 3 razy w tygodniu... ale nie mam tyle czasu bo trenuje osobno wiec raz w tygodniu myślę, że by wystarczyło 2 h.
Jakby udało się znaleźć dodatkowe miejsce powiedzmy 30-50 m2 . Kacper jest jakieś ukryte pomieszczenie w multi, gdzie spokojnie można się spocić, pobiegać i przejść zaraz do stolików?Jeśli tak to mogę nawet sam tam trenować 3 razy w tygodniu i jak się ktoś podłączy to spoko.
Chcesz zrobić spore postępy i lepiej się czuć w życiu :D? Trenuj ciężko ze mną :D. Myślę że warto spróbować zobaczyć jakie efekty będą po miesiącu... zachęcam wszystkich bez względu na kondycję
Ostatnio zmieniony czw sty 24, 2013 4:59 pm przez Casdamato, łącznie zmieniany 1 raz.

sebmaly
Kontakt:

Post autor: sebmaly » czw sty 24, 2013 5:23 pm

Casd piętro wyżej jest mnustwo miejsca i mało ludzi bo tam jest tylko jedna sala kinowa. szczerze z początku Twoj post wydawał mi się troche zabawno ale przutyło mi sie troche i jakas mobilizacja by sie przydała a cwiczenia i trenig w piłaki byłby wskazany. więc jakie terminy , jakie dni jaka godzina?

Casdamato

Post autor: Casdamato » czw sty 24, 2013 5:45 pm

Trzeba byłoby spytać o zgodę multikina, żeby nikt nie robił problemów

...pewnie można wstawić tam stolik!
trening godzina 19, wtorek, czwartek jakby była potrzeba to sobota. Założenie jest takie żeby wzmocnić mięśnie, zwiększyć dynamikę i koordynacje ruchową pod piłkarzyki

Blueyes

Post autor: Blueyes » pt sty 25, 2013 3:52 pm

Wracając do pytania Pawła to treningi sie odbywają, po poczatkowym boomie z ludzmi, przychodza teraz ludzie ktorzy zalapali zajawke. ¦rednio jest około 6 osob. Propozycja treningu jak najbardziej ciekawa ale sądze że nie na poziom początkujących. Ich już i tak męczy żmudne odbijanie piłeczki przy ćwiczeniach na kontrolę piłki czy robienie ćwiczeń pod firmówke i snejka:D

Sam się chętnie piszę na takie treningi i moge popytac ludzi:)

Seba ty juz skaczesz przy stole jak sarenka:D Po tych treningach będziesz zasuwał jak królik w pokrzywach:D
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn sty 28, 2013 12:49 pm

Pobiegać w multi można zawsze po klatce schodowej, która jest w ogóle nie uczęszczana. Z góry bym nie korzystał, bo przenoszenie tam stołu wiąże się z akceptacją multi, która z doświadczenia wiem jest prawie nierealna do osiągnięcia.

Pompki można porobić za kotarą, chyba nikt się nie będzie czepiał, ale bieganie po kinie to słaby pomysł, zostaje zatem ta klatka schodowa.

3 razy w tygodniu to ja odpadam, ale raz na pewno się piszę, może nawet dwa razy. Trzeba też wybrać stosowny termin bo mi pasują tylko popłudnia/wieczory a poniedziałki i środy sa już zajęte.

Pi³karzyki Wroc³aw

ODPOWIEDZ