Klubowy Puchar Wrocławia - III Sezon - 2013/2014 - TERMINARZ

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » sob wrz 28, 2013 9:32 pm

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

TABELA KOÑCOWA[/big]

(update: 15-05-2014)
[/center]

- --------------------------- mecze --- zw. - rem. - por. ---- konkurencje ----- sety ---------- bramki ------ punkty
1. Nic Się Nie Stało ---- -------- 14 ------- 10 ---- 2 ----- 2 ------- 43:20 (+23) -- 133:75 (+58) -- 876:730 (+146) ---- 32
2. Banda Wieprza ---- --------- 14 ------- 10 ---- 2 ----- 2 ------- 42:21 (+21) -- 125:82 (+43) -- 855:722 (+133) ---- 32
3. Drużyna A ---- ---------------. 14 -------- 9 ---- 3 ----- 2 ------- 40:23 (+17) -- 124:85 (+39) -- 861:705 (+156) ----- 30
4. Puchatek i Przyjaciele ---- - 14 -------- 5 ---- 4 ----- 5 ------- 33:30 (+3) ---- 103:101 (+2) -- 770:754 (+16) ------ 19
5. Jennifer Lopez ---- ---------- 14 -------- 5 ---- 3 ----- 6 ------- 31:32 (-1) ----- 111:104 (+7) -- 826:826 (0) --------- 18
6. Mafia ---- ---------------------. 14 -------- 5 ---- 2 ----- 7 ------- 29:34 (-5) ----- 100:115 (-15) -- 787:864 (-77) ----- 17
7. Lachonarium ---- ------------. 14 -------- 2 ---- 0 ---- 12 ------ 17:46 (-29) ---- 69:141 (-72) --- 674:872 (-198) ----- 6
8. Era Nowych Tostów ---- ---. 14 -------- 2 ---- 0 ---- 12 ------ 17:46 (-29) ---- 71:133 (-62) --- 665:841 (-176) ----- 6




[small][ulist=disc]O kolejności miejsc w tabeli końcowej decyduje liczba punktów
Jeżeli dwie drużyny uzyskają tę samą liczbie punktów - decyduje wynik bezpośredniego dwumeczu
Jeżeli więcej niż dwie drużyny uzyskają tę samą liczbę punktów - decyduje "mała tabela" wyłącznie z wynikami meczy pomiędzy drużynami z taką samą liczbą punktów, a w niej kolejno: liczba punktów, bilans konkurencji, bilans setów, liczba wygranych setów, bilans bramek, liczba zdobytych bramek, mecz dogrywkowy.[/ulist]
[/small]
Ostatnio zmieniony czw maja 15, 2014 12:29 pm przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » pt paź 04, 2013 10:23 am

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

TERMINARZ I WYNIKI[/big]

(update: 4-10-2013)
[/center]


Początek wszystkich meczy o godzinie 19.30

1. Kolejka (8-paź-2013 i 15-paź-2013)
8-10-2013 Lachonarium - Jennifer Lopez
8-10-2013 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Nic sie nie stało
15-10-2013 Banda Wieprza - Druzyna A
15-10-2013 Mafia - ENT (Era Nowych Tostów)

2. Kolejka (22-paź-2013 i 29-paź-2013)
22-10-2013 ENT (Era Nowych Tostów) - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
22-10-2013 Druzyna A - Lachonarium
29-10-2013 Jennifer Lopez - Banda Wieprza
29-10-2013 Nic sie nie stało - Mafia

3. Kolejka (5-lis-2013 i 19-lis-2013)
5-11-2013 Banda Wieprza - Nic sie nie stało
5-11-2013 Mafia - Jennifer Lopez
19-11-2013 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Druzyna A
19-11-2013 Lachonarium - ENT (Era Nowych Tostów)

4. Kolejka (26-lis-2013 i 3-gru-2013)
26-11-2013 Nic sie nie stało - ENT (Era Nowych Tostów)
26-11-2013 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Mafia
3-12-2013 Druzyna A - Jennifer Lopez
3-12-2013 Lachonarium - Banda Wieprza

5. Kolejka (10-gru-2013 i 17-gru-2013)
10-12-2013 Jennifer Lopez - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
10-12-2013 Nic sie nie stało - Lachonarium
17-12-2013 ENT (Era Nowych Tostów) - Banda Wieprza
17-12-2013 Mafia - Druzyna A

6. Kolejka (7-sty-2014 i 14-sty-2014)
7-1-2014 Lachonarium - Mafia
7-1-2014 Banda Wieprza - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
14-1-2014 Jennifer Lopez - ENT (Era Nowych Tostów)
14-1-2014 Druzyna A - Nic sie nie stało

7. Kolejka (21-sty-2014 i 28-sty-2014)
21-1-2014 Nic sie nie stało - Jennifer Lopez
21-1-2014 ENT (Era Nowych Tostów) - Druzyna A
28-1-2014 Mafia - Banda Wieprza
28-1-2014 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Lachonarium

8. Kolejka (4-lut-2014 i 11-lut-2014)
4-2-2014 Nic sie nie stało - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
4-2-2014 ENT (Era Nowych Tostów) - Mafia
11-2-2014 Druzyna A - Banda Wieprza
11-2-2014 Jennifer Lopez - Lachonarium

9. Kolejka (18-lut-2014 i 25-lut-2014)
18-2-2014 Banda Wieprza - Jenifer Lopez
18-2-2014 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - ENT (Era Nowych Tostów)
25-2-2014 Mafia - Nic sie nie stało
25-2-2014 Lachonarium - Druzyna A

10. Kolejka (4-mar-2014 i 11-mar-2014)
4-3-2014 Druzyna A - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
4-3-2014 ENT (Era Nowych Tostów) - Lachonarium
11-3-2014 Jenifer Lopez - Mafia
11-3-2014 Nic sie nie stało - Banda Wieprza

11. Kolejka (18-mar-2014 i 25-mar-2014)
18-3-2014 Banda Wieprza - Lachonarium
18-3-2014 Mafia - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
25-3-2014 Jennifer Lopez - Druzyna A
25-3-2014 ENT (Era Nowych Tostów) - Nic sie nie stało

12. Kolejka (1-kwi-2014 i 8-kwi-2014)
1-4-2014 Lachonarium - Nic sie nie stało
1-4-2014 Banda Wieprza - ENT (Era Nowych Tostów)
8-4-2014 Druzyna A - Mafia
8-4-2014 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Jennifer Lopez

13. Kolejka (15-kwi-2014 i 29-kwi-2014)
15-4-2014 ENT (Era Nowych Tostów) - Jennifer Lopez
15-4-2014 Puchatek I Przyjaciele (PiP) - Banda Wieprza
29-4-2014 Nic sie nie stało - Druzyna A
29-4-2014 Mafia - Lachonarium

14. Kolejka (6-maj-2014 i 13-maj-2014)
6-5-2014 Druzyna A - ENT (Era Nowych Tostów)
6-5-2014 Lachonarium - Puchatek I Przyjaciele (PiP)
13-5-2014 Banda Wieprza - Mafia
13-5-2014 Jennifer Lopez - Nic sie nie stało
Ostatnio zmieniony pn kwie 21, 2014 5:14 pm przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » pt paź 04, 2013 10:24 am

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

RANKINGI GRACZY INDYWIDUALNYCH
KLASYFIKACJA KOÑCOWA[/big]

(update: 15-05-2014)
[/center]

1. O kolejności w rankingu decyduje liczba punktów z 80 % najlepszych wyników, z maksymalnej ilości możliwych do rozegrania meczy w danej klasyfikacji. Czyli liczone jest 11 najlepszych wyników (3 najsłabsze wyniki lub nieobecności nie będą brane po uwagę).
2. W przypadku gdy więcej zawodników ma tą samą liczbę punktów, o kolejności decyduje średnia zdobytych punktów we WSZYSTKICH rozegranych meczach.
(uwzględnię to w dopiero w końcowej klasyfikacji)


[big]Ranking zawodników open [/big]

- miejsce - kat. --- zawodnik ----------------- drużyna ----------- mecze - punkty - średnia - ranking - różnica
------ 1-2. - (O) - Nowakowski Dariusz ------. (Nic Się Nie Stało) ----------- 14 ------- 33 ----- 2,357 ------ 31 --------- -2
------ 1-2. - (O) - Fijka Krzysztof -------------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 14 ------- 33 ----- 2,357 ------ 31 --------- -2
-------- 3. - (O) - Bdzikot Cezary -------------. (Banda Wieprza) ------------ 14 ------- 32 ------ 2,286 ------- 31 --------- -1
-------- 4. - (O) - Grzebiela Kacper ----------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 12 ------- 28 ------ 2,333 ------- 28 --------- 0
-------- 5. - (O) - Najbar-Krzywaźnia Anna - (Nic Się Nie Stało) ----------- 13 ------- 28 ------ 2,154 ------- 28 --------- 0
-------- 6. - (O) - Drabik Maciej ---------------. (Banda Wieprza) ------------ 12 ------- 27 ------ 2,250 ------- 27 --------- 0
-------- 7. - (O) - Kulik Gracjan ---------------- (Jennifer Lopez) ------------- 12 ------- 25 ------ 2,083 ------- 25 --------- 0
-------- 8. - (O) - Jurgielewicz Piotr ----------. (Nic Się Nie Stało) ----------- 13 ------- 25 ------ 1,923 ------- 25 --------- 0
-------- 9. - (O) - Wystemp Krzysztof --------. (Drużyna A) ------------------ 12 ------- 24 ------ 2,000 ------- 24 --------- 0
------- 10. - (O) - Kurtyka Barbara ------------ (Lachonarium) --------------- 14 ------- 24 ------ 1,714 ------- 24 --------- 0
------- 11. - (O) - Nowek Szymon -------------. (Banda Wieprza) ------------ 11 ------- 23 ------ 2,091 ------- 23 --------- -
------- 12. - (O) - Zawadzki Michał ------------ (Drużyna A) ------------------ 13 ------- 23 ------ 1,769 ------- 23 --------- 0
------- 13. - (O) - Najbar-Krzywaźnia Jerzy -- (Nic Się Nie Stało) ----------- 12 ------- 22 ------ 1,833 ------- 22 --------- 0
--- 14-15. - (O) - Orkisz Rafał -----------------. (Drużyna A) ------------------ 11 ------- 21 ------ 1,909 ------- 21 --------- -
--- 14-15. - (O) - Sikorski Robert -------------- (Era Nowych Tostów) ------ 11 ------- 21 ------ 1,909 ------- 21 --------- -
------- 16. - (O) - Liptak Dawid ---------------- (Mafia) ------------------------- 12 ------- 21 ------ 1,750 ------- 21 --------- 0
------- 17. - (O) - Rostalski Mateusz ---------. (Mafia) ------------------------- 10 ------- 20 ------ 2,000 ------- 20 --------- -
------- 18. - (O) - Sobótka Paweł -------------. (Jennifer Lopez) ------------- 12 ------- 20 ------ 1,667 ------- 20 --------- 0
--- 19-20. - (O) - Fronc Agata -----------------. (Jennifer Lopez) ------------- 10 ------- 18 ------ 1,800 ------- 18 --------- -
--- 19-20. - (O) - Rutkowski Bartłomiej ------ (Mafia) ------------------------- 10 ------- 18 ------ 1,800 ------- 18 --------- -
------- 21. - (O) - Korzec Dariusz -------------- (Era Nowych Tostów) ------ 12 ------- 18 ------ 1,500 ------- 18 --------- 0
------- 22. - (O) - Bartnik Marek --------------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 13 ------- 17 ------ 1,308 ------- 17 --------- 0
------- 23. - (O) - Kruk Jakub ------------------- (Jennifer Lopez) ------------- 6 ------- 15 ------ 2,500 ------- 15 --------- -
------- 24. - (O) - Sawicki Patryk -------------- (Jennifer Lopez) ------------- 7 ------- 15 ------ 2,143 ------- 15 --------- -
--- 25-26. - (O) - Kumaszka £ukasz ----------- (Banda Wieprza) ------------ 9 ------- 15 ------ 1,667 ------- 15 --------- -
--- 25-26. - (O) - Zippel Rafał -----------------. (Drużyna A) ------------------ 9 ------- 15 ------ 1,667 ------- 15 --------- -
------- 27. - (O) - Sutuła £ukasz ---------------. (Puchatek i Przyjaciele) ---- 11 ------- 15 ------ 1,364 ------- 15 --------- -
------- 28. - (O) - Wielgus Emil ----------------- (Era Nowych Tostów) ------ 11 ------- 14 ------ 1,273 ------- 14 --------- -
--- 29-30. - (O) - Gąsior Sebastian -----------. (Era Nowych Tostów) ------ 12 ------- 14 ------ 1,167 ------- 14 --------- 0
--- 29-30. - (O) - Stalmarska Aleksandra ---- (Mafia) ------------------------- 12 ------- 14 ------ 1,167 ------- 14 --------- 0
------- 31. - (O) - Gola Igor --------------------- (Jennifer Lopez) ------------- 11 ------- 13 ------ 1,182 ------- 13 --------- -
--- 32-33. - (O) - Różanowski Jakub ---------- (Banda Wieprza) ------------ 5 ------- 12 ------ 2,400 ------- 12 --------- -
--- 32-33. - (O) - Bogacz Grzegorz ------------ (Drużyna A) ------------------ 5 ------- 12 ------ 2,400 ------- 12 --------- -
------- 34. - (O) - Michalak Sebastian --------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 13 ------- 12 ------ 0,923 ------- 12 --------- 0
------- 35. - (O) - ¦liwiński Szymon -----------. (Drużyna A) ------------------ 8 ------- 11 ------ 1,375 ------- 11 --------- -
------- 36. - (O) - Hładczuk Mateusz ----------. (Drużyna A) ------------------ 9 ------- 10 ------ 1,111 ------- 10 --------- -
--- 37-38. - (O) - Krawczyk Mateusz --------- (Mafia) ------------------------- 4 ------- 9 ------ 2,250 ------- 9 --------- -
--- 37-38. - (O) - Hasiuk Andrzej -------------. (Nic Się Nie Stało) ----------- 4 ------- 9 ------ 2,250 ------- 9 --------- -
------- 39. - (O) - Jańczak Krzysztof ----------. (Era Nowych Tostów) ------ 6 ------- 9 ------ 1,500 ------- 9 --------- -
------- 40. - (O) - Miela Jakub ------------------ (Mafia) ------------------------- 7 ------- 9 ------ 1,286 ------- 9 --------- -
------- 41. - (O) - Glinkowski Sławomir ------- (Mafia) ------------------------- 8 ------- 9 ------ 1,125 ------- 9 --------- -
------- 42. - (O) - Jędrzejczak Tomasz -------- (Drużyna A) ------------------ 6 ------- 8 ------ 1,333 ------- 8 --------- -
------- 43. - (P) - Kułaga Ireneusz -----------. (Banda Wieprza) ------------ 3 ------- 7 ------ 2,333 ------- 7 --------- -
------- 44. - (O) - Marszałek Magdalena -----. (Lachonarium) --------------- 5 ------- 7 ------ 1,400 ------- 7 --------- -
------- 45. - (O) - Kuropatwa Alicja -----------. (Lachonarium) --------------- 7 ------- 7 ------ 1,000 ------- 7 --------- -
------- 46. - (O) - Fijka Adam -------------------. (Banda Wieprza) ------------ 8 ------- 7 ------ 0,875 ------- 7 --------- -
------- 47. - (O) - Kiczke Katarzyna -----------. (Lachonarium) --------------- 9 ------- 7 ------ 0,778 ------- 7 --------- -
------- 48. - (O) - Madej Paweł ----------------- (Jennifer Lopez) ------------- 2 ------- 6 ------ 3,000 ------- 6 --------- -
------- 49. - (O) - Kalinowski Paweł ----------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 7 ------- 6 ------ 0,857 ------- 6 --------- -
------- 50. - (O) - Liptak Emilia ----------------- (Lachonarium) --------------- 12 ------- 6 ------ 0,500 ------- 6 --------- 0
------- 51. - (P) - Faryniak Marcin ------------- (Jennifer Lopez) ------------- 2 ------- 4 ------ 2,000 ------- 4 --------- -
------- 52. - (O) - Reczuch Andrzej ------------. (Jennifer Lopez) ------------- 3 ------- 4 ------ 1,333 ------- 4 --------- -
------- 53. - (O) - Durlej Aleksandra ----------. (Puchatek i Przyjaciele) ---- 4 ------- 4 ------ 1,000 ------- 4 --------- -
------- 54. - (O) - Fuławka £ukasz ------------. (Mafia) ------------------------- 1 ------- 3 ------ 3,000 ------- 3 --------- -
--- 55-56. - (O) - Toczek Maciej ---------------- (Era Nowych Tostów) ------ 5 ------- 3 ------ 0,600 ------- 3 --------- -
--- 55-56. - (O) - Piętak Martyna -------------. (Lachonarium) --------------- 5 ------- 3 ------ 0,600 ------- 3 --------- -
------- 57. - (O) - Trocki Artur ------------------. (Puchatek i Przyjaciele) ---- 6 ------- 3 ------ 0,500 ------- 3 --------- -
------- 58. - (O) - £akomski Jan ----------------. (Banda Wieprza) ------------ 1 ------- 2 ------ 2,000 ------- 2 --------- -
------- 59. - (O) - Turowska Małgorzata -----. (Lachonarium) --------------- 3 ------- 2 ------ 0,667 ------- 2 --------- -
------- 60. - (O) - Zarzycka Justyna ----------- (Lachonarium) --------------- 11 ------- 2 ------ 0,182 ------- 2 --------- -
------- 61. - (O) - Gąsior Paweł ----------------- (Era Nowych Tostów) ------ 1 ------- 1 ------ 1,000 ------- 1 --------- -
--- 62-73. - (P) - Zakrzewska Katarzyna ---- (Era Nowych Tostów) ------ 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Sikorski Tomasz ------------- (Jennifer Lopez) ------------- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Tekieli Grzegorz ------------. (Jennifer Lopez) ------------- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Boniecka Anna --------------. (Lachonarium) --------------- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Chorąży Katarzyna --------- (Lachonarium) --------------- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Bartnik Grzegorz ----------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (P) - Rogoża Michał --------------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (O) - Tarnawski Piotr ------------- (Banda Wieprza) ------------ 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (O) - Dera Agnieszka ------------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (O) - Bartosik Izabela ------------. (Lachonarium) --------------- 2 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (O) - Kobberger Agnieszka ------ (Lachonarium) --------------- 2 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 62-73. - (O) - Zaręba Anna ----------------. (Lachonarium) --------------- 3 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -





[big]Ranking zawodników początkujących [/big]

- miejsce - kat. --- zawodnik ----------------- drużyna ----------- mecze - punkty - średnia - ranking - różnica
-------- 1. - (P) - Mieszała Magdalena ------- (Banda Wieprza) ------------ 13 ------ 34 ------ 2,615 ------ 32 --------- -2
-------- 2. - (P) - Sabok Agnieszka ----------- (Drużyna A) ------------------ 14 ------ 33 ------ 2,357 ------ 32 --------- -1
-------- 3. - (P) - Popławski Albin ------------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 13 ------ 31 ------ 2,385 ------- 29 --------- -2
-------- 4. - (P) - Płodowski Michał ------------ (Puchatek i Przyjaciele) ---- 14 ------- 33 ------ 2,357 ------- 29 --------- -4
-------- 5. - (P) - ¦lusarczyk Marcin ----------. (Drużyna A) ------------------ 11 ------- 26 ------ 2,364 ------- 26 --------- -
-------- 6. - (P) - Kułaga Ireneusz -----------. (Banda Wieprza) ------------ 11 ------- 23 ------ 2,091 ------- 23 --------- -
------ 7-8. - (P) - Niechajowicz Michał -------. (Banda Wieprza) ------------ 10 ------- 21 ------ 2,100 ------- 21 --------- -
------ 7-8. - (P) - £ukaszewicz Bartłomiej ---- (Drużyna A) ------------------ 10 ------- 21 ------ 2,100 ------- 21 --------- -
-------- 9. - (P) - Bąk Bartłomiej --------------- (Mafia) ------------------------- 8 ------- 18 ------ 2,250 ------- 18 --------- -
------- 10. - (P) - Ryglicki Paweł --------------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 10 ------- 18 ------ 1,800 ------- 18 --------- -
------- 11. - (P) - Blatsios Janis ---------------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 7 ------- 16 ------ 2,286 ------- 16 --------- -
------- 12. - (P) - Glinkowska Katarzyna ----- (Mafia) ------------------------- 8 ------- 15 ------ 1,875 ------- 15 --------- -
------- 13. - (P) - Jarnecki Michał -------------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 10 ------- 15 ------ 1,500 ------- 15 --------- -
------- 14. - (P) - Morawiecki Ireneusz ------- (Mafia) ------------------------- 6 ------- 14 ------ 2,333 ------- 14 --------- -
------- 15. - (P) - Zaręba Grzegorz ----------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 9 ------- 14 ------ 1,556 ------- 14 --------- -
--- 16-17. - (P) - Kaucki Michał ---------------- (Jennifer Lopez) ------------- 10 ------- 12 ------ 1,200 ------- 12 --------- -
--- 16-17. - (P) - Sikorski Tomasz ------------- (Jennifer Lopez) ------------- 10 ------- 12 ------ 1,200 ------- 12 --------- -
------- 18. - (P) - Faryniak Marcin ------------- (Jennifer Lopez) ------------- 5 ------- 10 ------ 2,000 ------- 10 --------- -
------- 19. - (P) - Dyguda Marcin --------------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 3 ------- 7 ------ 2,333 ------- 7 --------- -
--- 20-21. - (P) - Ciepły Przemysław ----------- (Jennifer Lopez) ------------- 6 ------- 7 ------ 1,167 ------- 7 --------- -
--- 20-21. - (P) - Boniecka Anna --------------. (Lachonarium) --------------- 6 ------- 7 ------ 1,167 ------- 7 --------- -
------- 22. - (P) - Droś Beata ------------------. (Lachonarium) --------------- 10 ------- 7 ------ 0,700 ------- 7 --------- -
------- 23. - (P) - Rogoża Michał --------------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 4 ------- 6 ------ 1,500 ------- 6 --------- -
------- 24. - (P) - Wiśnowska Paulina --------. (Jennifer Lopez) ------------- 3 ------- 4 ------ 1,333 ------- 4 --------- -
------- 25. - (P) - Kukuła Kamila ---------------. (Lachonarium) --------------- 5 ------- 4 ------ 0,800 ------- 4 --------- -
------- 26. - (P) - Durlej Agnieszka -----------. (Lachonarium) --------------- 6 ------- 4 ------ 0,667 ------- 4 --------- -
--- 27-28. - (P) - Toporek Paweł --------------. (Banda Wieprza) ------------ 1 ------- 3 ------ 3,000 ------- 3 --------- -
--- 27-28. - (P) - Klimkiewicz Tomasz -------- (Era Nowych Tostów) ------ 1 ------- 3 ------ 3,000 ------- 3 --------- -
------- 29. - (P) - Vodrazka Thomas ----------- (Banda Wieprza) ------------ 2 ------- 3 ------ 1,500 ------- 3 --------- -
------- 30. - (P) - Zakrzewska Katarzyna ---- (Era Nowych Tostów) ------ 6 ------- 3 ------ 0,500 ------- 3 --------- -
------- 31. - (P) - Esik Przemysław ------------ (Era Nowych Tostów) ------ 2 ------- 2 ------ 1,000 ------- 2 --------- -
------- 32. - (P) - Tekieli Grzegorz ------------. (Jennifer Lopez) ------------- 3 ------- 2 ------ 0,667 ------- 2 --------- -
--- 33-34. - (P) - Krzywaźnia £ukasz --------- (Nic Się Nie Stało) ----------- 1 ------- 1 ------ 1,000 ------- 1 --------- -
--- 33-34. - (P) - Doruch Przemysław -------- (Puchatek i Przyjaciele) ---- 1 ------- 1 ------ 1,000 ------- 1 --------- -
------- 35. - (P) - Wojnicz Katarzyna ---------- (Lachonarium) --------------- 3 ------- 1 ------ 0,333 ------- 1 --------- -
--- 36-46. - (P) - Stasiński Tomasz ----------- (Banda Wieprza) ------------ 1 ------- 0 ------ 0,000 ------- 0 --------- -
--- 36-46. [color=#f5f5f5]-[/color] (P) [color=#f5f5f5]-[/color] Szpila Patryk [color=#f5f5f5] ----------------- [/color] (Era Nowych Tostów) [color=#f5f5f5]------ [/color] 1 [color=#f5f5f5] ------- [/color] 0 [color=#f5f5f5] ------ [/color] 0,000 [color=#f5f5f
Ostatnio zmieniony czw maja 15, 2014 12:23 pm przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » pt paź 04, 2013 10:26 am

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

REGULAMIN[/big]

(update: 4-10-2013)
[/center]


REGULAMIN "KLUBOWEGO PUCHARU WROC£AWIA"
SEZON 2013/14

I. PRZEPISY OGÓLNE

1. Organizatorem Klubowego Pucharu Wrocławia, zwanego dalej jako "KPW" jest Wrocławski Klub Piłki Stołowej.
2. Liga zostanie przeprowadzona w sezonie 2013/2014.
3. Miejsce spotkań: Klub Motyla Noga
4. Turniej będzie rozgrywany na stolikach Garlando World Champion 2007


II. ZG£OSZENIE DO ROZGRYWEK

1. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, przynależni do drużyny zgłoszonej do rozgrywek.
2. Zawodnikiem jest osoba zgłoszona w drużynie, którą zawodnik reprezentuje - złamanie tej zasady może zakończyć się dyskwalifikacją drużyny z całej edycji KPW.
3. Zgłoszenie powinno zawierać:
a. listę zawodników reprezentujących drużynę.
b. nazwisko, imię, kontakt telefoniczny oraz kontakt e-mail osoby odpowiedzialnej za drużynę - tzw selekcjoner drużyny.
c. nazwisko, imię, kontakt telefoniczny oraz kontakt e-mail zastępcy osoby odpowiedzialnej za drużynę - tzw zastępca selekcjonera drużyny
d. potwierdzenie dokonania opłaty turniejowej w wysokości 100 zł (płacone łącznie za całą drużynę) na konto organizatora (w przypadku, gdy wpłata nie została jeszcze zaksięgowana na koncie organizatora). Wpłaty należy kierować na konto:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
4. W rozgrywkach mogą tylko i wyłącznie brać udział zawodnicy, którzy zostali do nich zgłoszeni. Można je składać na adres mailowy organizatora varan@varan.pl
5.Gracz początkujący może zostać dopisany do drużyny w każdym momencie,pod warunkiem ze jego przynależność do kategorii "początkujący" nie budzi żadnych zastrzeżeń i zostanie zgłoszony do rozgrywek w odpowiednim temacie na forum.Zawodnik niepoczątkujący może być dopisany do rozgrywek w trakcie ich trwania po zatwierdzeniu przez organizatora.
6. Dopuszcza się udział w turnieju drużyn niekompletnych, pod warunkiem iż liczba zawodników pozwala na podjęcie rywalizacji przynajmniej
-dot 1 kolejki: w dwóch konkurencjach. We wszystkich nie obsadzonych konkurencjach przeciwnikom przyznawany będzie walkower (2:5 we wszystkich setach). Do rozegrania meczu na remis wystarcza 3 osoby(OS i OD lub PP). Skład mniejszy niż 3 osoby oznacza walkower w całym spotkaniu i ustalenie wyników wszystkich konkurencji na (2:5 we wszystkich setach). Spotkanie w takim przypadku kończy się wynikiem 0:4
-dot 2 kolejki: w trzech konkurencjach. We wszystkich nie obsadzonych konkurencjach przeciwnikom przyznawany będzie walkower (2:5 we wszystkich setach). Do rozegrania meczu wystarcza 4 osoby(OS,PS i PP lub OD). Skład mniejszy niż 4 osoby oznacza walkower w całym spotkaniu i ustalenie wyników wszystkich konkurencji na (2:5 we wszystkich setach). Spotkanie w takim przypadku kończy się wynikiem 0:5.
7.Kolejność konkurencji ustalają miedzy sobą koordynatorzy.
8. Jeden zawodnik może reprezentować tylko i wyłącznie jedną drużynę zgłoszoną do rozgrywek. Zakazuje się gry jednego zawodnika w kilku zespołach.
9. Zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek wyrażają zgodę na zamieszczanie ich zdjęć oraz nazwisk na stronie organizatora.
10. Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z deklaracją przestrzegania regulaminu i przepisów gry w turnieju o czym świadczy podpis selekcjonera drużyny w imieniu swoim oraz zgłoszonych zawodników.
11. Podpis selekcjonera drużyny pod regulaminem oznacza akceptację regulaminu przez wszystkich zawodników zgłoszonych do gry w tym zespole.
12. Wszystkie kwestię sporne rozstrzygane będą przez organizatora.
13. Składy drużyn zostaną ustalone i zatwierdzone na zebraniu które zostanie zorganizowane na minimum 7 dni przed rozpoczęciem rozgrywek.


III. SYSTEM ROZGRYWEK

1. Klubowy Puchar Wrocławia zostanie rozegrany systemem: mecz + rewanż.
2. Kolejność rozgrywanych meczów w grupie zostanie wyłoniona drogą losowania.
3. Mecze, wygrane, remisy, porażki będą punktowane, na zasadzie lig piłki nożnej, czyli odpowiednio: 3 punkty, 1 punkt, 0 punktów.
4. O kolejności miejsc w tabeli końcowej decydują kolejno:
a) liczba punktów,
b) bilans setów
c) bilans bramek
d) mecz dogrywkowy ( OD1 / OD2 / OS / PP / SP )



IV. SZCZEGÓ£Y DOTYCZ¡CE ROZGRYWANYCH MECZY

1. Mecze pomiędzy drużynami składają się z konkurencji:

A: Pierwsza runda
OD1-pary open
OD2-pary open
OS-single open
PP-pary poczatkujace

B: Druga runda
OD1-pary open
OD2-pary open
OS-single open
PP-pary poczatkujace
SP-single poczatkujace

2.Zawodnik początkujący może grać w każdej konkurencji, natomiast każdy inny zawodnik nie będący początkującym może grać tylko w konkurencjach open.

3. O zwycięstwie w meczu decyduje większa ilość wygranych konkurencji.
4. W systemie grupowym za zwycięstwo w meczu drużynie przyznawane są 3 punkty, za remis (2:2 w konkurencjach niezależnie od setów) 1 punkt, a za porażkę 0 punktów.
5. Organizator przed rozpoczęciem pierwszej konkurencji daje selekcjonerom 15 minut na zgłoszenie składów. Zgłoszenie musi nastąpić w formie pisemnej. Dwie drużyny składają swoje składy w tym samym czasie.
6. Obowiązkiem Organizatora jest zachowanie w tajemnicy składów obu drużyn aż do momentu rozpoczęcia meczu.
7. Zgłaszając skład drużyny selekcjoner ma obowiązek w sposób nie budzący wątpliwości wskazać imiona i nazwiska zawodników oraz konkurencje, w jakich oni wystąpią.
8. Każdy zawodnik może w jednym meczu wystąpić w jednej tylko konkurencji.
9. Konkurencje OD, OS, są rozgrywane systemem BO5, natomiast konkurencja par początkujących systemem BO3. Każdy set liczony jest do piątej strzelonej bramki. W przypadku rozegrania ostatniego decydującego seta, do zwycięstwa niezbędna jest osiągnięcie przez jedną z drużyn przewagi dwóch punktów np. 5:3 - lecz mecz trwa maksymalnie do 8 strzelonego gola przez jedną z drużyn.
10. W każdej konkurencji, poza przerwami na żądanie grających wynikającymi z obowiązujących przepisów, selekcjoner drużyny lub osoba przez niego upoważniona ma prawo do dodatkowej jednej jednominutowej przerwy - czasu selekcjonerskiego. ¯ądanie to można zgłosić podczas przerwy w grze spowodowanej: zakończeniem seta, strzeleniem bramki, faulem, opuszczeniem przez piłkę boiska, wziętym czasem oraz przed rozpoczęciem meczu.
11. Rezerwowi mogą być wprowadzeni do gry, tylko i wyłącznie w trakcie 'czasu selekcjonerskiego'. Zmiany dokonuje selekcjoner danej drużyny. Zmiana rezerwowego może nastąpić tylko jeden raz w całym spotkaniu. Dopuszcza się zmianę zawodnika, tylko jeżeli według tego regulaminu jest uprawniony do grania w danej konkurencji. Rezerwowy musi dokończyć rozgrywaną konkurencję.
12. W wypadku, gdy zawodnik biorący udział w meczu odniesie kontuzję, która uniemożliwia dalszą grę, na wniosek poszkodowanego lub selekcjonera mecz może zostać decyzją sędziego przerwany na okres nie dłuższy niż 15 minut (pozostali uczestnicy konkurencji mogą w tym czasie za zgodą sędziego trenować przy stole). Jeśli po upływie 15 minut zawodnik nie jest w stanie kontynuować gry, selekcjoner lub upoważniona przez niego osoba ma obowiązek dokonać zmiany wprowadzając do gry jednego z zawodników rezerwowych. W wypadku braku zawodników rezerwowych, drużyna oddaje konkurencję walkowerem (2:5 we wszystkich setach). Zawodnik, który przerwał grę z powodu kontuzji traci prawo udziału we wszystkich kolejnych konkurencjach rozgrywanych tego dnia przez jego drużynę.
13. Każda drużyna ma obowiązek posiadania w składzie przynajmniej dwóch zawodników "początkujących" nie widniejących w rankingu Polskiego Związku Futbolu Stołowego lub dopuszczonego przez organizatora.
14.Każda drużyna ma prawo do przydzielenia przez organizatora odgórnie zawodników zaawansowanych.
15.Bedzie prowadzony ranking indywidualny zawodników w dwóch kategoriach
- początkujący
-open
16.Zawodnik początkujący grający w konkurencji "open" otrzymuje punkty zarówno do rankingu "paczątkujących" i do rankingu "open".
17.Zasady przyznawania punktów w rankingu:
1. Wygrany mecz w stosunku 3-0, 3-1 lub 2-0 = 3 pkt.
2. Wygrany mecz w stosunku 3-2 lub 2-1 = 2 pkt.
3. Przegrany mecz w stosunku 2-3 lub 1-2 = 1 pkt.
4. W przypadku zmiany - punkty zaliczane zawodnikowi (z wyjściowego składu oraz rezerwowemu) pod warunkiem rozegrania przynajmniej jednego całego WYGRANEGO seta (w przypadku drużyny wygranej oraz przegranej)
18.Do rankingu indywidualnego liczone będzie 80 % najlepszych wyników, z maksymalnej ilości możliwych do rozegrania meczy w danej klasyfikacji.
19.Przed każdym pojedynkiem wraz ze składami należy podać Imie i Nazwisko selekcjonera oraz jego zastępcy.
W przypadku nieobecności selekcjonera i/lub zastępcy selekcjonera winien on wyznaczyć inne osoby które w danym meczu będą pełniły te funkcje. Podczas gdy selekcjoner gra swój mecz, zastepca ma prawo skorzystać z tzw.czasu selekcjonerskiego.
20.Kolejność rozgrywanych konkurencji ustalają miedzy sobą koordynatorzy. W przypadku braku porozumienia klejność jest nastepujaca:
1.runda
a.OD1
b.OS
c.PP
d.OD2
2.runda
a.OD1
b.OS
c.PP
d.SP
e.OD2


V.TERMINARZ

1. Terminarz rozgrywek na cały sezon jest ustalany przez organizatora i nie podlega żadnym zmianom po jego oficjalnym zamieszczeniu na forum Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej w odpowiednim temacie. Terminarz podlega zmianom tylko w wyjątkowych sytuacjach opisanych w punktach 3, 4, 5.
2. Godzina rozpoczęcia poszczególnych meczy będzie podana w terminarzu i podlega indywidualnym ustaleniom jednak nie później niż tydzień przed rozpoczęciem meczu.
3..Kazda drużyna ma prawo do przełożenia pojedynku pod warunkiem:
a) zaległy mecz musi być rozegrany maksymalnie na 1(jeden) dzień przed terminem następnego spotkania rozgrywek.
b) drużyna przeciwna musi zaakceptować nowy termin meczu.
c) mecz może być przełożony tylko jeden raz.
d) informacja o przełożeniu meczu musi zostać podana drużynie przeciwnej minimum 5 dni przed pojedynkiem i ogłoszona w odpowiednim temacie na forum.
e) drużyna która przełożyła mecz i nie rozegrała go w wyznaczonym terminie przegrywa pojedynek walkowerem.
4. Zespoły mają również prawo do zmiany terminu gry:
a. organizator omyłkowo nie wziął pod uwagę zastrzeżeń drużyny do możliwości rozgrywania spotkań w danym dniu,
b. termin meczu został wyznaczony w dniu, w którym przypada święto oznaczone w kalendarzu.

VI. POSTANOWIENIA KOÑCOWE

1. Nieprzestrzeganie regulaminu i przepisów gry może spowodować nawet dyskwalifikację z rozgrywek, o wysokości kary decyduje organizator.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje. Każda drużyna jest odpowiedzialna za własne ubezpieczenie NW, OC.
3. Zawodnicy biorący udział w zawodach powinni posiadać ze sobą dokument potwierdzający ich tożsamość.
4. Każda drużyna ma prawo do godziny po zakończeniu meczu zgłosić nieprawidłowości w składzie przeciwników. Organizator wtedy zweryfikuje podpisane deklaracje. W przypadku udowodnienia oszustwa organizator decyduje o konsekwencjach. Po upływie tego czasu wszelkie wnioski i protesty drużyn nie będą weryfikowane.
5. Organizator nie odpowiada za rzeczy zagubione w miejscu rozgrywek.
6. Organizator jest jedynym organem mogącym rozstrzygnąć sytuację sporną, jeżeli regulamin takiej sytuacji nie rozstrzyga.
7. Powyższy regulamin jest własnością organizatora i tylko on może go interpretować oraz rozpowszechniać. W innym przypadku wymagana jest zgoda organizatora.
8. W sytuacji gdy zespół odda walkowerem trzeci mecz z rzędu bez określenia przyczyny organizator ma prawo zdyskwalifikować drużynę
9. Organizator odpowiada za stan techniczny stołów.

VII. NAGRODY

1. Cała pula zebrana ze wpisowego, przeznaczona jest na nagrody
2. Zwycięska drużyna otrzyma puchar
2. Nagroda MVP
3. Medale

VIII. SELEKCJONER

1. Selekcjoner drużyny wypełniając swoje zadania musi mieć na względzie poszanowanie przeciwnej drużyny, a w szczególności:
a. nie może przeszkadzać i dekoncentrować drużyny przeciwnej ani robić tego za pomocą innych osób
b. zakłócać przebiegu meczu lub go przerywać inaczej jak korzystając z czasu selekcjonerskiego zgodnie z przepisem z części IV art. 9.
2. Kapitan, którego zachowanie uchybia powyższym przepisom może zostać upomniany przez Organizatora lub w skrajnych przypadkach może nastąpić walkower w całym spotkaniu.

Podział graczy wg klasyfikacji:

Zostaje wprowadzony podział zawodników na:

Początkujących-każda osoba nie grająca wcześniej na turnieju rankingowym lub dopuszczona przez organizatora.

Open- każda osoba.
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2013 11:20 am przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » pt paź 04, 2013 10:31 am

Zapisywanie zmian zawodników podczas meczu.

Proszę o trzymanie się następującej konwencji:
Przykład: zmiana przed drugim setem
PP Adam Fijka/ £ukasz Krzywaźnia([1/2] Michał Niechajowicz) vs Beata Dros/ Agnieszka Dera

Wszystkie przypadki:
[0/1] - zmiana przed pierwszym setem
[1/2] - zmiana przed drugim setem
[2/3] - zmiana przed trzecim setem
[3/4] - zmiana przed czwartym setem
[4/5] - zmiana przed piątym setem
[1] - zmiana w trakcie pierwszego seta
[2] - zmiana w trakcie drugiego seta
[3] - zmiana w trakcie drugiego seta
[4] - zmiana w trakcie drugiego seta
[5] - zmiana w trakcie drugiego seta

Jeśli nie pamiętacie kiedy była zmiana wstawcie znaczek [?].
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2013 11:19 am przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

lipton
Posty: 452
Rejestracja: czw maja 26, 2011 1:09 pm
Kontakt:

Post autor: lipton » śr paź 09, 2013 9:09 am

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

SK£ADY DRU¯YN[/big]
[/center]


[big]Lachonarium [/big] :xdodo:

1.Barbara Kurtyka
2.Katarzyna Kiczke
3.Magdalena Marszałek
4.Izabela Bartosik
5.Agnieszka Kobberger
6.Justyna Zarzycka (koordynator)
7.Alicja Kuropatwa
8.Emilia Liptak
9.Martyna Piętak
10.Gosia Turowska
11.Ania Zaręba
12. Ania Boniecka (P)
13.Beatka Droś (P)
14.Jagoda Ciechanowska (P)
15.Justyna £azińska (P)
16. Agnieszka Durlej (P)
17.Kamila Kukuła (P)



[big]Puchatek I Przyjaciele (PiP)[/big] :zabawa:

1.Kacper Grzebiela
2.£ukasz Sutuła
3.Sebastian Michalak
4.Marek Bartnik
5.Paweł Kalinowski
6.Artur Trocki (koordynator)
7.Aleksandra Durlej
8.Przemysław Doruch (P)
9.Tomasz Bartnik (P)
10.Michał Płodowski (P)
11.Albin Popławski (P)
12.Michał Rogoża (P)



[big]Banda Wieprza[/big] :_bunny:

1.Cezary Bdzikot
2.Maciej Drabik
3.£ukasz Kumaszka
4.Janek £akomski
5.Adam Fijka
6.Szymon Nowek
7.Magdalena Mieszała (P) (koordynator)
8.Michał Niechajowicz (P)
9.Marek Drzazga (P)
10.Jarosław Sosnowski (P)
11.Tomasz Stasiński (p)
12.Nicoletta Gebel (p)
13.Ireneusz Kułaga (p)



[big]MAFIA[/big] :szatan:

1.Dawid Liptak (koordynator)
2.Bartłomiej Rutkowski
3.Mateusz Rostalski
4.Jakub Miela
5.Mateusz Krawczyk
6.Sławomir Glinkowski
7.Aleksandra Stalmarska
8.Ireneusz Morawiecki (P)
9.Katarzyna Glinkowska (P)
10.Bartłomiej Bąk (P)

11.£ukasz Fuławka


[big]Jenifer Lopez[/big] :stukk:

1.Patryk Sawicki
2.Gracjan Kulik
3.Jakub Kruk
4.Agata Fronc
5.Paweł Sobótka
6.Igor Gola
7.Paweł Madej
8.Andrzej Reczuch (koordynator)
9.Patrycja Reczuch (P)
10. Grzegorz Tekieli (P)
11. Tomasz Sikorski (P)
12. Michał Kaucki (P)



[big]Nic sie nie stało[/big] :glaszcze:

1.Andrzej Hasiuk
2.Dariusz Nowakowski
3.Krzysztof Fijka
4.Ania Najbar Krzywaznia
5.Jurek Najbar Krzywaznia
6.Piotr Jurgelewicz
7.Agnieszka Dera (koordynator)
8.Krzysztof Górecki

9.Michał Jarnecki (P)
10.Janis Blatsios (P)
11.Paweł Ryglicki (P)



[big]Druzyna A[/big] :faja:

1.Krzysztof Wystemp
2.Rafał Orkisz (koordynator)
3.Mateusz Hładczuk
4.Grzegorz Bogacz
5.Michał Zawadzki
6.Szymon Sliwiński
7.Rafał Zippel
8.Tomasz Jędrzejczak
9.Marcin ¦lusarczyk (P)
10.Elżbieta Tutak (P)
11.Agnieszka Sabok (P)
12.Marcin Machaj (P)
13.Bartek £ukaszewicz (P)



[big]ENT (Era Nowych Tostów)[/big] :aie_20:

1.Sebastian Gąsior
2.Emil Wielgus
3.Krzysztof Jańczak (koordynator)
4.Robert Sikorski
5.Maciej Toczek
6.Dominik Kasprzycki
7.Dariusz Korzec
8.Szymon Kicman
9.Marta Marszałek (P)
10.Przemysław Esik (P)
11.Katarzyna Zakrzewska (P)
12.Wiktor Suchański (P)
Ostatnio zmieniony śr lis 06, 2013 11:09 am przez lipton, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » śr paź 09, 2013 10:04 am

[center][big]"KLUBOWY PUCHAR WROC£AWIA"
SEZON 2013/2014

DOK£ADNE WYNIKI MECZÓW[/big]
[/center]

ggosza
Posty: 184
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 2:40 pm

Post autor: ggosza » śr paź 09, 2013 10:11 am

[center]NIC SIÊ NIE STA£O vs PUCHATEK I PRZYAJCIELE
(08.10.2013)[/center]

[center]2:2[/center]

[center]KONKURENCJA/NIC SIÊ NIE STA£O/PUCHATEK I PRZYJECIELE/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: Ania Najbar-Krzywaźnia/Krzysztof Fijka vs £ukasz Sutuła/Sebastian Michalak / 4:5 5:3 5:2 5:4 / 3:1 / 19:14

OS: Agnieszka Dera ([0/1] Andrzej Hasiuk) vs Paweł Kalinowski / 5:3 5:3 3:5 5:4 / 3:1 / 18:15

PP: £ukasz Krzywaźnia vs Janis Blatsios vs M. Płodowski/A.Popławski / 5:2 1:5 1:5 / 1:2 / 7:12

OD2: Darek Nowakowski/Jerzy Najbar-Krzywaźnia vs Kacper Grzebiela/Marek Bartnik / 2:5 4:5 4:5 / 0:3 / 10:15

Sety: 7:7
Bramki: 54/56

PUNKTY ZA MECZ:
NIC SIÊ NIE STA£O: 1
PUCHATEK I PRZYJACIELE: 1
Ostatnio zmieniony śr paź 09, 2013 7:19 pm przez ggosza, łącznie zmieniany 1 raz.

Kot
Posty: 708
Rejestracja: wt maja 23, 2006 9:29 am
Kontakt:

Post autor: Kot » czw paź 10, 2013 1:32 pm

[center]LACHONARIUM vs JENNIFER LOPEZ
(08.10.2013)[/center]

[center]1:3[/center]

[center]KONKURENCJA/LACHONARIUM/JENNIFER LOPEZ/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD2: Alicja Kuropatwa/Emilia Liptak vs Patryk Sawicki/Paweł Sobótka / 1:5 5:4 2:5 1:5 / 1:3 / 9:19

OS: Justyna Zarzycka ([0/1] Barbara Kurtyka) vs Gracjan Kulik / 4:5 3:5 5:3 5:4 5:3 / 3:2 / 22:20

PP: Anna Boniecka/Beata Droś vs Michał Kaucki/Tomasz Sikorski / 5:2 2:5 3:5 / 1:2 / 10:12

OD1: Izabela Batrosik/Anna Zaręba vs Agata Fronc/Igor Gola / 0:5 5:4 4:5 3:5 / 1:3 / 12:19

Sety: 6:10
Bramki: 53:70

PUNKTY ZA MECZ:
LACHONARIUM: 0
JENNIFER LOPEZ: 3
Ostatnio zmieniony wt paź 15, 2013 10:40 am przez Kot, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

lipton
Posty: 452
Rejestracja: czw maja 26, 2011 1:09 pm
Kontakt:

Post autor: lipton » śr paź 16, 2013 9:19 am

[center]MAFIA vs Era Nowych Tostów (ENT)
(15.10.2013)[/center]

[center]4:0[/center]

[center]KONKURENCJA/MAFIA/Era Nowych Tostów (ENT)/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: Mateusz Rostalski ([2/3] Dawid Liptak/Aleksandra Stalmarska vs Robert Sikorski/Dariusz Korzec / 5:3 5:3 4:5 5:3 / 3:1 / 19:14

OS: Sławomir Glinkowski vs walkover / 5:2 5:2 5:2 / 3:0 / 15:6

PP: Katarzyna Glinkowska/Bartłomiej Bąk vs walkover / 5:2 5:2 / 2:0 / 10:4

OD2:Bartłomiej Rutkowski/Mateusz Krawczyk vs Emil Wielgus/Maciej Toczek / 5:2 5:1 5:3 / 3:0 / 15:6

Sety: 11:1
Bramki: 59/30

PUNKTY ZA MECZ:
MAFIA: 3
Era Nowych Tostów: 0
Ostatnio zmieniony czw lis 14, 2013 9:56 am przez lipton, łącznie zmieniany 1 raz.

oraf
Posty: 179
Rejestracja: pn cze 04, 2012 1:18 pm

Post autor: oraf » czw paź 17, 2013 1:17 pm

[center]BANDA WIEPRZA vs DRU¯YNA A
(15.10.2013)[/center]

[center]3:1[/center]

[center]KONKURENCJA/BANDA WIEPRZA/DRU¯YNA A/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: walkover vs Rafał Orkisz/Rafał Zippel / 2:5 2:5 2:5 / 0:3 / 6:15

OS: Cezary Bdzikot vs Michał Zawadzki / 5:4 2:5 5:4 5:4 / 3:1 / 17:17

PP: Magdalena Mieszała/Michał Niechajowicz vs Agnieszka Sabok/Bartłomiej £ukaszewicz / 5:3 4:5 5:3 / 2:1 / 14:11

OD2: Maciej Drabik/Szymon Nowek vs Mateusz Hładczuk/Szymon ¦liwiński([0/1]Krzysztof Wystemp) vs / 1:5 5:2 5:2 5:3 / 3:1 / 16:12

Sety: 8:6
Bramki: 53/55

PUNKTY ZA MECZ:
BANDA WIEPRZA: 3
DRU¯YNA A: 0
Ostatnio zmieniony czw paź 17, 2013 1:54 pm przez oraf, łącznie zmieniany 1 raz.

Klotzky
Posty: 123
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 10:46 am

Post autor: Klotzky » pt paź 25, 2013 7:17 am

[center]Puchatek i Przyjaciele vs Era Nowych Tostów
(22.10.2013)[/center]

[center][big]3:1[/big][/center]

[center]KONKURENCJA/PiP/ENT/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: £ukasz Sutuła/Marek Bartnik vs w.o / 5:2 5:2 5:2 / 3:0 / 15:6

OS: Kacper Grzebiela vs Sebastian Gąsior / 3:5 5:2 5:1 5:4 / 3:1 / 18:12

PP: Michał Płodowski/Albin Popławski vs w.o / 5:2 5:2 / 2:0 / 10:4

OD2: Paweł Kalinowski/Sebastian Michalak vs Robert Sikorski/Dariusz Korzec / 3:5 1:5 3:5 / 0:3 / 7:15

Sety: 8:4
Bramki: 50:37

PUNKTY ZA MECZ:
Puchatek i Przyjaciele: 3
Era Nowych Tostów: 0
Ostatnio zmieniony sob lis 23, 2013 10:31 am przez Klotzky, łącznie zmieniany 1 raz.

oraf
Posty: 179
Rejestracja: pn cze 04, 2012 1:18 pm

Post autor: oraf » ndz paź 27, 2013 6:11 pm

[center]DRU¯YNA A vs LACHONARIUM
(22.10.2013)[/center]

[center]3:1[/center]

[center]KONKURENCJA/DRU¯YNA A/LACHONARIUM/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: Rafał Orkisz/Mateusz Hładczuk vs Barbara Kurtyka/Magdalena Marszałek / 3:5 4:5 5:3 3:5 / 1:3 / 15:18

OS: Krzysztof Wystemp vs Katarzyna Kiczke / 5:1 5:3 5:3 / 3:0 / 15:7

PP: Bartosz £ukaszewicz/Agnieszka Sabok vs Agnieszka Durlej/Justyna £azińska / 5:0 5:4 / 2:0 / 10:4

OD2: Szymon ¦liwiński([1/2] Michał Zawadzki)/Rafał Zippel vs Emilia Liptak/Martyna Piętak([4] Justyna Zarzycka) / 1:5 5:2 5:3 5:1 / 3:1 / 16:11

Sety: 9:4
Bramki: 56/40

PUNKTY ZA MECZ:
DRU¯YNA A: 3
LACHONARIUM: 0
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2013 7:55 pm przez oraf, łącznie zmieniany 1 raz.

kuman
Posty: 144
Rejestracja: śr cze 06, 2012 5:54 am

Post autor: kuman » śr paź 30, 2013 10:14 am

[center]JENIFER LOPEZ vs BANDA WIEPRZA
(29.10.2013)[/center]

[center]2:2[/center]

[center]KONKURENCJA/JENIFER LOPEZ/BANDA WIEPRZA/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]

OD1: Igor Gola/Agata Fronc vs Maciej Drabik/Jan £akomski / 1:5 5:3 4:5 5:4 4:6 / 2:3 / 19:23

OD2: Jakub Kruk/Paweł Sobótka vs £ukasz Kumaszka/Adam Fijka / 5:4 5:4 5:4 / 3:0 / 15:12

OS: Patryk Sawicki vs Cezary Bdzikot / 5:4 5:4 5:4 / 3:0 / 15:12

PP: Patrycja Reczuch([2]Tomasz Sikorski)/Michał Kaucki vs Ireneusz Kułaga/Magdalena Mieszała / 2:5 2:5 / 0:2 / 4:10


Sety: 8:5
Bramki: 53/57

PUNKTY ZA MECZ:
JENIFER LOPEZ: 1
BANDA WIEPRZA: 1
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2013 10:40 am przez kuman, łącznie zmieniany 1 raz.

ggosza
Posty: 184
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 2:40 pm

Post autor: ggosza » śr paź 30, 2013 4:10 pm

[center]NIC SIÊ NIE STA£O vs MAFIA
(28.10.2013)


3:1
[/center]

[center]
KONKURENCJA/NIC SIÊ NIE STA£O/MAFIA/WYNIKI/SETY/BRAMKI[/center]



OD1: Jerzy Najbar-Krzywaźnia/Dariusz Nowakowski vs Aleksandra Stalmarska/Kuba Miela / 4:5 5:4 5:4 5:2 / 3:1 / 19:15

OS: Piotr Jurgielewicz vs Bartłomiej Rurtkowski / 4:5 3:5 5:1 5:3 5:2 / 3:2 / 22:16

PP: Michał Jarnecki/Paweł Ryglicki vs Katarzyna Glinkowska/Bartłomiej Bąk / 2:5 2:5 / 0:2 / 4:10

OD2: Agnieszka Dera ([0/1] Krzysztof Fijka)/Ania Najbar-Krzywaźnia vs Dawid Liptak/Mateusz Rostalski / 4:5 5:2 3:5 5:2 6:4 / 3:2 / 23:18

Sety: 9:7
Bramki: 68/59

PUNKTY ZA MECZ:
NIC SIÊ NIE STA£O: 3
MAFIA: 0
Ostatnio zmieniony śr paź 30, 2013 5:58 pm przez ggosza, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości