Konfederacja Miłośników Piłkarzyków - Treningi

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr sty 20, 2016 12:55 pm

Konfederacja Miłośników Piłkarzyków to projekt Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej realizowany we współpracy z Wicar's Pub mający na celu zaangażowanie miłośników piłkarzyków we Wrocławiu we wspólne treningi w formie turniejów par losowanych.
W każdą środę o godzinie 19:00 chętni entuzjaści tego sportu spotykają się w Wicar's Pub. Pod okiem trenerów, profesjonalnych graczy piłki stołowej prowadzony jest turniej na 6 stołach. Zawodnicy grają w parze z dolosowanym przez system partnerem przeciwko tak samo zorganizowanej drugiej parze. Nad rozgrywką czuwa trener, który podczas gry tłumaczy graczom zasady oraz pokazuje zagrania techniczne.
Wyniki każdego turnieju są zapisywane i udostępniane na fanpage facebook a także w tym temacie na forum Polskiego Związku Futbolu Stołowego.
Równocześnie powstaje ranking najlepszych graczy początkujących.
[big]
Finał Ligii odbędzie się w dniu 24 czerwca (PI¡TEK) 2016 w Wicar's Pub. [/big]

Impreza będzie połączona z zakończeniem Ligii Biznesowej.
Tam też rozdane będą nagrody dla najlepszych graczy.
Udział w turnieju to koszt 2 zł/osoba. 100% puli przeznaczone jest na ww. nagrody.

Zasady punktacji w zależności od frekwencji:
4 --> 1m - 7 pkt, 2m - 5 pkt, 3m - 3 pkt, 4m - 1 pkt
5-6 --> 1m - 9 pkt, 2m - 7 pkt, 3m - 5 pkt, 4m - 3 pkt, 5-6m - 1pkt
7-8 --> 1m - 12 pkt, 2m - 9 pkt, 3m - 7 pkt, 4m - 5 pkt, 5-6m - 3pkt, 7-8m - 1 pkt
9-12 --> 1m - 15 pkt, 2m - 12 pkt, 3m - 9 pkt, 4m - 7 pkt, 5-6m - 5 pkt, 7-8m - 3 pkt, 9-12m - 1 pkt
13-16 --> 1m - 18 pkt, 2m - 15 pkt, 3m - 12 pkt, 4m - 9 pkt, 5-6m - 7 pkt, 7-8m - 5 pkt, 9-12m - 3 pkt, 13-16 - 1 pkt
17-24 --> 1m - 21 pkt, 2m - 18 pkt, 3m - 15 pkt, 4m - 12 pkt, 5-6m - 9 pkt, 7-8m - 7 pkt, 9-12m - 5 pkt, 13-16 - 3 pkt, 17-24 - 1pkt
25-32 --> 1m - 25 pkt, 2m - 21 pkt, 3m - 18 pkt, 4m - 15 pkt, 5-6m - 12 pkt, 7-8m - 9 pkt, 9-12m - 7 pkt, 13-16 - 5 pkt, 17-24 - 3 pkt, 25-32 - 1 pkt
Ostatnio zmieniony wt cze 07, 2016 6:12 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr sty 20, 2016 12:55 pm

Wyniki turnieju I - 13 stycznia 2016:

1. Michał Małysiak / Paweł Ryglicki
2. Bartosz Æwikłowski / Marcin Płaczkiewicz
3. Robert Włodarczyk / Anna Drygała
4. Aleksandra Gleń / Maciej Sobczak
5-6. Igor £opato / Dawid Sremevic
5-6. Anna Marzec / Michał Sanecki
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2016 12:56 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr sty 20, 2016 9:55 pm

Wyniki turnieju II - 20 stycznia 2016
1. Krzysztof Sociński / Michał Małysiak
2. Aleksandra Gleń / Tomasz Jędrzejczak
3. Anna Lamperska / £ukasz Karczewski
4. Igor £opato / Sebastian ¦liwakowski
5-6. Robert Włodarczyk / Max Pordzik
5-6. Anna Drygała / Dawid Sremevic

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr sty 27, 2016 9:12 pm

Wyniki Turnieju III - 27.stycznia 2016

1. Paweł Ryglicki / Marcin Płaczkiewicz
2. Przemysław Markiewicz / Michał Małysiak
3. Robert Włodarczyk / Anna Drygała
4. Tomasz Jędrzejczak / Marta Bech
5-6. Marek Szul / Adam Wesołowicz
5-6. Igor £opato / Martin Włóka
7-8. Dawid Sremevic / Wojciech Nowak

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr lut 03, 2016 8:19 pm

Wyniki Turnieju 4 - 03.02.2016

1. Aleksandra Gleń / Paweł Ryglicki
2. Marcin Płaczkiewicz / David Sremevic
3. Marek Sztuczka / Tomasz Jędrzejczak
4. Marek Szul / Michał Małysiak
5-6. Anna Drygała / Adam Wesołowicz

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr lut 10, 2016 8:53 pm

Wyniki turnieju nr 5 - 10.II. 2016

1. Tomasz Jędrzejczak / Anna Lamperska
2. Robert Włodarczyk / Anna Drygała
3. Paweł Ryglicki / Dominik Wąsik
4. £ukasz Wójcik / Marcin Płaczkiewicz
5-6. Janusz Wójcik / Komil Khamidov
5-6. Dawid Sremevic / Michał Małysiak
7-8. Patryk Wójcik / Bartłomiej Filipowicz
7-8. Aleksandra Gleń / Patrycja Wójcik

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr lut 17, 2016 9:08 pm

Wynii Turnieju nr 6 - 17. II. 2016

1. Zygmunt Horodyski / Sebastian ¦liwakowski
2. Marcin Płaczkiewicz / Paweł Ryglicki
3. Anna Lamperska / Robert Włodarczyk
4. Adrian Szopiak / Tomasz Jędrzejczak
5-6. Anna Drygała / Mariusz Sygnowski
5-6. Michał Małysiak / Marek Szul
7-8. Dawid Sremevic / Aleksandra Gleń

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr lut 17, 2016 9:09 pm

Aktualny ranking znajduje się pod adresem:
https://drive.google.com/open?id=0ByWIn ... VRXSU42cEE
Ostatnio zmieniony sob kwie 09, 2016 1:36 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr lut 24, 2016 10:45 pm

Wyniki Turnieju nr 7, 24. II. 2016

1. Anna Drygała / Anna Lamperska
2. Rafał Zippel / Marek Szul
3. Sebastian ¦liwakowski / Robert Włodarczyk
4. Dawid Sremevic / Igor £opato

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr mar 02, 2016 9:46 pm

Turniej nr 8 - 02.03.16r

1. Sebastian ¦liwakowski / Martin Włóka
2. £ukasz Karczewski / Marcin Płaczkiewicz
3. Krzysztof Sociński / Dawid Sremevic
4. Anna Lamperska / Jakub Sapis
5-6. Mateusz Nowak / Katarzyna Matyszok
5-6. Marek Szul / Jarosław Krawczyk
7-8. Marta Jakubczyk / Robert Włodarczyk

Ranking 2 posty wyżej, zaktualizowany ;)

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » śr mar 09, 2016 9:20 pm

Turniej nr 9 - 09.03.2016

1. Iza Bartosik / Mateusz Biliński
2. Martin Włóka / Marcin Płaczkiewicz
3. Paweł Ryglicki / Dawid Sremevic
4. Robert Włodarczyk / Anna Lamperska
5-6. Krystian Franieczek / Anna Rutkowska
5-6. Michał Małysiak / Malwina £upińska
7-8. Adrian Szopiak / Mateusz Rychliński
7-8. Katarzyna Matyszok / Michał Jarnecki
9-12. Kamil Konera / Adam Kąkol

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » ndz mar 20, 2016 12:34 pm

W związku z niewystarczającą frekwencją zawodników w zeszłą środę odbył się Single zamiast turnieju DYP. Punkty przyznane zostały wg takich samych zasad. Wyniki poniżej:
1. Paweł Ryglicki
2. Anna Lamperska
3. Sebastian ¦liwakowski
4. Krzysztof Sociński
5-6. Michał Małysiak
5-6. Robert Włodarczyk
7. Dawid Sremevic

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » sob mar 26, 2016 8:44 am

Wynii Turnieju nr 10, 23.03.2016

1. Paweł Ryglicki / Anna Drygała
2. Dawid Sremevic2 / Kamil Fudala
3. Robert Włodarczyk / Jakub Sapis
4. Dawid Sremevic / Anna Lamperska
5-6. Mateusz Solarek / Marcin Płaczkiewicz

Bonusy +5pkt (za zwycięstwo w pojedynku z graczami TOP3):
Anna Drygała
Robert Włodarczyk
Jakub Sapis
Dawid Sremevic
Kamil Fudala
Ostatnio zmieniony sob mar 26, 2016 8:47 am przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw mar 31, 2016 7:25 pm

Wyniki turnieju nr 11, 30.III.2016r

1. Mateusz Solarek / Paweł Ryglicki
2. Jakub Sapis / Robert Włodarczyk
3. Anna Lamperska / Patryk Paczka
4. Dawid Sremevic / Marek Szul
5-6. Anna Drygała / Magda Komarnicka
5-6. Anna Marzec / Marcin Płaczkiewicz

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » sob kwie 09, 2016 1:37 pm

Turniej nr 12, 6.04.2016r:
1. Sebastian ¦liwakowski / £ukasz Marczyk
2. Krzysztof Wiliczyński / Paweł Ryglicki
3. Marcin Płaczkiewicz / Mateusz Solarek
4. Michał Małysiak / Michał Jarnecki
5-6. Bartosz Æwikłowski / Jakub Sapis
5-6. Michał Małysiak2 / Martin Włóka
7-8. Anna Lamperska / Anna Marzec
7-8. Dawid Sremevic / Michał Brzeziński
9-12. Anna Musiał / Robert Włodarczyk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości