WYNIKI !

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt gru 29, 2009 1:36 pm

Turnieje międzyświąteczne pon 28.XII

DYP

1. Nosfer/Sęku
2. Rokusz/Edzia
3. Duży/Monia
4. Play/Kajka

OS

1. Duży
2. Nosfer
3. Play
4. Sęku
5/6 Rokusz
5/6 Monia
7/8 Kajka
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2010 8:41 pm przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt sty 05, 2010 11:52 pm

DYP 4 I 2010

1 Nosfer/Gordi
2 Roko/Ola
3 Play/Zielony (The Great Come Back !!)
4 Oskar/Duży

FSO 4 I 2010

1 Duży
2 Roko
3 Play
4 Zielony
Born for snake shot ...

Pablo
Posty: 8
Rejestracja: śr lis 01, 2006 12:04 am

Post autor: Pablo » wt lut 16, 2010 11:52 am

OS 15 II 2010

1 PSH
2 Sęku
3 Zibi
4 Edka
5 Zielony
6 Maskota
7 Rafał
sk±d tyle nienawi¶ci ja nie mogê d³u¿ej tak

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt mar 16, 2010 5:19 pm

Parsony 15.03.2010

1 Zienć/Fliper
2 Kouczo/Rokusz
3 UncleRob/PSH
4 Duży/Sęku
5 Etka/Jamal
6 Kajka/Zibi

przypominam! a jeśli nie przypominam to informuję!
w turniejach rozgrywanych systemem grupowym w przypadku gdy dwie drużyny uzyskały identyczny stosunek meczy wygranych i przegranych o ich kolejności w ostatecznej klasyfikacji turnmieju decyduje wynik bezpośredniego pojedynku odbytego między tymi drużynami
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt mar 23, 2010 8:26 pm

w takim razie podsumowując muszę anulować to co powiedziałem i już żeby nie mieszać ... głos ludu twierdzi i przyjmujęmy jego decyzję że rozstrzygamy:
-> zwycięstwa
-> sety
-> bezpośredni pojedynek

ps. prosze mi przypominać o tym poście za każdym razem jak sie będe wypierał

i wyniczki z DYP'a 22.03
1 Zięciu/ new one Maciek Tyszkiewicz
2 Monika/Roko
3 Przemek/ Kajka
4 Robin/Zibi
5/6 Duzy/Rafał
5/6 Sęku/Jamal
Ostatnio zmieniony wt mar 23, 2010 8:26 pm przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

Monik
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 27, 2009 2:23 am

Post autor: Monik » wt kwie 06, 2010 2:43 pm

joł joł joł...grali i wygrali :D

05.04.2010 DYP ¦WI¡TECZNY ;]

1. Zięciu z Dytą :_pierw:
2. Duży z Moniczką :D :_drugi:
3. RoKusza z KjK czytaj Kajką ;) :trze:
4. Robin z Bodkiem :faja:
Wystarczy gdy kocham
Huczy las i wieje wiatr
I tak¿e to ¿e,
Co noc zasypiamy twarz± w twarz

RoKo
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 17, 2006 12:53 pm

Post autor: RoKo » wt maja 11, 2010 12:55 pm

SiNglE OpEN 1o V 2o1or

1. Filip Kubiatowicz
2. Marcin Rokoszewski
3. Konrad Michalik
4. Filip Gawinek
5/6. Przemysław Otrębski
5/6. Paweł Sękowski
7/8. Karolina ¯órawska
7/8. Robert Nowakowski
9/12. Edyta Ptasznik
9/12. Rafał Nadarkiewicz
9/12. Arek Kurzyk

Bardzo przyjemny turniej;]
Ostatnio zmieniony wt maja 11, 2010 12:59 pm przez RoKo, łącznie zmieniany 1 raz.

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » pt maja 14, 2010 10:16 pm

OS 19.04.2010

1 PSH
2 Duży
3 Sęku
4 Roko
5 Zuben
Born for snake shot ...

RoKo
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 17, 2006 12:53 pm

Post autor: RoKo » wt maja 18, 2010 6:35 am

OpEN DoUBleS 17.o5.2o1o r

1. Filip Kubiatowicz / Filip Gawinek
2. Marcin Rokoszewski / Zbigniew Czajka
3. Paweł Sękowski / Adam Margiel
4. Anna Sakowska / Przemysław Otrębski
5. Monika Ptasznik / Konrad Michalik
6. Karolina ¯órawska / Jan Billing
7. Edyta Ptasznik / Rafał Nadarkiewicz

RoKo
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 17, 2006 12:53 pm

Post autor: RoKo » wt maja 25, 2010 11:55 am

24.o5.2o1o MX:

1. Edyta Ptasznik / Filip Gawinek
2. Monika Ptasznik / Marcin Rokoszewski
3. Karolina ¯órawska / Konrad Michalik


24.o5.2o1o FSO:

1. Marcin Rokoszewski
2. Konrad Michalik
3. Filip Gawinek
4. Karolina ¯órawska
5/6. Edyta Ptasznik
5/6. Rafał Nadarkiewicz
7/8. Zbigniew Czajka

RoKo
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 17, 2006 12:53 pm

Post autor: RoKo » śr cze 30, 2010 1:30 pm

28.o6.2o1o OS:

1. Marcin Rokoszewski
2. Konrad Michalik
3. Filip Kubiatowicz
4. Grzegorz Kosowicz
5/6. Karolina ¯órawska
5/6. Rafał Nadarkiweicz
7/8. Kamil Kępa
7/8. Tata Kamila Kępy

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt lip 13, 2010 3:02 pm

Dyp 2 Ball

1 Boski Pippo/Don Jamal
2 Roko aka Zatrzymaj/ Michał
3 Edwarda/Biggie
4 Kazimiera/ Rafalski
Born for snake shot ...

p4ppolska
Posty: 1751
Rejestracja: czw maja 11, 2006 11:02 pm

Post autor: p4ppolska » śr lip 28, 2010 9:21 am

OD @ frame 26.07.2010

1) RoKo/pSh
2) Duzy/Play
3) the filip's
4) Robin/Sudi
5) Gordi/Sęk
5) Kusek/Okuro
7) Dyta/Rafaello
7) Zajac/Michal

BONUCHY:

Roko/PSH(Semi) na The Filip's(Pro)
Duzy/Play(Semi) na The Filip's(Pro)
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2010 8:39 pm przez p4ppolska, łącznie zmieniany 1 raz.

YoshiSanOne
Posty: 216
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:25 pm

Post autor: YoshiSanOne » pn sie 02, 2010 8:53 pm

DYP KZK BO5 5PLN 02-08-2010

1. Massvar/Robin
2. Grodian/Playboy
3. Majkel/Primoshka
4. ¦wisiu/Roko
5. Jay/Cichy Bob
6. Trinny/Susannah

YoshiSanOne
Posty: 216
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:25 pm

Post autor: YoshiSanOne » pn sie 09, 2010 11:30 pm

DYP 2KO BO5 5PLN 09-08-2010

1. Monik/Psh (w 2 finale)
2. Etka/Roko
3. Massvar/Nosfer
4. Kajka/Duży
5/6. Zibi/Filipek
5/6. Okuro/Kusek
7/8. Kain/Abel
Ostatnio zmieniony wt sie 10, 2010 7:29 am przez YoshiSanOne, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość