Wyniki sezon 2015

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » pn sty 05, 2015 10:13 pm

Wyniki Dypa 05.01.15

1. Marcin Rokoszewski/ Radosław Grala.

2. Andrzej Walczak/ Maciej Malek.

3. Dominika Pawełczyk/ total DYP/ Kurzawa / Kosowicz/ Rokoszewski/ Michalik.

4. Konrad Michalik/ Jacek Kostelecki.

5/6. Grzegorz Kosowicz/ Paweł Kurzawa.

5/6. £ukasz Kłos/ Rafał Włodarczyk
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2015 7:54 am przez morsfinella, łącznie zmieniany 1 raz.
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » ndz sty 11, 2015 7:59 pm

Wyniki Turbo Dyp-a:

1. Kacper Grzebiela (WKPS) - Maciej Noiszewski (WKFS)

2. Edyta Ptasznik (TKFS) - Jakub Gontarek (WKFS)

3. Dominika Pawełczyk (£KFS) - Andrzej Walczak (£KFS)

4.Joanna Boczkowska(WKFS) - Konrad Kosciolek (WKFS)

5-6. Marcin Rokoszewski (£KFS) - Filip Gawinek

5-6. Kasia Cedrowicz (ChKFS) - £ukasz Kłos (£KFS)

Gratulacje.
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2015 7:54 am przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » pn sty 12, 2015 9:52 pm

Wyniki DYPa 12.01.2015

1.Andrzej Walczak/ Rafał Włodarczyk

2. Tomasz Pyrgiel/ Grzegorz Kosowicz

3. £ukasz Kłos/ Adam Margiel

4. Przemysław Otrębski/ Arkadiusz Pawłowski

5/6. Edyta Ptasznik/ Piotr Wielgat

5/6. Paweł Kurzawa/ £ukasz Kodziński

7/8. Dominika Pawełczyk (total Dyp)/ Przemysław Otrębski/ Adam Margiel
Gratulacje!
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2015 7:54 am przez morsfinella, łącznie zmieniany 1 raz.
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » pn sty 19, 2015 9:56 pm

Wyniki DYPa 19.01.2015:

1. Karolina Kłos/ £ukasz Tomczuk

2. Edyta Ptasznik/ Marcin Rokoszewski

3. Przemysław Otrębski/ Maciej Malek

4. Andrzej Walczak/ Grzegorz Kosowicz

5/6. £ukasz Kodziński/ Maciej Szopa

5/6. Przemysław Godula (total Dyp)/ Andrzej Walczak/
Adam Margiel/ Maciej Malek

7/8. Magdalena Tomczuk/ Paweł Kurzawa

7/8. Adam Margiel/ Piotr Wielgat

Gratulacje!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » śr sty 21, 2015 11:26 pm

Wyniki Single Ama 21.01.2015

1. Karolina Kłos

2. Grzegorz Kosowicz

3. Edyta Ptasznik

4. Tomasz Błaszczyński

5/6. Piotr Wielgat

5/6. Sebastian Cybulski

7/8. Paweł Kurzawa

7/8. £ukasz Ukleja

9/12. Dominika Pawełczyk

9/12. Rafał Lolo

9/12. Jacek Kostelecki

13. Wiktor Wlaźlak

Gratulujemy!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » pt sty 23, 2015 11:35 pm

Wyniki Par Open 23.01.2015:

1. Marcin Rokoszewski - Grzegorz Kosowicz

2. Marcin Michalak - £ukasz Kodziński

3. Konrad Michalik - £ukasz Kłos

4. Andrzej Walczak - Rafał Włodarczyk

5/6 . Edyta Ptasznik - Karolina Kłos

5/6 . Dominka Pawełczyk - Jacek Kostelecki

7. Tomasz Pyrgiel - Przemysław Godula

Gratulacje !!!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » wt sty 27, 2015 7:47 am

Wyniki DYP 26.01.15

1. Przemysław Otrębski (total DYP)/ Andrzej Walczak/ Anna Otrębska/ Paweł Kurzawa/ Konrad Michalik

2. Marcin Rokoszewski/ Magdalena Tomczuk

3. Jacek Kostelecki/ £ukasz Kodziński

4. Konrad Michalik/ £ukasz Kłos

5/6. £ukasz Tomczuk/ Paweł Kurzawa

5/6. Andrzej Walczak/ Grzegorz Kosowicz

7/8. Anna Otrębska/ Adam Margiel

Gratulujemy!!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » śr sty 28, 2015 9:35 pm

Wyniki Par Amatorskich 28.01.15

1. Marcin Rokoszewski/ Rafał Lolo

2. Edyta Ptasznik/ Grzegorz Kosowicz

3. Tomasz Błaszczyński/ Piotr Podwysocki

4. Jacek Kostelecki/ Piotr Wielgat

5. Paweł Kurzawa/ Przemysław Godula

Gratulujemy!!!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

eTka
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 02, 2009 11:55 pm

Post autor: eTka » pt lut 06, 2015 11:51 pm

WYNIKI OS 6.02.2015r.

1. Michalak Marcin

2. Rokoszewski Marcin

3. Ptasznik Edyta

4. Kłos £ukasz

5/6. Kodziński £ukasz

5/6. Michalik Konrad

7/8. Kosowicz Grzegorz

7/8. Pyrgiel Tomasz

9/12. Wielgat Piotr

9/12. Kurzawa Paweł

9/12. Godula Przemysław


Gratulacje!!! ;)
Nikt nie powie mi, że nie mogę!

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » pn lut 09, 2015 11:03 pm

Wyniki DYPa 09.02.2015

1. Jakub Ziencikiewicz/ Przemysław Otrębski

2. Marcin Michalak/ Filip Gawinek

3. Edyta Ptasznik/ £ukasz Kodziński

4. Magdalena Tomczuk/ Marcin Rokoszewski

5/6. Karolina Kłos/ Paweł Kurzawa

5/6. Jakub Kaczmarski/ £ukasz Tomczuk

7/8. Anna Otrębska/ Grzegorz Kosowicz

7/8. Joanna Dobrowolska/ Andrzej Walczak

9. £ukasz Kłos/ Piotr Rajski

Gratulujemy!!!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

eTka
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 02, 2009 11:55 pm

Post autor: eTka » wt lut 17, 2015 8:48 am

Wyniki - DYP 16.02.2015

1. Monika Rokoszewska / Konrad Michalik

2. Marcin Rokoszewski / Andrzej Walczak

3. Edyta Ptasznik / £ukasz Kłos

4. Grzegorz Kosowicz / Piotr Wielgat

5/6. Tomasz Pyrgiel / Jacek Kostelecki

5/6. Przemek Godula / Paweł Kurzawa

7/8. Adrian Mazanek - Total Dyp (* Tomasz Pyrgiel, ** Monika Rokoszewska)

Gratulujemy!!!



chciałam wrzucić drzewko.. ale nie umiem :boze:
także jest tylko na fejsie.
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2015 8:51 am przez eTka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie powie mi, że nie mogę!

Duzy
Posty: 289
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » wt lut 24, 2015 7:23 am

DYP 23.02

1. £ukasz "Koucz" Tomczuk / Tomasz Pyrgiel

2. Filip "Filipek" Gawinek / Jakub Kaczmarski

3. Marcin "Mleko" Michalak / Jacek Kostelecki

4. £ukasz "Kodek" Kodziński / Paweł

5/6 Magdalena "Necta" Tomczuk / Przemek Godula

5/6 £ukasz "Kłosu" Kłos / Piotr "Rajek" Rajski

7/8 Grzegorz "Kusek" Kosowicz / Przemek Panfil

7/8 Konrad "Duży" Michalik / Agnieszka Kazuła

9/10 Ania "Maskota" Otrębska / Ewa Olszewska

9/10 Przemek "PSH" Otrębski / Iza ¦ciborska

GRATKI !
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2015 7:52 am przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Post autor: morsfinella » śr lut 25, 2015 10:25 pm

WYNIKI 25.02.2015

SINGLE AMA

1. Karolina Kłos

2. Edyta Ptasznik

3. Jacek Kostelecki

4. Piotr Wielgat

5/6. Paweł Kurzawa

5/6. Przemysław Godula

7/8. Damian Storczyk

7/8. Jakub Kaczmarski

9/12. Robert Kuźnicki

9/12. Tomasz Dobrowolski

PARY AMA

1. Piotr Wielgat/ Jacek Kostelecki

2. Damian Storczyk/ Jakub Kaczmarski

3. Robert Kuźnicki/ Tomasz Dobrowolski

4. Przemysław Godula/ Paweł Kurzawa

5/6. Andrzej Zjawiony/ Michał Kubiak

Gratulujemy!!!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

eTka
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 02, 2009 11:55 pm

Post autor: eTka » wt mar 03, 2015 6:39 am

WYNIKI DYP 02.03.2015

1. Przemysław Otrębski / Marcin Rokoszewski

2. Paweł Kurzawa / Grzegorz Kosowicz

3. £ukasz Tomczuk / Przemysław Godula

4. Tomasz Dobrowolski / Andrzej Walczak

5/6. Magdalena Tomczuk / Rafał Włodarczyk

5/6. Przemysław Panfil / Jakub Kaczmarski

7/8. Anna Otrębska / Izabela ¦ciborska

Gratulujemy!!!
Nikt nie powie mi, że nie mogę!

eTka
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 02, 2009 11:55 pm

Post autor: eTka » sob mar 07, 2015 11:24 am

Wyniki OS 6.03

1. Przemek Otrębski

2. £ukasz Kłos

3. Konrad Michalik

4. Grzegorz Kosowicz

5. Edyta Ptasznik

6. Ania Otrębska

7. Marek Nowak

8. Marcin Mamos

Gratulujemy!!!
Ostatnio zmieniony pn mar 09, 2015 12:52 pm przez eTka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie powie mi, że nie mogę!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości