Wyniki sezon 2015

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr paź 14, 2015 9:41 pm

Dyp 14.10.2015:
1. Przemek Otrębski/Paweł Kurzawa
2. Przemek Godula/Grzegorz Kosowicz
3. Dominika Pawełczyk/Konrad Michalik
4. Ania Otrębska/£ukasz Kłos
5. Marcel Skorupa/ total Dyp
6. Julia ¦lęzak/Andrzej Walczak

Grupa A:

1. Anna Otrębska/£ukasz Kłos
2.Dominika Pawełczyk/Konrad Michalik
3. Przemysław Otrębski/Paweł Kurzawa

Grupa B:
1. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula
2. Julia ¦lęzak/Andrzej Walczak
3. Marcel Skorupa/total Dyp

Æwierćfinały:
1.Anna Otrębska/£ukasz Kłos- wolny los
2.Dominika Pawełczyk/Konrad Michalik - Marcel Skorupa/total Dyp
3. Przemysław Otrębski/Paweł Kurzawa - Julia ¦lęzak/Andrzej Walczak
4.Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula - wolny los

Półfinały:

1. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula - Dominika Pawełczyk/Konrad Michalik
2. Anna Otrębska/£ukasz Kłos - Przemysław Otrębski/Paweł Kurzawa

O 3 miejsce:

DOMINIKA PAWE£CZYK/KONRAD MICHALIK -
Anna Otrębska/£ukasz Kłos

Finał:

PRZEMYS£AW OTRÊBSKI/PAWE£ KURZAWA - Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula

Gratulacje !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr paź 21, 2015 9:20 pm

21.10.2015 Dyp:

Grupa
1. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula
2. Konrad Michalik/ Paweł Kurzawa
3. Anna Otrębska/£ukasz Kłos
4. Marcin Rokoszewski/ Grzegorz Kosiacki
5. Przemysław Otrębski/ Tomasz Błaszczyński
6. Andrea Defraia/ Filip Gawinek

Æwierćfinały:
1. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula - wolny los
2. Anna Otrębska/£ukasz Kłos - Andrea Defraia/ Filip Gawinek
3. Marcin Rokoszewski/ Grzegorz Kosiacki - Przemysław Otrębski/ Tomasz Błaszczyński
4. Konrad Michalik/ Paweł Kurzawa - wolny los

Półfinały

1. Grzegorz Kosowicz/Przemysław Godula - Anna Otrębska/£ukasz Kłos
2. Konrad Michalik/ Paweł Kurzawa - Marcin Rokoszewski/ Grzegorz Kosiacki

Finał

1. Anna Otrębska/£ukasz Kłos - Konrad Michalik/ Paweł Kurzawa

Wygrani:

Konrad Michalik/ Paweł Kurzawa

Gratulacje !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr paź 28, 2015 9:51 pm

28.10.2015 Dyp:
1. Przemysław Otrębski/Paweł Kurzawa
2. Adam Margiel/Piotrek Wielgat
3. Grzegorz Kosowicz/Grzegorz Kosiacki
4. Konrad Michalik/Total Dyp
5. Andrea Defraia/£ukasz Kłos
6. Anna Otrębska/Tomasz Błaszczyński
7. Andrzej Walczak/Jarosław Krawiec
8. Agnieszka Swart/Filip Gawinek
9-10. Karolina Kłos/Philip Swart
9-10. Marcin Rokoszewski/Witold Bielak

Gratulacje !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Post autor: Maskota » wt lis 03, 2015 9:05 am

Single Open nierankingowe 30.10.2015

1. Przemysław Otrębski
2. Konrad Michalik
3-4. Marcin Rokoszewski; Tomasz Błaszczyński
5-7. Tomasz Pyrgiel; Grzegorz Kosowicz; Przemysław Godula;
8-9. £ukasz Kłos; Anna Otrębska

Grupa 1
1. Przemysław Otrębski
2. Marcin Rokoszewski
3. Tomasz Pyrgiel
4. Przemysław Godula
5. Tomasz Błaszczyński

Grupa 2
1. Konrad Michalik
2. Grzegorz Kosowicz
3. £ukasz Kłos
4. Anna Otrębska

Æwierć Finały 1KO

3. PRZEMYS£AW OTRÊBSKI - Tomasz Pyrgiel
4. TOMASZ B£ASZCZYÑSKI - wolny los
5. MARCIN ROKOSZEWSKI - Grzegorz Kosowicz
6. KONRAD MICHALIK - Przemysław Godula

Półfinały 1KO

1. PRZEMYS£AW OTRÊBSKI - Tomasz Błaszczyński
2. KONRAD MICHALIK - Marcin Rokoszewski

Finał


1. PRZEMYS£AW OTRÊBSKI - Konrad Michalik

Wygrany

PRZEMYS£AW OTRÊBSKI

Gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2015 7:49 am przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Post autor: Maskota » czw lis 05, 2015 7:48 am

Single Ama 04.11.2015

1. £ukasz Kłos (dwa finały)
2. Adam Margiel
3. Paweł Kurzawa
4. Grzegorz Kosiacki
5/6. Dominika Pawełczyk
Rafał Wilk
7/8. Andrea Defraia
Grzegorz Książczyk
9/12. Joanna Józefiak
Tomasz Błaszczyński
Agnieszka Smyk

Pary Ama 04.11.2015


1. Adam Margiel / Piotr Wilgat
2. Tomasz Błaszczyński / Grzegorz Kosiacki
3. Dominika Pawełczyk / Paweł Kurzawa
4. Grzegorz Książczyk / Agnieszka Smyk
5. Joanna Józefiak / Rafał Wilk

Gratulacje!!!
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr lis 11, 2015 10:31 am

Wyniki dypa 10.11.2015:

1. Dominika Pawełczyk/Konrad Michalik
2. Karolina Kłos/£ukasz Kłos
3. Anna Otrębska/Agnieszka Smyk
4. Przemysław Otrębski/Grzegorz Książczyk
5-6. Grzegorz Kosowicz/Andrea Defraia
5-6. Paweł Kurzawa/Jakub Komorowski

Gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2015 10:41 am przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr lis 18, 2015 10:38 pm

Wyniki Dypa 18.11.2015:


Grupa A

1. Fabio Pinto / Grzegorz Książczyk
2. Konrad Michalik / Adam Zgid
3. Adam Margiel / Dagmara Brzozowska
4. Anna Otrębska / £ukasz Kidawski
5. Grzegorz Kosiacki / Marcin Skórnicki
6. Przemysław Godula / Bartłomiej Merk

Grupa B

1. Marcin Rokoszewski / Witold Bielak
2. Grzegorz Kosowicz / Przemysław Krzyczmanik
3. Tomasz Błaszczyński / Andrea Defraia
4 .Paweł Kurzawa / Agnieszka Smyk
5. £ukasz Kłos / Adam Krzyczmanik
6. Joanna Józefiak / Rafał Wilk

System Pucharowy 1/8 (1KO) (BO3)

1. Fabio Pinto / Grzegorz Książczyk - wolny los
2. Grzegorz Kosiacki / Marcin Skórnicki - Paweł Kurzawa / Agnieszka Smyk
3. Adam Margiel / Dagmara Brzozowska - Joanna Józefiak / Rafał Wilk
4. Grzegorz Kosowicz / Przemysław Krzyczmanik - wolny los
5. Konrad Michalik / Adam Zgid - wolny los
6. Przemysław Godula / Bartłomiej Merk - Tomasz Błaszczyński / Andrea Defraia
7. £ukasz Kłos / Adam Krzyczmanik - Anna Otrębska / £ukasz Kidawski
8. Marcin Rokoszewski / Witold Bielak - wolny los

1/4 (1KO)(BO3)

1. Fabio Pinto / Grzegorz Książczyk - Grzegorz Kosiacki / Marcin Skórnicki
2. Adam Margiel / Dagmara Brzozowska - Grzegorz Kosowicz / Przemysław Krzyczmanik
3. Konrad Michalik / Adam Zgid - Przemysław Godula / Bartłomiej Merk
4. Marcin Rokoszewski / Witold Bielak - £ukasz Kłos / Adam Krzyczmanik

1/2 (1KO) (BO3)

1. Fabio Pinto / Grzegorz Książczyk - Adam Margiel / Dagmara Brzozowska
2. Konrad Michalik / Adam Zgid - Marcin Rokoszewski / Witold Bielak

Finał (BO3)

1. FABIO PINTO / GRZEGORZ KSI¡¯CZYK - Konrad Michalik / Adam Zgid

Gratulacje!!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Post autor: Maskota » czw lis 26, 2015 7:09 am

Single Amator 24.11.2015

1. Adam Margiel (dwa finały)
2. Paweł Kurzawa
3. £ukasz Kłos
4. Przemysław Godula
5/6. Agnieszka Smyk
Jacek Kostelecki
7/8. Piotr Wielgat
Grzegorz Książczyk
9/12. Joanna Józefiak

Pary Amator 24.11.2015

1. Adam Margiel / Paweł Kurzawa
2. Agnieszka Smyk / Grzegorz Książczyk
3. Piotr Wielgat / Jacek Kostelecki

Gratulacje!!!
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr gru 02, 2015 9:56 pm

Dyp 02.12.2015

1 Marcin Rokoszewski / Andrea Defraia
2 Przemysław Otrębski / TOTAL DYP
3/4 Anna Otrębska / Witold Bielak
3/4 Tomasz Pyrgiel / Jakub Kaczmarski
5/7 Adam Margiel / Tomasz Błaszczyński
5/7 Dagmara Brzozowska / Grzegorz Kosowicz
5/7 Grzegorz Kosiacki / Konrad Michalik

Gratulujemy i zapraszamy !
Born for snake shot ...

gregi
Posty: 654
Rejestracja: czw paź 18, 2007 11:55 am
Kontakt:

Post autor: gregi » śr gru 02, 2015 10:18 pm

początek grudnia jakiś dziwny :) Gratulacje Marcin
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr gru 09, 2015 9:15 pm

Dyp dwa koszyki 9.12.

1 Marcin Rokoszewski/ Tiago Ferreira
2 Przemysław Otrębski/ Marcin Gajewski
3 Fabio Pinto/ Grzegorz Książczyk
4 Agnieszka Smyk/ Adam Margiel
5/6 Anna Otrębska/ Rafał Wilk
5/6 Tomasz Zakrzewski / Andrea Defraia
7/8 Paweł Kurzawa/ Oszkar Biro
7/8 Konrad Michalik/ Tomasz Stefko
9/12 Ferrenc Retuari/ Tomasz Błaszczyński
9/12 Anna Przybył/ Jacek Kostelecki
9/12 Joanna Józefiak/ Przemysław Godula

Gratulujemy i zapraszamy!
Born for snake shot ...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość