Wyniki 2016

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr sty 13, 2016 10:43 pm

Turniej Par Losowanych 2 Koszyki 13.01.2016

1 Marcin Rokoszewski/ Grzegorz Książczyk
2 Justyna Kasprzak/ Przemysław Otrębski
3/4 Filip Gawinek/ Ferenc Retuari
3/4 Anna Otrębska/ Agnieszka Smyk
5/8 Przemysław Godula/ Grzegorz Kosiacki
5/8 Grzegorz Kosowicz/ Bartosz Januszkiewicz
5/8 Tomasz Zakrzewski/ Paweł Kurzawa
5/8 Konrad Michalik/ Tomasz Błaszczyński
9 Joanna Józefiak/ Fabio Pinto

Gratulujemy i zapraszamy !
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr sty 13, 2016 11:23 pm

Dyp noworoczny osada Osjaków 02.01.2016

1. Karolina Kłos/Przemysław Otrębski
2. Grzegorz Kosowicz/Tomasz Pyrgiel
3. Joanna Józefiak/Konrad Michalik
4. Dominika Pawelczyk/£ukasz Kłos
5-6. Filip Gawinek/Przemysław Godula
5-6. Jakub Lach/Rafał Lolo
7-8. Paweł Kurzwa/Tomasz Błaszczyński
7-8. Anna Otrębska/Agnieszka Kazuła
9. Andrzej Walczak/ Total dyp

Gratulacje!!!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » czw sty 21, 2016 7:49 am

Turniej Par Losowanych - Dwa Koszyki 20.01.2016

1. Marcin Rokoszewski/ Grzegorz Kosiacki

2. Fabio Pinto/ Ferenc Retvari
3/4 Anna Przybył/ Konrad Michalik
3/4 Przemysław Otrębski/ Andrea Defraia
5/8 Karolina Kłos/Grzegorz Książczyk
5/8 Anna Otrębska/Krzysztof Zakrzewski
5/8 Agnieszka Smyk/ Adam Margiel
5/8 £ukasz Kłos/Krzysztof Piątkowski
9/10 Paweł Kurzawa/ Tomasz Błaszczyński
9/10 Przemysław Godula/ Tomasz Zakrzewski

Gratulujemy i zapraszamy 3.02. na kolejny turniej !!!
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr sty 27, 2016 10:51 pm

Wyniki Single Amatorów 27.01.2016:

1, Fabio Pinto
2. Karolina Kłos
3. Dominika Pawełczyk
4. Krzysztof Zakrzewski
5-6. Adrea Defraia
5-6. Rafał Zelek
7-8. Joanna Józefiak
7-8. Tomasz Zakrzewski

Wyniki Pary Amatorów:

1. Karolina Kłos/Adam Margiel
2. Dominika Pawełczyk/Tomasz Pyrgiel
3. Agniszka Kazuła/Andrea Defraia
4. Tomasz Zakrzewski/Krzysztof Zakrzewski
5-6. Anna Przybył/Fabio Pinto
5-6. Joanna Józefiak/Daria Wójcicka
7. Anna Błaszkiewicz/Rafał Zelek

Gratulacjie!!!
Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2016 11:52 pm przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr lut 03, 2016 10:56 pm

Pary losowane~ dwa koszyki 3.02.2016

1. Adam Margiel/ Fabio Pinto
2. Anna Otrębska/ Grzegorz Kosiacki
3/4 Justyna Kacprzak/ Konrad Michalik
3/4 Andrea Defraia/ Marcin Rokoszewski
5/8 Przemysław Otrębski/ Mateusz Lewoń
5/8 £ukasz Kłos/ Przemysław Godula
5/8 Anna Przybył/ Grzegorz Kosowicz
5/8 Dagmara Brzozowska/ Tomasz Pyrgiel

Gratulujemy i zapraszamy!
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » ndz lut 07, 2016 10:34 am

06.02.2016 Single for fun:

1. Marcin Rokoszewski (dwa finały)
2. Fabio Pinto
3. £ukasz Kłos
4. Grzegorz Kosowicz
5-6. Adam Margiel
5-6. Edyta Ptasznik
7-8. Andrea Defraia
7-8. Paweł Kurzawa
9-10.Piotr Wielgat
9-10 . Przemysla Godula

Gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2016 10:54 pm przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr lut 10, 2016 9:20 pm

Dyp 10.02.2016 wyniki:

1. Fabio Pinto/Zbigniew Kołacinski
2. Witek Bielak/£ukasz Kłos
3-4. Adam Margiel/Maciej Hermanowicz
3-4. Marcin Rokoszewski/Tomasz Błaszczyński
5-8. Grzegorz Kosowicz/Frence Retuari
5-8 Filip Gawinek/Marek Bohdziun
5-8. Jacek Kostelecki/Andrea Defraia
5-8. Andrzej Walczak/Tomasz Zakrzewski
9-12. Konrad Michalik/Krzysztof Zakrzewski
9-12. Joanna Józefiak/Przemysław Godula
9-12. Paweł Kurzawa/Anna Przybył
9-12. Anna Otrębska/Dagmara Brzozowska

Gratulacje !!!
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2016 10:56 pm przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

gregi
Posty: 654
Rejestracja: czw paź 18, 2007 11:55 am
Kontakt:

Post autor: gregi » śr lut 10, 2016 10:08 pm

Mamy nowego mistrza ? :D
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr lut 10, 2016 10:38 pm

W wawie sie okaże :)
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » sob lut 13, 2016 8:47 pm

Single o pietruchę 13.02.2016:

1. £ukasz Kłos (dwa finały)
2. Fabio Pinto
3. Karolina Kłos
4. Tomasz Pyrgiel
5-6. Andrea Defraia
5-6. Paweł Kurzawa
7-8. Ania Przybył
7-8. Maciej Hermanowicz
9. Dagmara Brzozowska

Gratulacje !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr lut 17, 2016 10:28 pm

Turniej Par Losowanych 17.02.2016

1. Anna Przybył/ Konrad Michalik
2. Fabio Pinto/ Sebastian Cybulski
3/4 Filip Gawinek/ Zbigniew Kołaciński
3/4 Grzegorz Kosowicz/ Mateusz Lewoń
5/8 Justyna Kacprzak/ Przemysław Godula
5/8 Anna Otrębska/ £ukasz Michalak
5/8 Joanna Józefiak/ Marcin Rokoszewski
5/8 Przemysław Otrębski/ Paweł Polak
9/14 Adrianna Bielak/ £ukasz Ukleja
9/14 Dagmara Brzozowska/ Jacek Kostelecki
9/14 Anna Rybak/ Tomasz Błaszczyński
9/14 Andrea Defraia/ Tomasz Zakrzewski
9/14 Justyna Boman/ Justyna Białkowska
9/14 Grzegorz Kosiacki/ Dominik Dudkiewicz

Gratulujemy i zaprasZamy! !
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr lut 24, 2016 10:05 pm

Wyniki Single Amatorów 24.02.2016:

1. £ukasz Kłos

2. Grzegorz Kosiacki

3. Przemysław Godula

4. Tomasz Błaszczyński

5/6. Krzysztof £ukasiak

5/6. Tomasz Zakrzewski

7/8. Maciej Hermanowicz

7/8. Jacek Kostelecki

9/12. Joanna Jozefiak

9/12. Dominik Wosik

9/12. Andrea Defraia

9/12. Witold Bielak

13/16. Bartosz Januszkiewicz

Gratulacje !!!



Wyniki Pary Amatorów 24.02.2016

1. Karolina Kłos/Adam Margiel

2. Fabio Pinto/Rafał Rewekant

3. Tomasz Błaszczyński/Grzegorz Kosiacki

4. Bartosz Januszkiewicz/Dominik Wosik

5/6. Jacek Kostelecki/Dagmara Brzozowska

5/6. Maciej Hermanowicz/Krzysztof £ukasiak

7/8. Witold Bielak/Andrea Defraia

7/8. Tomasz Zakrzewski/Anna Przybył

9/12. Justyna Kasprzak/Mateusz Lewoń

9/12. Adrianna Bielak/Justyna Boman

Gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony czw lut 25, 2016 7:26 am przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » czw mar 03, 2016 7:37 am

Turniej Par Losowanych - Dwa Koszyki - 2-03-2015

1. Tomasz Zakrzewski / Konrad Michalik

2. Dominika Pawełczyk / Przemysław Godula
3/4 Dagmara Brzozowska / Jacek Kostelecki
3/4 Witold Bielak / Tomasz Pyrgiel
5/8 Anna Otrębska / Maciej Hermanowicz
5/8 Bartosz Januszkiewicz / Andrea Defraia
5/8 Justyna Białkowska / Paweł Kurzawa
5/8 Joanna Józefiak / Zbigniew Kołaciński
9 Anna Przybył / Ferenc Retuari

Gratulujemy i zapraszamy za tydzień !!!
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr mar 09, 2016 9:45 pm

Turniej Par Lososowanych - Dwa Koszyki 9.03.2016

1. Przemysław Otrębski/ Zbigniew Kołaciński
2. Filip Gawinek/ Andrea Defraia
3/4 Konrad Michalik/ Maciej Hermanowicz
3/4 £ukasz Kłos/ Grzegorz Kosiacki
5/8 Adam Margiel/ Tomasz Zakrzewski
5/8 Dominika Pawełczyk/ Andrzej Walczak
5/8 Paweł Kurzawa/ Tomasz Błaszczyński
5/8 Joanna Józefiak/ TOTAL DYP
9/11 Anna Otrębska/ Dagmara Brzozowska
9/11 Anna Przybył/ Przemysław Godula
9/11 Justyna Białkowska/ Fabio Pinto

Gratulujemy!!!
Ostatnio zmieniony śr mar 09, 2016 9:49 pm przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr mar 16, 2016 9:43 pm

Turniej Par Losowanych-Dwa Koszyki 16.03.2016

1. Filip Gawinek/ Maciej Hermanowicz

2. Tomasz Błaszczyński/ Krzysztof Piątkowski
3/4 Tomasz Pyrgiel/ Jan Tabaszewski
3/4 Joanna Józefiak/ Przemysław Otrębski
5/8 Anna Otrębska/ Zbigniew Kołaciński
5/8 Paweł Kurzawa/ Jacek Rutkowski
5/8 Anieszka Smyk/ Grzegorz Kosowicz
5/8 Konrad Michalik/ Tomasz Zakrzewski
9/13 Jacek Kostelecki/ Piotr Rutkowski
9/13 £ukasz Kłos/ Grzegorz Książczyk
9/13 Dominika Pawełczyk/ Adam Margiel
9/13 Andrea Defraia/ Piotr Wielgat
9/13 Adam ¦ciężar/ Marcin Rokoszewski

Gratulujemy i zapraszamy już za tydzień !!!
Born for snake shot ...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość