Wyniki 2016

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

gregi
Posty: 654
Rejestracja: czw paź 18, 2007 11:55 am
Kontakt:

Post autor: gregi » śr mar 16, 2016 10:13 pm

Wiedziałem ,że ten Filip to umie grać zajebiście :)
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » pt mar 25, 2016 10:23 pm

Turniej Wielkanocny:

Wyniki OD:

1. Karolina Kłos/Marcin Rokoszewski
2. Przemysław Otrębski/Filip Gawinek
3-4. Edyta Ptasznik/ Adam Margiel
3-4. Fabio Pinto/Tomasz Błaszczyński
5-6. Ania Przybył/ Joanna Józefia
5-6. £ukasz Kłos/ Andrea Defraia

Wyniki OS

1. Edyta Ptasznik ( 2 finały)
2. Tomasz Pyrgiel
3. £ukasz Kłos
4. Fabio Pinto
5-6. Marcin Rokoszewski
5-6. Karolina Kłos
7-8. Adam Margiel
7-8. Anna Przybył
9-10. Andrea Defraia
9-10. Tomasz Błaszczyński

Gratulacje !!!
Ostatnio zmieniony pt mar 25, 2016 10:49 pm przez Klos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

gregi
Posty: 654
Rejestracja: czw paź 18, 2007 11:55 am
Kontakt:

Post autor: gregi » sob mar 26, 2016 9:29 am

Edyta to jest super!
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr mar 30, 2016 7:30 pm

Pary Losowane Dwa Koszyki 30.03.2016

1. Przemysław Otrębski/ Zbigniew Kołaciński
2. Karolina Kłos/ Ferenc Retuari
3/4 Andrea Defraia/ Krzysztof Piątkowski
3/4 Dagmara Brzozowska/ Konrad Michalik
5/6 Anna Przybył/ Tomasz Zakrzewski
5/6 Anna Otrębska/ Maciej Hermanowicz

Gratulujemy !!!
Ostatnio zmieniony czw mar 31, 2016 6:34 am przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » ndz kwie 03, 2016 6:17 am

Wyniki 02.04.2016:

Wyniki OS:

1. Przemek Otrębski
2. £ukasz Kłos
3-4. Andrea Defraia
3-4. Tomasz Błaszczyński
5-8. Ania Przybył
5-8. Paweł Kurzawa
5-8. Marcin Rokoszewski
5-8. Jakub Komorowski

Wynik OD:

1. Przemek Otrębski/ Jakub Komorowski
2. Andrea Defraia/ Paweł Kurzawa
3-4. Marcin Rokoszewski/ Tomasz Błaszczyński
3-4. Anna Przybył/ £ukasz Kłos

Gratulacje !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr kwie 06, 2016 7:28 pm

Turniej Par Losowanych Dwa Koszyki 6.04.2016

1. Emil Wasiołek/ Przemysław Otrębski
2. £ukasz Kłos/ Zbigniew Kołaciński
3. Dagmara Brzozowska / Konrad Michalik
4. Andrea Defraia/ Grzegorz Kosowicz
5/6 Ferenc Retvari / Adam Margiel
5/6 Anna Otrębska/ Paweł Kurzawa
7 Anna Przybył/ Karolina Kłos

Gratulacje !!!
Born for snake shot ...

gregi
Posty: 654
Rejestracja: czw paź 18, 2007 11:55 am
Kontakt:

Post autor: gregi » śr kwie 06, 2016 10:24 pm

Przemysław na fali :)
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr kwie 13, 2016 8:09 pm

Turniej Par Losowanych Dwa Koszyki 13.04.2016

1. Anna Przybył/ Filip Kubiatowicz
2. Dominik Wosik/ Filip Gawinek
3/4 Anna Otrębska/ Tomasz Błaszczyński
3/4 Zbigniew Kołaciński/ Konrad Michalik
5/8 Paweł Kurzawa/ Ferenc Retvari
5/8 Edyta Ptasznik/ Tomasz Zakrzewski
5/8 Cindy Kubiatowicz/ Dagmara Brzozowska
5/8 Bartosz Januszkiewicz/ Przemysław Otrębski
9 Joanna Józefiak/ Andrea Defraia

Gratulujemy !!!
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Post autor: Klos » śr kwie 20, 2016 6:41 pm

Wyniki Single Ama 20.04.2016:

1. Karolina Kłos
2. Andrea Defraia
3. Maciej Hermanowicz
4. Anna Przybył
5. Joanna Jozefiak

Gratulujemy !!!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Post autor: Maskota » sob kwie 23, 2016 12:27 pm

Wyniki OS Liga Kwiecień 23.04.2016

1. Przemysław Otrębski
2. Marcin Rokoszewski
3. Maciej Podgórski
4. Adam Margiel
5/6. Fabio Pinto
5/6. Tomasz Pyrgiel
7/8. Dominika Pawełczyk
7/8. Karolina Kłos

Gratulacje!!!
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » sob kwie 23, 2016 4:48 pm

Wyniki OD Liga Kwiecień 23.04.2016

1st Konrad Michalik / Maciej Podgórski
2nd Anna Otrębska / Przemysław Otrębski
3rd Adam Margiel / Marcin Rokoszewski
4th Fabio Pinto / Anna Przybył
5th Dominika Pawełczyk / Andrea Defraia

Gratulacje!!!
Born for snake shot ...

Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Post autor: Maskota » czw kwie 28, 2016 6:42 am

DYP DWA KOSZYKI 27.04.2016

1. Filip Gawinek / Anna Przybył
2. Zbigniew Kołaciński / Tomasz Zakrzewski
3. Joanna Józefiak / Anna Otrębska
4. Maciej Hermanowicz / Total Dyp
5. Hicham El-Ouali / Konrad Michalik

Gratulacje!!!
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr maja 04, 2016 7:15 pm

Turniej Par Losowanych 4.05.2016

1. Krzysztof Piątkowski/ Konrad Michalik
2. Anna Przybył/ Grzegorz Kosowicz
3. Krzysztof Ziółkowski/ Zbigniew Kołaciński
4. Justyna Białkowska/ Andrea Defraia

Gratulacje !!!
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr maja 11, 2016 6:52 pm

Turniej Par Losowanych 11.05.2016

1. Anna Otrębska/ Tomasz Zakrzewski
2. Zbigniew Kołaciński/ Konrad Michalik
3. Dominika Pawełczyk/ Andrea Defraia
4. Michał Czyż/ Grzegorz Kosowicz

Gratulacje !!!
Ostatnio zmieniony śr maja 11, 2016 8:29 pm przez Duzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Born for snake shot ...

Duzy
Posty: 290
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Post autor: Duzy » śr maja 18, 2016 8:25 pm

Turniej Par Losowanych 18.05.2016

1. Bartłomiej Bartoszek/ Filipek Gawinek
2. Michał Czyż/ Przemysław Otrębski
3/4 Karolina Kłos/ Michał Gutarowski
3/4 Tomasz Błaszczyński/ Konrad Michalik
5/8 Anna Otrębska/ Joanna Józefiak
5/8 Grzegorz Kosowicz/ Zbigniew Kołaciński
5/8 £ukasz Kłos/ Andrea Defraia
5/8 Anna Przybył/ Fabio Pinto
9 Justyna Białkowska/ Przemysław Godula

Gratulacje !!!
Born for snake shot ...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość