Liga Południowa Chorzów

Krzysiek92

Post autor: Krzysiek92 » śr sty 20, 2016 8:20 pm

Termin: 12.03.2016
Zapraszamy na ligę do Starego Portu !!
11:00 Start Debli Open
13:00 Start Pary AMATORSKIE
15:00 Start Single Open
17:00 Start Pary losowane
Zapisy do każdej konkurencji max 10 minut przed startem !!

Wpisowe:
Single i Pary Open:
nienotowany - 5pln
novice - 10pln(5pln)
amator - 20pln(15pln)
semi-pro - 30pln(25pln)
pro - 40pln(30pln)
master - 40pln(30pln)
W nawiasach podane wartości dla osób które opłaciły składkę KKPS CHKFS WKPS BKFS £KFS

Pary amatoskie : Amator 20zł Novice 10zł Nienotowany 10 zł

Turniej DYP 10zł

Opłata turniejowa 10zł

Nagrody:
Podział wpisowego we wszystkich konkurencjach:

- przy frekwencji do 8 uczestników / par
1. 70%
2. 30%

- przy frekwencji do 16 uczestników / par
1. 45%
2. 33%
3. 22%

- przy frekwencji do 24 uczestników / par
1. 42%
2. 30%
3. 19%
4. 9%

- przy frekwencji do 32 uczestników / par
1. 40%
2. 30%
3. 20%
4. 10%

- przy frekwencji powyżej 32 uczestników / par
1. 40%
2. 28%
3. 16%
4. 8%
5/6. 4%

Turniej rozgrywany na 5 stołach garlando !

Będzie rozgrywana:

->systemem 2KO, BO3 (do trzech wygranych setów -> BO5 od poziomu 5/6), do 5 strzelonej bramki;
w ewentualnym 3cim secie na przewagi do 8 strzelonej bramki
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek

->według oficjalnych przepisów gry w futbol stołowy sporządzonych przez ITSF

Sędziowanie na turnieju podlegać będzie opłacie w wysokości 2pln od osoby - sędzia do poszczególnego meczu wyznaczony będzie przez osobę prowadzącą turniej.

Zapraszamy !!!!
Ostatnio zmieniony pn lut 01, 2016 10:55 am przez Krzysiek92, łącznie zmieniany 1 raz.

kamanendens

Post autor: kamanendens » wt lut 23, 2016 1:02 pm

Czy naprawdę kolejny ośrodek wrzuca ligę w termin dolnośląskiej ligi, która po to była ogłoszona na początku roku i po to były podane terminy do końca czerwca, aby uniknąć takich sytuacji??!
"every man has his technics....they all different
when you know mine.......YOU'LL BE DEAD !!

Pi³karzyki Wroc³aw

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » wt lut 23, 2016 2:15 pm

Normalnie brak słów komentarza, kpina, żart...
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

Krzysiek92

Post autor: Krzysiek92 » wt lut 23, 2016 2:32 pm

Termin ligi południowej znany był przed podaniem terminów ligi multitable. Pytałem zawodników z Wrocławia na lidze południowej w Krakowie czy ten termin jest dobry, nikt nie miał co do tego żadnych zażaleń. Następnym razem polecam Wam lepszą komunikację z ośrodkami i wszystkim to wyjdzie na dobre.
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2016 2:33 pm przez Krzysiek92, łącznie zmieniany 1 raz.

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » wt lut 23, 2016 2:54 pm

Potwierdzam sutuację zaistniałą na LP
Krakowski Klub Piłki Stołowej

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » wt lut 23, 2016 4:31 pm

To nie prawda termin Ligi Dolnośląskiej został podany wcześniej. Na FB już 10 stycznia, forum też wczesniej niż Wasza.

Gregi odnieś się szerzej do tego co napisałeś, bo inaczej rozmawiałeś ze mną miesiąc temu.

Powtarzam to jest kpina......

Pi³karzyki Wroc³aw

Krzysiek92

Post autor: Krzysiek92 » wt lut 23, 2016 4:47 pm

Nie widziałem tych terminów, bardzo chętnie zobaczę daty 10 stycznia opublikowania skoro nawet ludzie od Was tego nie wiedzieli ;)
Podsumowując to nic się nie da już teraz zrobić, dzwońcie, piszcie, informujcie o Waszych zamiarach jeżeli zależy Wam na frekwencji to musicie wiedzieć kto i kiedy planuje organizować ligi. Ja nie dostałem żadnego zapytania o to, czy coś w tym czasie organizujemy oraz czy odpowiada nam data.
Kończę temat, zapraszam na priv po więcej informacji :)

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » wt lut 23, 2016 4:53 pm

Czarek Bdzikot i Krzysztof Warzecha byli świadomi na Lidze południowej w Krakowie że terminy się pokrywają. Jak widać nie możemy się dogadać dlatego jako koordynator LP chciałbym wam zaproponować termin w kwietniu na Ligę Południową Wrocław.

Krzysiek92

Post autor: Krzysiek92 » wt lut 23, 2016 4:57 pm

Nie potwierdzam świadomości pokrywania się terminów na LP w Krakowie.

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » wt lut 23, 2016 5:10 pm

To o czym rozmawiałeś z Czarkiem na Lidze Południowej w Krakowie?

Krzysiek92

Post autor: Krzysiek92 » wt lut 23, 2016 8:42 pm

Powyżej Gregi masz relację mojej rozmowy z Czarkiem :)

Klos
Kontakt:

Post autor: Klos » wt lut 23, 2016 8:45 pm

Czegoś nie rozumiem czy oprócz ligi Południowej i Centralnej jest jeszcze Dolnośląska ?? Czy poprostu liga dolnośląska to zwykła liga wrocławska tylko multitable ? Bo z tego co mi wiadomo były ustalone warunki działania ligi centralnej i południowej, one miały sie nie pokrywać. A pozostałe ligi nie miały takich wymogów. Ja osobiście nic nie wiem o tym ze ligi centralne maja sie nie pokrywać z inna liga niz południowa, chyba ze przegapiłem taki info , ale nic nie dotarło do naszego ośrodka. Proszę info na jakich warunkach działa liga dolnośląską. Z gory dziękuje .
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » śr lut 24, 2016 8:13 am

Zacznijmy od tego, że Wrocław nie został zaproszony do żadnego projektu o nazwie Liga Południowa. Nikt nie zadzwonił w tej sprawie do Prezesa WKPS, nie wysłał maila. Całość została dogadana wewnętrznie bez konsultacji z nami.

Organizacja jakiegokolwiek projektu piłki stołowej, który wpływa na prace ośrodków wymaga chociażby konsultacji, które się nie odbyły.

Liga Dolnośląska jest projektem, który zgodnie z założeniem ma promować rozgrywki na różnych stołach w trakcie jednego turnieju, czego w Polsce nikt nie robi, co naszym zdaniem jest negatywną tendencją.

Planując cały system postanowiliśmy stworzyć już w styczniu harmonogram do czerwca włącznie, tylko po to, żeby ułatwić pozostałym ośrodkom organizację innych inicjatyw.
Planując terminy braliśmy pod uwage wszystkie znane okoliczności, żeby nie wystąpił konflikt interesów.

Uznaliśmy, że inne ośrodki, które będą zainteresowane organizacją własnych turniejów znając nasze plany przynajmniej będą próbowały z nami konsultować potencjalne własne ruchy. Tak sie nie dzieje. Panuje zupełna samowolka i niepotrzebna rywalizacja. Zamiast rozegrać dwóch fajnych turniejów odbywają się dwa w jednym terminie, co jest zupełnym bezsensem.

W dyscyplinie niszowej współpraca przy organizacji ogólnopolskich projektów wymaga współpracy i odrobiny dobrej woli. Podejście Chorzowa, który zakłada, że i tak nikt z Wrocławia się u nich nie pojawi więc mają wszystko w dupie jasno pokazuje jakie nastawienie do współpracy i jaka atmosfera współpracy jest kultywowana.

Dla mnie to znak, żeby zupełnie wycofać się z promowania piłki stołowej w Polsce. Szkoda mojego czasu i zachodu. Takich ludzi, których potocznie nazywam społecznikami jest w Polsce bardzo mało. To co się dzieje spowoduje, że będzie ich jeszcze mniej.

W trakcie mojej pracy:
- 4 krotnie organizowałem Mistrzostwa Polski
- 2 krotnie organizowałem Klubowy Puchar Polski
- 1 raz Mistrzostwa Europy
- kilkadziesiąt mniejszych turniejów od ligi weekendowej wzwyż

Po tych latach stwierdzam, dziękuję bardzo. Tak źle nie było nigdy, więc nie zamierzam więcej się spinać. Pomimo tego, że już od dawna nie gram, nie trenuję, cały czas działałem dla polskiej piłki stołowej. Chyba nadszedł czas, żeby ostatecznie odpuścić i żyć sobie spokojnym życiem gracza, który raz na jakiś czas pojedzie na turniej i jak 99% zawodników będzie miał wszystko w dupie. Niech się dzieje wola nieba.

Tyle z mojej strony, jest mi przykro, że tak się dzieje, nawet nie zdajecie sobie sprawę jak bardzo.

Pozdrawiam i życzę sukcesów przyszłym organizatorom.

Pi³karzyki Wroc³aw

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » śr lut 24, 2016 9:48 am

Najlepiej się obrazić...

remek81

Post autor: remek81 » śr lut 24, 2016 10:30 am

Kacper napisał/a:
[...]Wrocław nie został zaproszony do żadnego projektu[...]
Apeluję o zapraszanie Wrocławia do projektów (jak nie "Liga Południowa", to "Liga Centralna").

ODPOWIEDZ