Turniej o stawkę

Tutaj omawiamy wszelkie kwestie dotyczące Futbolu Stołowego
G

Post autor: G » pn paź 12, 2015 1:06 pm

Tylko gramy na Garlando.
Jeśli taka będzie wola graczy kolejne edycje możemy robić multitable. Ta jest po to by sprawdzić jakie rzeczy działają, jakie nie i co powinniśmy zrobić by kolejne były lepsze.

Ponieważ pojawiają się różne wątpliwości.
W turnieju mogą zagrać WSZYSCY GRACZE KTÓRZY ZAP£AC¡ WPISOWE. Lista osób zaproszonych była tylko po to by wyeliminować z satelit najlepszych zawodników, tak by słabsi mieli szanse dostać się do głównego turnieju. Okazało się to niepotrzebne.

Warunkiem jest bycie notowanym w rankingu PZFSu.

Przypominam też o konieczności zarejestrowania się i zapłacenia za turniej do 16 października, czyli do piątku.

NIE BÊDZIE MO¯LIWO¦CI ZAPISANIA SIÊ W DNIU TURNIEJU.
bo przeciez muusi byc swie¿a..

G

Post autor: G » pn paź 12, 2015 1:12 pm

Jeśli chodzi o 3 miesjce, to nie chcemy zapierać pieniędzy najlepszym drużynom. Zwrot wpisowego nie jest nagrodą, a jeśli jest to pocieszenia. Nie dość że zmniejsza pulę, to pokazuje że chcemy pocieszać mistrzów.

Najlepsi odbiorą nagrodę jak nie tym razem to kolejnym :faja:

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » pn paź 12, 2015 1:33 pm

To mecz o trzecie w systemie 1ko nie odbędzie się ? :) To może flaszkę chociaż :>
Krakowski Klub Piłki Stołowej

aki

Post autor: aki » pn paź 12, 2015 2:40 pm

Będzie jakiś stream? Albo chociaż wyniki online :)?
:_bunny:

G

Post autor: G » pn paź 12, 2015 5:21 pm

Mówiąc szczerze to interesuje nas tylko pierwsze miejsce i na dobra sprawę jestem za tym by nagradzać tylko zwycięzców - coś w rodzaju gry na śmierć i życie - zwycięzca bierze wszystko, trochę jak Quest i Wejście Smoka.
Dzięki temu może w końcu przynajmniej jednej parze opłaci sie trenować piłkarzyki, a resztę zachęci możliwość wygrania kaski jak za miesiąc pracy.

Słyszałem, że Paweł Sielski się szykuje co mnie bardzo cieszy, bo oznaczać to będzie dobrą rywalizację.

Jak chcecie zagrać o 3 miejsce to możemy na imprezie :kawa: A na poważnie to wszystko zależy od tego jak będziemy stać z czasem bo nie chciałbym rozgrywać małego i dużego finału w tym samym czasie.

Stream planujemy zrobić, zobaczymy w jakiej skali się to uda.

G

Post autor: G » pn paź 12, 2015 6:46 pm

Dane do przelewu:
Warszawski Klub Futbolu Stołowego
ul. Moździerzy 20
01-321 Warszawa
Numer rachunku: 96 2130 0004 2001 0547 5660 0001
Tytułem: Imię Nazwisko (zawodnik 1), Imię nazwisko (zawodnik 2) – Turniej Masters

Tong Fo Rest Da Best

Post autor: Tong Fo Rest Da Best » wt paź 13, 2015 1:45 pm

Będzie dofinansowanie?

molo

Post autor: molo » wt paź 13, 2015 1:50 pm

"turniej o stawkę" przy 5 zapisanych parach mocno traci na wartości...

Andrzej

Post autor: Andrzej » śr paź 14, 2015 10:55 am

Witam,

Gonti czy lista zapisanych par zostanie opublikowana przed turniejem?

Pozdrawiam,
Andrzej.
Ostatnio zmieniony śr paź 14, 2015 10:55 am przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Dychu

Post autor: Dychu » śr paź 14, 2015 11:26 am

Czy organizator zapewnia sędziów ?

gregi
Kontakt:

Post autor: gregi » śr paź 14, 2015 11:29 pm

Czy będzie dofinansowanie ?
Krakowski Klub Piłki Stołowej

G

Post autor: G » czw paź 15, 2015 1:29 pm

1. Lista zapisanych par zostanie opublikowana przed turniejem, razem z rozpiską kiedy i z kim będzie każda z drużyn grała. Gramy FASTem więc każdy będzie wiedział o której i z kim będzie grał. Fazę kwalifikacyjną traktujemy jako rozstawienie i rozgrzanie się przed głównym turniejem.

2. Dofinansowanie to 2000zł. Pula to 100% wpisowego + 2000zł

3. Sędziowie będą.

Jak będzie za mało par to turniej się nie odbędzie. Czekamy na rejestracje do piątku.
Jestem jednak przekonany, że każdy zawodnik, który:
- trenuje co najmniej 10 lat,
- uważa, że piłkarzyki powinny najlepszym dawać okazję do zarobienia rozsądnych pieniędzy (najlepszym a nie mi, a najlepszego wyłonimy w turnieju)
- narzeka, że na innych turniejach czeka się na dobre mecze z dobrymi zawodnikami i mało gra się dobrych meczy
- chce udowodnić, że aktualni Mistrzowie Polski, którzy od 2 lat bronią tytułu na Garlando i Leo, są jednak do pojechania
- nie boją się grać o stawkę i pod presją publiczności

MUSI POJAWIÆ SIÊ NA TYM TURNIEJU :kawa: :faja: ;)

Dlatego bardzo zapraszamy !!!

PS. Nieoficjalnie możemy powiedzieć, że wybiera się do nas Casda. A oznacza to, że pewnie się dobrze przygotuje i komuś na pewno napisuje krwi :szatan:
Ostatnio zmieniony czw paź 15, 2015 1:35 pm przez G, łącznie zmieniany 1 raz.

G

Post autor: G » pt paź 16, 2015 2:46 pm

Ponieważ nie wszyscy zaglądają na FB https://www.facebook.com/events/1612742272310580/ informujemy i zapraszamy bo szykuję się przyjemny wieczór.

!! IMPREZA PO TURNIEJU MASTERS !!!

Narodził się pomysł oblania Waszych turniejowych wyników... Zwłaszcza PORA¯EK

Podstawowe INFO:

Miejsce - najlepsze z najlepszych. Nowy klub "Sienkiewicza 4 - Studio Skanal" w samym sercu Warszawy na naszą wyłączność!
350m2, 3 poziomy, możliwość wstawienia stołów 4fun Emotikon smile

Druga najważniejsza informacja... No dobra, równie ważna - ALKOHOL
____________ DO BÓLU_______________

ORGANIZACJA - Obsługa, ochrona, muzyka, oświetlenie zapewnione.

Z tych mniej przyjemnych - płatności
Sprawa wygląda następująco :

Wynajęcie lokalu - 7000zł. Udało się wynegocjować 50% zniżki a zatem z prostego rachunku wynika 3 i pół koła.
Open bar - 80zł/os.

Koszt całościowy wynosi 120zł/os.

Wpłaty proszę dokonywać na numer rachunku: 56 1160 2202 0000 0002 7463 5314
do dnia 20 października!!!

Zapraszamy i do zobaczenia!

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer 533202155
Ostatnio zmieniony pt paź 16, 2015 2:47 pm przez G, łącznie zmieniany 1 raz.

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn paź 19, 2015 10:03 am

Zmiany w dofinansowaniu skomentować mogę tylko w jeden sposób :_bat:

Do wygrania przy ośmiu parach będzie 5200 zł.
Co daje kwotę ok. 3000 zł za pierwsze miejsce.
Koszt wyjazdu łącznie z noclegiem, transportem, wpisowym i imprezą kształtuje się na poziomie 600 - 800 zł.

To oznacza, że za pierwsze miejsce można realnie wygrać ok. 700 zł.

Drugie miejsce to niezauważalny plus.

Czy turniej w takiej formie można nazwać turniejem o stawkę, podczas gdy czasami na ligach można wygrać porównywalne pieniądze?
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

G

Post autor: G » pn paź 19, 2015 1:58 pm

Kacper, podział puli zmienił się tylko tak, że dajemy za III miejsce 400zł zwrotu wpisowego. Nadal dużym problemem jet to, że zawodnicy traktują turniej jedynie jako okazję do wygrania pieniędzy a nie okazję do nauki, a jak wiadomo najszybciej uczysz się od najlepszych. Poza tym ten turniej to także okazja do zmierzenia się z innym zawodnikami i poznania ich i spędzenia czasu z osobami, z którymi możesz dzielić swoją pasję. A to chyba bezcenne.

Niestety okazało się, że w Polsce jest jedynie 16 osób, które są w stanie zapłacić 200zł za udział w turnieju, w którym biorą udział najlepsi gracze. Wymownie pokazuje to jak wygląda społeczność osób grających w piłkarzyki i ich podejście.
Naszym celem było zachęcenie do grania o większe pieniądze i sprawdzenie, czy jeśli postanowimy zorganizować turniej z większym wpisowym to pojawi się interesująca liczba graczy dla potencjalnych, przyszłych sponsorów. Okazuje się, że jako społeczność nie będziemy w stanie zagwarantować przynajmniej 20 drużyn z Polski.

Jako organizatorzy nie pobieramy żadnej opłaty turniejowej, a do tego dokładamy 2000zł i pracę. Pilotaż miał na celu sprawdzenie ilu poważnych graczy jest w Polce, graczy, którzy są w stanie zapłacić za rywalizację z najlepszymi, dla których jest to pasja i są w stanie przeznaczyć na nią pieniądze.

Odnosząc się do twoich wyliczeń to myślę, że stawka jest godziwa jeśli bierze się pod uwagę w jakim czasie zarabiasz te pieniądze.

Koszty to:
- wpisowe 200zł
- przejazd 100zł w dwie strony
- obiad 30zł
£ączny koszt to 330zł ale jakbyś chciał przenocować w sobotę to doliczyć musisz 150zł za godziwe warunki noclegu, czyli łącznie 500zł.
Za pierwsze miejsce będzie 3200 do podziału czyli 1600. Daje to 1100zł zarobione w ciągu jednego dnia. Nie wiem ile ty zarabiasz ale wydaje się to być uczciwą wygraną.

Mam nadzieję, że w kolejnej edycji, do której zostaną zaproszeni gracze zza granicy wygrane będą wyższe. Ale pewnie odpadnie też paru graczy, którzy "nie będą przecież dokładać do wygranej innych".

Niestety brakuje w tym turnieju przedstawicieli £odzi, ale może to kwestia tego, że ośrodek funkcjonuje dopiero rok. Nie ma też przedstawicieli WLPSu, który miejmy nadzieję przeżywa kryzys. Nie będzie też Maziego, który ma prywatne obowiązki. Zabraknie też młodych z Chorzowa.
No i największy nieobecny to Dawid Przybysz, szkoda że snejkowy rzeźnik nie zawita do Warszawy.

Jako organizator jestem bardzo wdzięczny za udział chłopaków z Krakowa - Gregiego i Arka, którzy potraktowali turniej tak jak powinni - okazję do sprawdzenia się, zagrania z najlepszymi i mam nadzieję zapewnienia dużych emocji. Liczę na to, że będą czarnym koniem turnieju.

Podsumowując:
Mam nadzieję, że jako zawodnicy dostarczycie na tyle dużo emocji kibicom, że na kolejną edycję będziemy mogli zrobić płatne bilety, z których dofinansujemy wygraną.
Ostatnio zmieniony pn paź 19, 2015 4:51 pm przez G, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ