GŁOSOWANIE ---> KIM JEST KEFIREK??

stempel

Post autor: stempel » pt lis 29, 2013 12:46 am

boi się? <;

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pt lis 29, 2013 7:40 am

Lac??? co ty gadasz za pierdoly. . . Kontroluj sie Seba

Tong Fo Rest Da Best

Post autor: Tong Fo Rest Da Best » pt lis 29, 2013 9:30 am

Lipton. może dla ciebie jest wesoło, a dla innych żenująco, więc nie wypowiadaj się ogólnie tylko za siebie.

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pt lis 29, 2013 11:45 am

Fakt ,Kefirek bywa upierdliwy

kefirek

Post autor: kefirek » pt lis 29, 2013 2:32 pm

Tong Fo Rest Da Best napisał/a:
Lipton. może dla ciebie jest wesoło, a dla innych żenująco, więc nie wypowiadaj się ogólnie tylko za siebie.
przeczytaj wszystkie posty w temacie i wybierz te najbardziej zenujace :)
Ostatnio zmieniony pt lis 29, 2013 2:32 pm przez kefirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kefirek. Johnny Kefirek.

niuniuch

Post autor: niuniuch » pt lis 29, 2013 2:43 pm

Nie chodzi o to, że jest żenująco albo upierdliwie, tylko o to, że PZFS nie potrzebuje wujka dobrej rady, tylko ludzi którzy chcą coś zrobić. Myślisz, że ci wszyscy ludzie, którzy znajdują czas między pracą, opieką nad dziećmi, obowiązkami domowymi (o treningu nie wspominając) na to żeby coś popchnąć do przodu dla dobra ogółu nie wiedzą, że można lepiej? Mi też się dużo rzeczy nie podoba, ale uważam, że z powodu braku zaangażowania nie mam prawa narzekać.

No i zostaje też kwestia ewidentnego braku jaj, żeby podpisywać się pod swoimi postami...
:D

Tong Fo Rest Da Best

Post autor: Tong Fo Rest Da Best » pt lis 29, 2013 3:48 pm

niuniuch napisał/a:
Nie chodzi o to, że jest żenująco albo upierdliwie, tylko o to, że PZFS nie potrzebuje wujka dobrej rady, tylko ludzi którzy chcą coś zrobić. Myślisz, że ci wszyscy ludzie, którzy znajdują czas między pracą, opieką nad dziećmi, obowiązkami domowymi (o treningu nie wspominając) na to żeby coś popchnąć do przodu dla dobra ogółu nie wiedzą, że można lepiej? Mi też się dużo rzeczy nie podoba, ale uważam, że z powodu braku zaangażowania nie mam prawa narzekać.

No i zostaje też kwestia ewidentnego braku jaj, żeby podpisywać się pod swoimi postami...
Nie jesteś pierwszym upierdliwcem na tym forum, a czasem coś nawet napiszesz z sensem i to jest zrozumiałe.

Mnie i zapewne innym chodzi dokładnie o to o czym napisał niuniuch. on np napisał brak jaj, ja napisałem piz.a (za co dostałem ostrzeżenie i ok) - kwestia nomenklatury.

ODPOWIEDZ