Sprawy bieżące

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr sty 30, 2013 3:22 pm

ustalimy dzisiaj na turnieju :)
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr sty 30, 2013 3:22 pm

ustalimy dzisiaj na turnieju :)

aki

Post autor: aki » pn lut 04, 2013 8:50 am

Stół z Wolsztyna wrócił do coolio, jutro Kwiatek zapowiedział, że go złoży.
W trakcie transportu zgubiliśmy jeden bumper (Kwiat z Jose już rozmawiał o tym, z tego co zrozumiałam, to nie ma problemu, a jeśli okaże się, że bumper będzie **ujowy, to biore to na siebie i go zakupie).
Spowiedź wykonana :) myślę, że gro ludzi z Wolsztyna przyjedzie do nas na ligę. Zobaczymy oczywiście dopiero 22ego. Parę osób jest bardzo konkretnie wkręconych
:_bunny:

jose

Post autor: jose » pn lut 04, 2013 9:18 am

Kwiatek dzwonił do mnie. Tylko że te bumpery które ostatnio przesłał nam WIK na MPG są do niczego. Są wykonane wg mnie z ... plastkiku i są bardzo głośne. Chyba, że teraz Garlando takie produkuje..

pasta

Post autor: pasta » pn lut 04, 2013 9:56 am

bumpery trzeba wymienić w WIKU
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

pasta

Post autor: pasta » pn lut 04, 2013 9:56 am

rozmawialiśmy o tym na zebraniu

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » pn lut 04, 2013 10:11 am

dokladnie - jose sprobuj je wymienic... niech arek potwierdzi dlaczego przeslali inne?

jose

Post autor: jose » pt mar 01, 2013 11:23 am

To napiszę przy okazji do Arka i przy następnym zamowieniu jakoś to ogarniemy...

W kazdym razie chciałbym poruszyć sprawę z ostatniego turnieju OD i nieprzyjemnej sytuacji z Bakarem..
Podobno WLPS jest mu winien koło 200 zł za wypożyczanie stolika kilka razy. Wiemy jaki jest Maciej i prawie zawsze bezproblemowo pożyczał stolik. Aga podobno prosiła go o nr konta. On chwilowo ma jakiś problem z kontem i też nie ma kasy i najnormalniej nie miał siana w środę..
Pindol wyleciał do niego jak oszalały, nakrzyczał, pogroził i ostatecznie wywalił go z turnieju.. zero próby rozwiązania sytuacji. Pozostał tylko niesmak a można było to zdecydowanie inaczej załatwić.
Więc postanowiłem załagodzić sprawę bo Bakar naprawdę tych pieniędzy nie chce...zawsze pożyczał bezinteresownie i jak pojawiła się szansa zwrotu za stoliki to pomyślał że pyknie pare turniejów za darmo i będziemy kwita. Tylko chyba nie wiedział że trzeba to oficjalnie ustalić itp. Więc proponuje to jakoś sfrormalizować.. chyba że WLPS woli zapłacić mu 200zł (w gotówce) ale chyba gorzej na tym wyjdzie finansowo.

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » pt mar 01, 2013 11:55 am

Ale to nie chodzi o to czy gorzej wyjdzie finansowo na tym WLPS czy nie.
Nie widzę żadnych powodów dlaczego pożyczając stół Bacar ma na tym wychodzić gorzej niż Agata, Niuniuch czy ja - również pożyczający stoliczki prywatne.
Wg. mnie należy mu się te 200zł jak psu zupa.

"psu zupa..."? :D

anyway - problem z Bacarem polegał na tym, że kilka razy prosiłam go o podanie numeru konta, ponieważ stół nam pożyczył ale rzadko na turniejach bywa by była okazja mu oddać. Niestety - nigdy numeru konta nie dostałam... Wiadomo więc - zapomniało mi się.

Ja nawet nie wiem czy ta sytuacja nie jest jeszcze z 2011 - pojęcia nie mam, ale wydaje mi się, że było to dawno temu.

Szkoda takiej akcji ze środy. Pindol rzeczywiście niepotrzebnie aż tak naskoczył... choć forma poinformowania Bacara "nie zapłacę po WLPS wisi mi dużo siana" również mega przeciętna.
Ja też zacznę mówić, że od 2003 roku tyle przegadałam rozmów telefonicznych wykonanych na potrzeby WLPS, że płacić nie będę. Nie o to chodzi.

Mogę, jeśli uznacie za stosowne - napisać do Bacara jeszcze raz prosząc by podał namiar na konto (jeśli nie swoje to Ewy), albo jak można mu te pieniądze przekazać.
Sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca.

A.

jose

Post autor: jose » pt mar 01, 2013 2:03 pm

proponuje kontakt przez FB. Poza tym gotówka będzie lepszą opcją. Trzeba tylko umówić się na dany dzień. Niech określi kiedy będzie na turnieju i załatwi się sprawę.
Ostatnio zmieniony pt mar 01, 2013 2:03 pm przez jose, łącznie zmieniany 1 raz.

pasta

Post autor: pasta » sob mar 02, 2013 1:06 pm

moim zdaniem oczywiście że trzeba mu zapłacić a uważam również że i Pindol powinien go przeprosić bo takie zachowanie było troszke nie fair moim zadaniem wzgledem osoby którą znamy i wspiera ona lub wspierała WLPS moim zdaniem powinien też zanim wyrzucił go z turnieju zapytać się kogoś z zarządu co ma zrobić (wykonać telefon jak nikogo nie było) a nie od razu wyrzucać ich z turnieju zachował się bardzo niefajnie

aki

Post autor: aki » pn mar 25, 2013 9:40 am

Katarzyna Lach

w kazdym razie ostatnio wogole mi się nie podoba wlps , ale fakt fejs nie jest miejscem na tą rozmowę.. w kazdym razie tym co robi i czego nie robi wlps nie dlugo straci kolejnych członków...
Katarzyna Lach

tak wogole to to , ze czlonkowie juz nie maja na nic w plywu ,to raz

dwa ze nikt nic nie robi jesli chodzi o frekwencje na turniejach tygodniowych

trzy , ze naprawde nic sie nie dzieje .
tak wrzucam tylko informacyjnie, bo straswznie mnie wkurwia juz, ze jak ona ma zale to ja musze tylko tego wysluchiwac. Zapytajmy sie innych czlonkow czy maja jakies problemy z tym sezonem wieksze, jak bedzie cos nie tak to po prostu walne zwolajmy, obgadajmy, niech wszyscy cos zaproponuja, nie wiem cokolwiek zrobmy zanim mnie szlag trafi. :eddy:

Albo po prostu mnie poprawcie, i powiedzcie ze ma racje i mam sie uklonic ze skrucha

pasta

Post autor: pasta » pn mar 25, 2013 11:03 am

nie rozmawiaj z nią :P

aki

Post autor: aki » pn mar 25, 2013 11:10 am

Ale tak poza nia, to doszly was sluchy, ze ktokolwiek inny tez ma problem?

pasta

Post autor: pasta » pn mar 25, 2013 11:12 am

każdy zawsze narzeka a sam nic nie zrobic, ludzie narzekają na frekwencje

ODPOWIEDZ