wazna sprawa :(((((

Moderator: amjr

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » wt mar 05, 2013 1:24 pm

hej,
dowiedzialam sie pare dni temu, ale ze jutro wyjedzam poza polske i kontakt ze mna bedzie ograniczony (wracam dopiero w poniedzialek) musze to jednak napisac.
myslalam ze uda mi sie jutro na turnieju te kwestie poruszyc, ale juz bede wtedy w warszawce.

podpytywalam liska w sprawie tornado ktore w ramach niespodzianki zarzad wlps chcial sciagnac do poznania dla klubowiczow.
okazalo sie ze dawid przybysz za naszymi plecami ponoc umowil sie na zamianę swojego prywatnego roberto sport za tornado :|
pisze to poniewaz w listopadzie gdy mielismy rozmowe na ten temat (zebranie czlonkow wlpsu) dawid z kasia uczestniczyli w nim i wiedzieli jakie plany ma wlps.
sami zaproponowali wtedy ze bedac w ostrzeszowie przejada sie zobaczyc w jakim stanie jest stol, czy warto go kupowac.

rozumiem ze z naszej strony temat troche utknal i przeciagnal sie w czasie, ale to co do mnie dotarlo mnie porazilo. mam nadzieje ze to plotka bo w przeciwnym wypadku zdenerwuje sie bardzo.
tak czy siak - bede wdzieczna gdyby jutro na turnieju reprezentanci zarzadu wlps: pasta, marta, mela wzieli pindola na bok i na ten temat z nim porozmawiali.

naprawde mam nadzieje ze ta egoistyczna postawa jednego zawodnika to nie jest prawda - ale sprawdzic trzeba.
od razu mozna na dniach poruszyc temat stoliczka - wezmy go jak szybko sie da... chyba ze stoi juz u pindola w domu :|
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

aki

Post autor: aki » wt mar 05, 2013 1:36 pm

prosilabym o wiecej informacji z Tornado, wtedy bede mogla dopiero cokolwiek mowic...
:_bunny:

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » wt mar 05, 2013 1:43 pm

Mało wiem.

Kontakt to chlopaka (właściciela Tornado) ktory chcial zamienic sie na roberto sport mielismy poprzez Liska- to od Tomka dowiedzieliśmy się, że temat aktualny.
Już nawet nie pamiętam czy mówiło się o tym, że w zamiast za Tornado tego chłopaka, my oddać mieliśmy Roberto + jakieś 200złotych czy po prostu wymiana: stół za stół.

Jednak Tomek nie chcąc się wtrącać dał mi tylko znać, że z tego co się orientuje podobno chłopacy się już dogadali w sprawie zamiany. Nie wiem tylko, czy fizycznie do niej doszło.
Jeśli nie - liczę, że uda Wam się jutro przemówić Dawidowi do rozsądku, bo będzie to bardzo egoistyczne postępowanie.

A.

aki

Post autor: aki » wt mar 05, 2013 2:08 pm

nadal mało informacji... potrzeba konkretów, jeśli chcemy to wygrać :P

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » wt mar 05, 2013 2:20 pm

ale tu nie chodzi o wygrywanie.

pindol wie ze wlps chcial stół zamienić bo sam zaoferował się, że zobaczy w jakim jest stanie. minęło trochę czasu a teraz nagle pojawiło się info, że pindol sam się zamienia.

gdyby nie było go na tamtym zebraniu gdzie oferował swoją pomoc.. mógłby naprawdę nie wiedzieć że my chcemy kupić ten stół, ale wiedział.. z zebrania które odbyło się 6.12. Agnieszka M. spisała też sprawozdanie - tam też jest taka informacja zawarta:
viewthread.php?thread_id=8232

aki

Post autor: aki » śr mar 06, 2013 7:58 pm

rozmawialam z Dawidem, w skrocie - nie ma mowy...
moze po prostu zabraklo mi argumentu i skutecznosci
Ostatnio zmieniony śr mar 06, 2013 7:59 pm przez aki, łącznie zmieniany 1 raz.

jose

Post autor: jose » czw mar 07, 2013 6:49 am

czyli to oznacza, że zamienił się na ten stół za naszymi plecami? :D hahaha, co za pedał...

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » czw mar 07, 2013 8:10 am

nie rozumiem marta twojego posta.
co oznacza 'nie ma mowy'?
sama z nim rozmawialas?

p.s. jesli dawid myslac o swojej korzysci zamienil sie na stol, jestem za tym by go ukarac.

A.

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » czw mar 07, 2013 8:13 am

co z reszta zarzadu?? pasta? mela?

p.s. ja bede w poznaniu we wtorek, moge wtedy z nim porozmawiac. nie ma opcji bym zgodzila sie na to by tornado poszlo do pindola.

czy on juz ma ten stol u siebie?
jesli nie prosze o pomoc zarzad i zadzwonienie do liska po numer telefonu do wlasciciela tornado i umowienie sie w trybie natychmiastowym na zakup stolu.
jesli pindol umowil sie: stol za stol to my do tego dołóżmy 200zl i tyle. zazwyczaj wygrywa klient który daje więcej.

i naprawdę mimo, że to co piszę powyzej może wydawać się śmieszne.. nie żartuję :)

:*
A.
Ostatnio zmieniony czw mar 07, 2013 8:15 am przez amjr, łącznie zmieniany 1 raz.

aki

Post autor: aki » czw mar 07, 2013 8:16 am

Rozmawiałam. I mówił, że ma mieć ten stół na dniach w domu. ¯e nie zgadza się żebyśmy my go przejęli. Edytuje postać o napisze więcej jak tylko znajdę chwilę

EDIT:
Więc:
- argumentował to, że stolik i tak stałby złożony gdzieś w kącie Coolio, ewentualnie czasem wystawiany, ale to bez sensu, skoro on może trenować w domu
- opowiedział mi też, że gość w ogóle chciał przed wymianą dać stół do ocynkowania :(
- a jak do tego doszło?
Pindol z Kasią byli na turnieju jakimś tam w Ostrowie Wlkp. jakiś miesiąc temu i gadali osobiście z tym gościem. Gościu ten właśnie mówił, że zależy mu na czasie i jeśli nie chcemy tego stolika, to on go sprzeda gdzieś indziej. (no ale przecież Pindol mógł nam dać znać, co byśmy się spieli a nie sam brać, wiem, wiem)
- no i na samym końcu pragnę jedynie dodać, że on kategorycznie nie zgadza się na to, byśmy my mieli ten stolik, skoro on zawarł już tą transakcję, bo będzie się on u nas marnować.

Do zamiany stolików ma dojść jakoś na dniach (jeśli dobrze kojarzę to w ten weekend).

Nie wiem czy to wszystko co mówił, ale chyba najważniejsze informacje.
Ostatnio zmieniony czw mar 07, 2013 1:07 pm przez aki, łącznie zmieniany 1 raz.

pasta

Post autor: pasta » czw mar 07, 2013 3:57 pm

przepraszam mnie nie było na turnieju w środe bo jestem chora i nie mogłam pomóc Marcie o tym że Pindol zamienił się za naszymi plecami słyszałam od ligii moim zdaniem Pindol zachowuje się bardzo egoistycznie i z tego co pisała Agi to miał działać poniekąd z Kasią w tej sprawie dla WLPS-u dla mnie jest to śmieszne a jego ostatnia postawa bardzo szkodzi moim zdaniem WLPS-owi.
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

aki

Post autor: aki » czw mar 07, 2013 7:29 pm

Katarzyna Lach
it is tornado day !!! ;)
po Kasi statusie na fb wnioskuje, ze nic juz chyba nie zdzialamy...

pasta

Post autor: pasta » wt mar 12, 2013 8:05 am

widze że Pindol z Kasią jadą po całości teraz nawet owijki zakupili i sprzedają po niższej cenie niż WLPS
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

aki

Post autor: aki » wt mar 12, 2013 10:40 am

Bez przesady z czepianiem się o owijki. Czepiajmy się o stół raczej

jose

Post autor: jose » wt mar 12, 2013 10:54 am

ee tam, mają jakiś kiepski model bo 0,6mm. Nie polecam ;)

ODPOWIEDZ