Wolsztyn

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
aki

Post autor: aki » ndz kwie 07, 2013 11:23 am

Warto ruszyc z tematem.
Jako, że dziś mam na prawdę problemy z elokwencją, wkleje po prostu to co Bartek napisał do mnie ;P
Bartłomiej Hetka

Hejka wlasnie dzis mnie uprzedzilas z pisaniem info :P:P wczoraj dogadalem sie z chlopakami ze za tydz. t.j. 13-ego bedziemy robic moze nie turniej ale bardziej cos jak DYP ze wzgledu na fakt ze jest sporo nowych osob ktore chcialy by wziac udzial ale cykaja sie jak wypadna :P:P
Nasza wazniejsza sprawa dotyczaca zrzeszenia: nie zakladamy stowarzyszenia - bardziej przystajemy przy opcji podpiecia sie pod WLPS. Jest tylko male ale. Z Monika jak gadalem usiwadomila mnie ze byla by mozliwosc ogarniecia stolu z szyba i z wrzutnikiem. Bardziej w chwili obecnej jesli jest oczywiscie taka mozliwosc przystawali bysmy przy stole bez szyby - bylby on postawiony w miejscu "nie publicznym" Daniel odkopal temat miejscowki o ktorej wczesniej mowil czyli wolno stojace pomieszczenie gdzie bysmy cwiczyli w zakreslonym gronie. Miejscowek w wol do zrobienia turnieju jest sporo ale stol sam osobiscie wole zeby stal pod kluczem dla okreslonych osob.
Swoja droga jak sie zaopatrujecie by sie pojawic w sobote u nas za tydzien by pograc i pogadac konkretniej na ten temat :):)
ja niestety za tydz w sobote odpadam, musze byc obowiazkowo w szkole -.-
:_bunny:

ODPOWIEDZ