Sprawy bieżące - zarząd 2013/2014

Moderator: amjr

pasta

Post autor: pasta » śr lis 19, 2014 10:39 am

hej uzupełniłam terminarz o początek grudnia nie wiem co z 23 i 31 grudnia bo raczej nikt nie przyjdzie wtedy na turniej myśle ze mozna zrobić turniej we wtorek 30 grudnia a tydzien z wigilią i świetami sobie odpuścić :) co wy na to???
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr lis 19, 2014 7:51 pm

masz racje, choc info o jakims dypiku 30.12 podjelabym bardziej spontanicznie, w grudniu. bo moze sie okazac, ze w tym terminie rowniez nie bedzie zainteresowania.

p.s. co z oswietleniem grzybek? kiedy dotrze oswietlenie do nowego klubu, mozna byloby tam cos zrobic.
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr gru 10, 2014 10:09 pm

co z oświetleniem w nowym lokalu?
co z turniejem dla studentów który miał się rozpocząć w nowym roku?
jose - czy po nieudanym spotkaniu z managerem klubu, udało się Tobie spotkać/skontaktować z nim ponownie? Zaznaczam, że daliśmy im ot tak nasze stoły, nasz majątek a nie mamy na to żadnego papierka.
czy wlps planuje turnieje w nowym klubie?
kiedy zarząd wlps ustala zebranie członków stowarzyszenia celem wyboru nowych władz oraz podjęcia decyzji co dalej z wlpsem?
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

jose

Post autor: jose » czw gru 11, 2014 8:51 am

Grzyb miał dostarczyć nasze oświetlenie - nie wiem czy to zrobił.
Wstępnie na piątek 12.12. jestem umówiony z jednym z współwłaścicieli - Markiem na spotkanie. Kolega Krzysztof to jakiś nieogar jest.
Chciałbym aby w nowym klubie powstał cykl turniejów dla studentów tak jak planowaliśmy. Start jakoś w styczniu.
Choć trochę zawiodłem się po ostatnim turnieju studenckim w Cooliozum. Przyszło 16 par dużo ludzi podjaranych. Jacek poprowadził im sprawnie turniej. Dostali zaproszenie na DYPa i nikt nie przyszedł. Ludzie jak słyszą "liga" to odpuszczają..
Nasze turnieje też możemy tam robić np. raz w miesiącu, byle była frekwencja.

Co do zebrania to proponuję koniec stycznia. Do tego czasu powinno wyjaśnić się co z tym cyklem turniejów. Choć patrząc na to co się dzieje to nowe władze raczej nie znajdą się..:(
Osoby najbardziej zaangażowane zaserwowały sobie drugiego dzieciaczka :P
Ostatnio zmieniony czw gru 11, 2014 8:53 am przez jose, łącznie zmieniany 1 raz.

pasta

Post autor: pasta » czw sty 08, 2015 10:40 am

....
Ostatnio zmieniony pn sty 12, 2015 9:27 am przez pasta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

ODPOWIEDZ