Sprawy bieżące

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » pn mar 25, 2013 11:09 pm

a ja ostatnio wlasnie narzekan nie slysze, z reszta nie dziwi mnie to bo podstawowym bledem zawsze byla wlasnie frekwencja.. ktora od kilku miesiecy jest przyzwoita.
oczywiscie nie mamy wplywu na wszystkie daty i terminy, ja sama ze wzgledow zawodowocy czesto musze podarowac sobie turniej, ale zadnych pretencji od ludzi nie ma.

mozemy zwolac zebranie czlonkow w temacie: "zmiany".. nie chce mi sie tylko wysluchiwac i wczytywac w elaboraty na forum, poniewaz pisac kazdy umie i niektorzy naprawde slicznie... tylko nic z tego nie wynika. Ale spotkac sie z chetnymi do dzialan osobami - jak najbardziej.

A te narzekania Kasi zignoruj, bo z tego co widze nie sa w zaden sposob sprecyzowanie.. ot tak narzekanie na wszystko - niektorzy sie juz tacy po prostu urodzili, ze nawet jak bedzie dobrze to bedzie zle :)
najwazniejsze to szukac dziury w calym...!
;)

A.
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

pasta

Post autor: pasta » pn kwie 22, 2013 10:01 am

dot. wyjazdu integracyjnego : Agi powiem tak ja mam dosyć przekładania co po chwile terminów, widać zadowolenie Poznaniaków m.in. przez przełożenie ligi obecnej, mi też się nie podoba że ciągle coś przekładamy, przełożyc tydzień pożniej czy wcześniej dla mnie nie ma problemu ale bym prosiłą abyś zapytała się osób z zagranicy które chciały przyjechać czy już nie kupiły biletów bo to by było troszke nie fair no i oczywiście trzeba się zorientować czy domki bedą wolne na ten termin jeśli chcecie przekładać to powinno to być zrobione jak najszybciej w ciągu 2-3 dni aby ludzie mogli jeszcze plany pozmieniać, przepraszam ale ja ręki do tego nie przyłoże bo mnie denerwuje takie ciągłe przekładanie bez urazy

Oczywiście moge zająć się organizacją :) jak bedziesz się dowiadywać czy domki są wolne na termin który chcecie przełożyć to zapytaj się ile ich będzie i ilo osobowe to będę mogła się zając rezerwacją miejsc, może w weekend zrobie jakiś plan wyjazdu ja w zeszyłm roku chyba że macie jakies inny pomysł na formułe wyjazdu
Ostatnio zmieniony pn kwie 22, 2013 10:04 am przez pasta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

aki

Post autor: aki » pn kwie 22, 2013 10:52 am

podpisuje sie pod wypowiedz Pasty... data byla podana juz jakis dluzszy czas temu i ciagle zmiany sa irytujace...
Tak czy inaczej, jesli data ma byc zmieniona prosze o szybka informacje, bo musze zalatwic sobie wolne w pracy
:_bunny:

aki

Post autor: aki » pn kwie 22, 2013 10:55 am

btw - turnieje w maju nie sa liczone do ogolnopolskiego?

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » pn kwie 22, 2013 1:11 pm

poprawiam.

aki

Post autor: aki » wt kwie 23, 2013 7:44 am

Potworze sie, ale prosze zdecudujmy jeszcze dzisiaj czy zmieniamy date, czy data zostaje.

pasta

Post autor: pasta » wt kwie 23, 2013 8:39 am

ja się wypowiedziałam wcześniej

pasta

Post autor: pasta » wt kwie 23, 2013 9:16 am

Daniel nalega abyśmy w weekend zabrali z cool 2 stoły które się zobowiązaliśmy czyli garlando i rosengarta

Wolsztyn ze mna i z Martą wcześniej rozmawiał na tema t jakiejś współpracy z nami i pozyczeniem stolika myśle że jak i tak nie mamy gdzie wstawić G to mogą go pożyczyć na jakiś czas
Ostatnio zmieniony wt kwie 23, 2013 9:16 am przez pasta, łącznie zmieniany 1 raz.

aki

Post autor: aki » wt kwie 23, 2013 12:15 pm

I warto sie zainteresowac Wolsztynem, jako podstowarzyszeniem WLPS, pisalam juz o tym wczesniej, moge zrobic co trzeba, tylko chcialabym wiedziec co trzeba :D

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » wt kwie 23, 2013 7:15 pm

co do stolu, teoretycznie spoko....
ale - szczerze, wiem ze warunki w ktorym stol mialby stac nie sa rewelacyjne. niech NAJPIERW podesla foty lokalu i miejsca. sorry ale to bardzo wazne. stoly i tak sa mocno wyeksploatowane, nie oszukujmy sie, a jak gadalam z chlopakami to sami przyznali ze miejsce zbiera rozne ludziska.
pamietajmy ze to stol bez szyby.
czy wlasciciele lokalu sa w stanie zagwarantowac nam opieke?
uwazam tez, ze dajac im stol za free, trzeba dogadac sie z lokalem na platnosc za godzine i 50% zyskow do lokalu, 50% zyskow do wlpsu.

oczywiscie jestem za. ale nie w ciemno.

co do rosengarta - ustalilismy wczesniej ze chcemy go sprzedac, czy jednak warto? sprzedajac stol - wlps nie utraci statusu centrum klubowego w polsce? wiem ze powinnismy o tym wczesniej porozmawiac, ale pomyslalam o tym doslownie w tej chwili.

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » wt kwie 23, 2013 7:20 pm

a co do samego wolsztyna to teoretycznie fajnie gdyby byl klubem zamiejscowym wlpsu, ale spokojnie. dajmy im czas - chlopaki sie dopiero rozkrecaja, jeszcze zdaza byc naszym klubem.
zeby formalnie calosc byla spelniona i tak calosc musi przejsc przez pzfs.
a tutaj (moze sie myle) mimo ze ja jako prezes pzfs jestem dosc mocno poinformowana o ich dzialalnosci to bylabym na razie przeciwna. dzialaja, ale dopiero pracuja nad ksztaltem swojego rozwoju i tego w jaki sposob cchca propagowac pilkarzyki. jak dla mnie - dac im czas np 3 miesiecy po ktorym my jako wlps okreslimy czy dzialaja preznie, rozwijaja sie i ida do przodu.
jesli tak - pchamy ich do pzfsu by pzfs przeglosowal nowy klub zamiejscowy.

moze podchodze zbyt radykalnie, ale sparzylam sie po ostreszowie. dzialali niezwykle preznie, mieli fajnie wizje, duzo ludzi, kilkla fajnych turniejow i to nie regionalnych ale ogolnopolskich. potem stali sie naszym klubem zamiejscowym.... i przestali istniec.
uwazam wiec ze majac taka nauczke warto tym razem chwile poczekac, nie ma co sie spieszyc. jest prawie maj - niech przeczekaja sezon do konca i jesli wszystko bedzie na dobrej drodze zglosimy ich z poczatkiem nowego sezonu.
co wy na to?

oczywiscie jako wlps juz teraz mozemy ich wspierac i starajmy sie o to :)

czekam na wasze opinie.

aki

Post autor: aki » wt kwie 23, 2013 10:30 pm

Agi przeczytaj temat ktory wrzucilam konkretnie o Wolsztynie,
Bartek mi pisal, ze maja miejsce gdzie stol moglby stac pod kluczem, tylko dla chetnych. Nie w lokalu. Czyli jedynie oni mogli by nam rzucac cos kasy co miesiac, stol wiec konkretnie nie zarabialby na siebie, ale tez mniejsze prawdopodobienstwo uszkodzenia...
Co do podstowarzyszenia. Z jednej strony racja, ale zwlekajac z tym chlopacy moga sie zniechecic... Zalezy im na tym bardzo, najchetniej juz teraz. Chociaz patrzac na historie z Ostrzeszowem, masz troche racji ;)

Co z ta data wyjazdu?! :P?

pasta

Post autor: pasta » śr kwie 24, 2013 6:43 am

Ja też wiem że stół nie ma stać w knajpie tylko pod kluczem , a stoły musimy zabrac już w weekend i tak jesteśmy miesiąc opóźnieni i daniel się wkurza

pasta

Post autor: pasta » śr kwie 24, 2013 6:44 am

co z tym wyjazdem integracyjnym można przełożyc ale jak już to na tydzień pózniej moim zdaniem określmy się dzisiaj

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr kwie 24, 2013 7:41 am

a dlaczego nie tydzien wczesniej? cos nie tak z data data?

ODPOWIEDZ