Dresy WLPS

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
jose

Post autor: jose » wt paź 22, 2013 6:34 am

Znów wystąpiły problemy z zamówieniem...
Wklejam maila którego dostałem od PROMOTEX

"Dres Asics Armony kosztuje 179 netto z oznakowaniem.

Jednak w kolorze 4350 (royal/navy) dostępne już tylko rozmiary XS,S,M, być może inne pojawią się u producenta do końca roku, zakładam że taka perspektywa nie jest dla Państwa atrakcyjna.

Alternatywne i dostępne kolory podane są w tabeli.

Dres męski TIR – w ciągu ostatniej godziny stany się zmieniły i nie ma już pełnej dostępności w kolorze 4350 (royal/navy). Dostępne ilości podaję w tabeli. To czy jest dostępność w innych kolorach będę wiedział w środę, jutro producent jest niedostępny L

Rozwiązaniem jest powrót do wcześniejszego modelu Honest, który był w wersji męskiej i damskiej i w różnych kolorach.

Koszulki – proszę jeszcze o rozbicie kolorystyczne podanych rozmiarów.

Kilka słów komentarza do terminu dostawy – cała Europa zaopatruje się u producenta we Włoszech, gdzie kultura pracy wygląda niestety nieco inaczej, co wszystkim nam często sprawia problemy. Zamówienia realizowane są wg kolejności, elastyczność w podejściu jest zerowa (przykładowo danego dnia nie można zwiększyć ilości zamówionych dnia poprzedniego sztuk, potrzebne jest nowe zamówienie; nie można przyspieszyć dostawy nawet deklarując chęć poniesienia dodatkowych kosztów; podczas przerwy urlopowej obsługa stoi… itp. itd).

Co więcej, stany magazynowe zmieniają się codziennie, czego przykład mamy dzisiaj.

W tej sytuacji nie mogę zagwarantować dotrzymania terminu 8.11 w sposób o jakim Pan pisze. Sygnalizowałem wcześniej że na sprowadzenie potrzeba min. 3 tygodnie, a teraz jesteśmy już za tą granicą. Oczywiście ze swojej strony zrobimy wszystko by skrócić wymagany czas (np. projekty i maszyny będziemy mieć w gotowości by wykonać nadruki nawet w dzień otrzymania dresów), ale nie możemy przejąć odpowiedzialności za podmioty z zewnątrz.

Z koszulkami nie ma takiej sytuacji, będą na czas.

Dla omawianej większej ilości mogę całe zamówienie objąć rabatem 3%.

Normalną procedurą jest wpłata przez nowego klienta 100% wartości zamówienia w drodze przedpłaty, w tej sytuacji mogę zrobić wyjątek i obniżyć do 75%. Reszta przed odbiorem towaru.

Pozdrawiam

Maciej Brzoskowski

tel. +48 691 999 783

maciej.brzoskowski@promotex.pl"

Poniżej tabela o której wspomina w mailu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Co robimy w tej sytuacji?...kurna zwodzili, że jest ten kolor dostępny a kiedy już całe zamówienie poszło to nagle nie ma...nie mówiąc już o tym że jest ryzyko że nie zdążą ściągnąć tych dresów
Ostatnio zmieniony wt paź 22, 2013 7:25 am przez jose, łącznie zmieniany 1 raz.

mela

Post autor: mela » wt paź 22, 2013 4:50 pm

No zamawiamy i liczymy ze zdaza

jose

Post autor: jose » śr paź 23, 2013 1:06 pm

Zamówiłem ostatecznie z innej tańszej firmy w kolorze granatowym..

Ale jest problem z koszulkami..
poniżej mail:
"Zweryfikowałem dostępność - męski 3XL zniknął w 2012, zaktualizowałem tabelę zgodnie z Pana informacjami (3XL zamieniłem na 2XL, a 4XL na 1 szt. białej 2XL). Damskich 2XL nie ma w ofercie, podciągnąłem do XL.
Proszę o potwierdzenie poprawności podziału.
W zał. zdjęcie potwierdzające kolor. http://www.walomo.com/fr/marques/mustag ... irt-runair (kolor --> ciemniejszy niebieski)

Producent tymczasowo wyczerpał zapas niebieskiej L męskiej. Dostawa będzie około 20.11. Mamy 2 rozwiązania:
1. Zamiast L bierzemy w to miejsce M lub XL
2. Dostarczamy wszystko oprócz tych 5 koszulek, które uzupełniamy po 20.11
Prośba o decyzję."

oraz propozycja rozwiązania problemu po tym jak wspomniałem że turniej trwa wiecej niż 1 dzień:
"Ok. rozumiem, w takim razie by drużyny były w kompletach mogę zaproponować w to miejsce t-shirty bawełniane Fruit of The Loom w cenie o 50% niższej czyli 5,50 netto – jednak bez znakowania. Te brakujące Mustaghaty też dostarczymy ale później."

jose

Post autor: jose » śr paź 23, 2013 1:10 pm

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Dostałem taką propozycję koszulek z firmy z Wrocławia w ktorej zamówiłem dresy.
mail:
"Przesyłam propozycję T-shirtów. Dziewczyna na zdjęciu ubrana jest w T-shirt męski. Obecnie pracujemy nad produkcją T-shirta damskiego. Produkuje się w 10 kolorach. Wykonane są
oddychającego materiału Moisture Management."
Ostatnio zmieniony śr paź 23, 2013 1:11 pm przez jose, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ