Księgowość, konto WLPS

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
jose

Post autor: jose » śr lis 06, 2013 7:34 am

Póki jeszcze poprzedni Zarząd ma tu dostęp chciałbym wypytać co zostało przygotowane w zeszłym sezonie i jakie dokumenty posiadamy.
Musze zgromadzić wszystko co mamy i skserować, żeby później dostarczyć do firmy księgowej.
Mówię tu o wszelkich fakturach, rachunkach, KRS, NIP..
Dodatkowo ktoś (mam nadzieje prezes :P ) musi się wybrać do KRS i podać skład nowego zarządu. Jest to podstawa żeby móc zmienić osobę zajmującą się przelewami.

Agi wspominała coś w innym temacie że może pomóc, z chęcią taką pomoc przyjmę :)

mela

Post autor: mela » śr lis 06, 2013 11:48 am

Ja nic nie mam niech kazdy co mam niech jak najszybciej do ciebie jakis termin np 15 listopada.

pasta

Post autor: pasta » pt lis 08, 2013 6:26 am

ja co miałam to Jose juz ma
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » czw lis 28, 2013 4:17 pm

Ja wszystkie papiery i dokumenty WLPSu przygotowałam już jakiś czas temu, Ori miał je w ubiegłą środę na OD ale nie było komu przekazać.
Czekają gotowe, uporządkowanie latami.

p.s. Jeśli chodzi o zmianę Zarządu to Jose nie w KRSie tylko w urzędzie miasta.. jeszcze łatwiej więc :)
Musicie tam zaniesc protokol z zebrania zarzadu informujący o zmianach w zarzadzie. Będę wdzięczna jak zrobicie to jeszcze w grudniu, skoro nie jestem Prezesem to chcialabym by uleglo to zmianie w papierach oficjalanych.

p.s.2. Pamietajcie rowniez by w urzedzie miasta upewnic sie ze siedziba WLPS to Ułańska a nie Prądzyńskiego.

p.s.3. pieczątkę WLPS posiada ale z adresem wlasnie na pradzynskiego.
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

jose

Post autor: jose » pt lis 29, 2013 1:08 pm

amjr napisał/a:

Musicie tam zaniesc protokol z zebrania zarzadu informujący o zmianach w zarzadzie.
Kto ma ten protokół?

ODPOWIEDZ