Inwentura - Stoliki WLPS

Moderator: amjr

ODPOWIEDZ
mela

Post autor: mela » śr sty 09, 2013 12:14 pm

JAkie mamy i gdzie

Agi jako że jest najbardziej zorientowana proszę napisz informacje o stolikach.

I Tobie Ago należy się zjebka za pożyczenie stołu RS do Dusznik Zdrój. Jest coś takiego jak zarząd. Wyrazić zgodę na darmowy wynajem powinno dwóch członków zarządu. Ja, Monika i Marta nic o tym fakcie nie wiedzieliśmy, dopiero na sylwestrze doszły słuchy ze to nasz WLPS oraz że zostaje tam. Chcemy zwrotu stolika jak najszybciej poinformowałem Czarnego i Mroczego o tym fakcie.

Pasta ma:
-owijki (ilość poda jak policzy)

Grzybek ma:
18 stóp do stojaków
20 nóg do stojaków
10 górnych częsci do stojaków

Niuniuch ma:
....... (czekam na info)

Mela ma:
-stojaki (policze)
-karton z linkami i okablowaniem
-lampy 8 sztuk

Amjr ma:
- brak informacji

Ori ma:
- roll up WLPS

Stoliki:
Rosengart (w Cooliozum)
3x Garlando (w cooliozum)
1xGarlado (Billaboom)
RS (w Dusznikach Zdrój)
Jaki jeszcze ?

W cooliozum jest
-tablica korkowa

I może ktos coś jeszcze ma ?
Ostatnio zmieniony śr sty 09, 2013 1:23 pm przez mela, łącznie zmieniany 1 raz.

jose

Post autor: jose » śr sty 09, 2013 12:36 pm

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr sty 09, 2013 1:10 pm

Zjebka to mów proszę do swoich kolegów - ja w taki sposób z Wami nie rozmawiam.

Przyznaję, że decyzję podjęłam sama, ale obiecano, że stół wróci zaraz po Sylwestrze.. a myślałam, że akurat Wy (ekipa piłkarzykowa) będzie się cieszyć stolikiem na miejscu... skoro jest nieużywany i stoi byle gdzie w Poznaniu. Tylko dlatego podjęłam tę decyzję. Z tego co się z resztą orientuję to stolik się przydał i dobrze się bawiliście organizując dypika.

Co do reszty - ustosunkuję się jak będę mieć czas, ten tydzień mam w pracy ciężki.

A.
------------------------------------------------------------------
"... bez zbêdnego planowania, bez szczegó³ów ustalania,
tak po prostu samo z siebie... "
BAX:*

aki

Post autor: aki » śr sty 09, 2013 1:23 pm

A propos stolika w Dusznikach, chciałam tylko powiedzieć tylko że też jestem za jego powrotem (skoro mamy co z nim zrobić). Ale fakt faktem jakby Agi mnie zapytała wcześniej, to odpowiedziałabym żeby tam jechał. Mała bo mała, ale zawsze jakas promocja pilakow :)
:_bunny:

mela

Post autor: mela » śr sty 09, 2013 1:41 pm

W Dusznikach był również Garlando, Mroczy z Czarnym mówili że stolik może u nich zostać bo i tak nigdzie i nikt nie bedzie korzystał

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr sty 09, 2013 1:42 pm

Ja wyraziłam zgodę na RSa, mogę pokazać Tobie potwierdzenie smsowe, jeśli to konieczne.

mela

Post autor: mela » śr sty 09, 2013 1:54 pm

Ale co chcesz udowodnić i komu ? Jesli rozmawiałaś czy pisałaś do nich ze tylko na sylwestra pozwoliłaś to kłamali mnie i tyle.

Stolik wróci ale jest problem z terminem bo najszybciej zanosi się na luty ...

amjr
Kontakt:

Post autor: amjr » śr sty 09, 2013 2:27 pm

Zastanów się czy osobiście nagrywając materiał promocyjny dla telewizji lubońskiej, w którym informowałam, że od nowego roku wlps udostępnia stoliki do szkoły w Luboniu pożyczyłabym stoły na bliżej nieokreślony czas do Dusznik?

NIGDY, powtarzam NIGDY nie pożyczyłam stołów nie pytając o zdanie innych członków zarządu wlps.
Tym razem tak zrobiłam (i już widzę, że nie dosyć, ze był to pierwszy raz to równocześnie ostatni, bo zapomniałam że Czarny do najsłowniejszych osób nie należy) tylko dlatego, że stolik miał tam jechać na max tydzień BY EKIPA SYLWESTROWA MIA£A DODATKOW¡ ATRAKCJÊ.
Naiwnie pomyślałam sobie, że się wszyscy ucieszycie, że zamiast stolik stać od kilku miesięcy u Dawida Obody, będzie dostępny na Sylwka. I nie robiłam tego dla siebie, bo mnie tam nawet nie było.

Kajam się.

A.

mela

Post autor: mela » śr sty 09, 2013 4:27 pm

Widać że Mroczy i Czarny inaczej zrozumieli, z twojej wypowiedzi wynika że to po ich stronie jest oddanie stolika.

Mamy teraz problem jak go sprowadzić bo to daleko a z chęciami Czarnego że w lutym to nie porozumienie.

Opcja Bilon on jedzie w wtorek do dusznik i bedzie wracał nie wiadomo kiedy. Bo zalezy czy znajdzie robotę i na jak długo.

Jakieś inne pomysły ?

pasta

Post autor: pasta » czw sty 10, 2013 6:35 am

dziwi mnie fakt że to my mamy szukać teraz sposobu aby stolik wrócił, jeśli dobrze zrozumiałam został on wypożyczony na sylwka (powiedzmy tydzień) - ok rozumiem reklama piłkarzyków pomoc jakaś chłopakom ( mi osobiście do szczęscia nie był tam potrzebny)- jednak jeśli nie potrafią dotrzymać terminu i jeśli nie mają jak go odstawić to niech płacą za jego wypożyczenie jeżeli ma on tam być jeszcze miesiąc
Ostatnio zmieniony czw sty 10, 2013 6:36 am przez pasta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

mela

Post autor: mela » czw sty 10, 2013 8:20 am

pasta policzyłaś owijki ?

pasta

Post autor: pasta » czw sty 10, 2013 9:25 am

zapomniała :( policze dzisiaj wczoraj miałam sporo pracy
"Dali Ci ¿ycie wiêc ¿yj a nie wegetuj"

jose

Post autor: jose » czw mar 07, 2013 10:19 am

Jak układa się współpraca z Bilaboom? Czy nie warto znaleźć jakiś nowy klub żeby wstawić np. Rosengarta? Póki co stoi za dartem i się kurzy a mógłby zarabiać.

Po drugie co nam daje stolik w Bilaboom? Cieszy się zainteresowaniem? Poza zarabianiem powinien też być formą promocji a chyba żadne turnieje nie odbywają się tam. Może warto tam przyklejać plakaty z terminarzem?
Ostatnio zmieniony czw mar 07, 2013 7:31 pm przez jose, łącznie zmieniany 1 raz.

aki

Post autor: aki » czw mar 07, 2013 12:58 pm

Właśnie chciałam popytać w lokalach o to, żeby nawiązać nową współpracę, ale coś mi ostatnio czasu na wszystko brakuje ;/ Jeśli ktokolwiek wie coś o lokalu chętnym do współpracy to dajcie znać
:_bunny:

ODPOWIEDZ