Maj 21 2019 03:26:18
Nawigacja
· Strona główna
· Artykuły
· Download
· Forum
· Linki
· Kategorie newsów
· Galeria zdjęć
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,950
· Najnowszy użytkownik: AdoPWaike
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Discounts! Brazilian...
· Wyniki 2017
· 21.01.2017 Wrocław L...
· Terminarz 2017
· Nowe piłki
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
MISTRZOSTWA POLSKI ROBERTO SPORT 2011
ARCHIWUMInformacja pol.

Images: robertosport.jpg
Komentarze
2 #1 zetmajster
dnia czerwiec 12 2011 13:12:56
WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI ROBERTO SPORT:

AMATEUR DOUBLES:

1. Jakub Polak/Jacek Bułatek
2. Łukasz Szczuka/Paweł Byczkowski
3. Bartosz Nogajski/Patryk Wróblewski

4. Paweł Żugaj/Michał Rosiński
5-6. Jacek Szczepański/Sebastian Koćwin
5-6. Alan Piksa/Zbigniew Gabriel
7-8. Marta Pawlak/Rafał Gryczka
7-8. Bartosz Szczuka/Dominik Christke
9-12. Jarosław Oreszuk/Natalia Orszt
9-12. Szymon Janik/Michał Chmielewski
9-12. Wacław Banasik/Mikołaj Sadek
9-12. Tom Konieczny/Anna Czemeżyńska
13-16. Sylwia Jelonek/Agnieszka Słowińska
13-16. Dariusz Nowakowski/Wojciech Ślapa
13-16. Michał Weręgowski/Piotr Cichocki
13-16. Bartosz Adamczyk/Robert Cedrowicz
17-18. Katarzyna Lach/Tomasz Lisiak
17-18. Bartosz Garwacki/Jakub Garwacki


SEMI-PRO DOUBLES:

1. Krystian Aranowski/Tomasz Kowalski
2. Patryk Sawicki/Cezary Bdzikot
3. Miłosz Kraiński/Krzysztof Żołądkowicz

4. Michał Melnyczok/Kacper Grzebiela
5-6. Michał Grzybek/Michał Wojciechowski
5-6. Krzysztof Wierzbicki/Maciej Andrzejewski
7-8. Andrzej Sulej/Paweł Jóźwiak
7-8. Marth Markus/Bernhard Kraus
9-12. Michał Ziółkowski/Barnaba Szustak
9-12. Krzysztof Wachowiak/Dariusz Ludwiczak
9-12. Dawid Przybysz/Jakub Lach
9-12. Adam Chybiński/Olivia Klepacka
13-14. Tomasz Goliszek/Jakub Krzysiak
13-14. Katarzyna Kiczke/Dorota Wierzbicka


PRO-MASTER DOUBLES:

1. Marcin Snopkowski/Jacek Raczkier
2. Kevin Hundstorfer/Lukas Alexander
3. Jacek Wojciechowski/Agata Ćwiąkała

4. Filip Kubiatowicz/Bartosz Kasprzyk
5-6. Michał Urbaniak/Mateusz Fudala
5-6. Rytis Mitkus/Agnieszka Rutowska


MIXED DOUBLES:

1. Dorota Wierzbicka/Kevin Hundstorfer
2. Joanna Boczkowska/Mateusz Fudala
3. Anna Czemeżyńska/Jacek Raczkier

4. Olivia Klepacka/Tomasz Poboży
5-6. Agnieszka Rutowska/Marcin Snopkowski
5-6. Katarzyna Lach/Patryk Sawicki
7-8. Agata Ćwiąkała/Jacek Wojciechowski
7-8. Greta Lazutkaite/Filip Kubiatowicz
9-12. Katarzyna Kiczke/Michał Urbaniak
9-12. Natalia Orszt/Cezary Bdzikot
9-12. Dominika Klukowska/Dawid Przybysz
9-12. Marta Pawlak/Adam Chybiśki
13-16. Barbara Kurtyka/Kacper Grzebiela
13-16. Agnieszka Słowińska/Michał Grzybek
13-16. Michalina Rajczyk/Michał Ziółkowski
13-16. Zofia Lewandowska/Dariusz Ludwiczak
17-18. Sylwia Jelonek/Michał Wojciechowski
17-18. Aleksandra Durlej/Maciej Andrzejewski

WOMEN DOUBLES:

1. Agata Ćwiąkała/Joanna Boczkowska
2. Agnieszka Rutowska/Barbara Kurtyka
3. Zofia Lewandowska/Olivia Klepacka

4. Katarzyna Kiczke/Dorota Wierzbicka
5-6. Natalia Orszt/Anna Czemeżyńska
5-6. Sylwia Jelonek/Agnieszka Słowińska
7-8. Marta Pawlak/Katarzyna Lach
7-8. Greta Lazutkaite/Ieva Ciziunaite

WOMEN SINGLES:

1. Agata Ćwiąkała
2. Barbara Kurtyka
3. Agnieszka Rutowska

4. Dorota Wierzbicka
5-6. Ieva Ciziunaite
5-6. Katarzyna Lach
7-8. Zofia Lewandowska
7-8. Katarzyna Kiczke
9-12. Olivia Klepacka
9-12. Natalia Orszt
9-12. Greta Lazutkaite
9-12. Marta Pawlak

LOSER DYP:

1. Paweł Byczkowski/Paweł Żugaj
2. Agnieszka Słowińska/Piotr Drzeżdżon
3. Katarzyna Kiczke/Michał Rosiński

4. Tom Konieczny/Dorota Wierzbicka
5-6. Aleksandra Durlej/Jakub Polak
5-6. Wojciech Słaba/Bartosz Adamczyk
7-8. Bartosz Nogajski/Zofia Lewandowska
7-8. Alan Piksa/Szymon Janik
9-12. Ryszard Trzebiński/Krzysztof Borowy
9-12. Paweł Chyliński/Michał Chmielewski
9-12. Mikołaj Sadek/Sylwia Jelonek
9-12. Barbara Kurtyka/Total DYP
13-16. Jacek Sobczak/Marta Pawlak
13-16. Bartosz Szczuka/Robert Cedrowicz
13-16. Sebastian Michalak/Zbigniew Gabriel
13-16. Patryk Wróblewski/Wacław Banasik
17-18. Darek Nowakowski/Anna Czemeżyńska
17-18. Adam Raczyński/Mateusz Bełwon

NOVICE DOUBLES:

1. Robert Cedrowicz/Bartosz Adamczyk
2. Mikołaj Hewelt/Rafał Krajewski
3. Adam Raczyński/Jacek Sobczak

4. Wojtek Słaba/Tom Konieczny
5-6. Marcin Kozłowski/Bartosz Domagała
5-6. Mateusz Bełwon/Krzysztof Borowy
7-8. Adrian Ziętek/Kamil Ziętek
7-8. Patryk Przygocki/Tomasz Brylewski
9-12. Kamil Szampański/Bartłomiej Madajczyk
9-12. Katarzyna Mierzejewska/Magdalena Kłosińska
9-12. Mateusz Janiszewski/Remigiusz Przekwas
9-12. Daniel Chorąży/Michał Słupski
13-16. Sławomir Szczucki/Piotr Ordon
13-16. Maciej Neuman/Wojciech Masłowski
13-16. Marcin Kuźmiński/Bartosz Cłapiński
13-16. Artur Drążek/Łukasz Maliszewski
17-20. Mateusz Krakowiak/Patryk Wróblewski
17-20. Jakub Garwacki/Bartosz Garwacki
17-20. Joanna Drzeżdżon/Lidia Krystoforska
17-20. Barłomiej Berent/Tomasz Berent


OPEN DOUBLES:

1. Kevin Hundstorfer/Lukas Alexander
2. Marcin Snopkowski/Jacek Raczkier
3. Joanna Boczkowska/Andrzej Sulej

4. Tomasz Poboży/Barnaba Szustak
5-6. Filip Kubiatowicz/Mateusz Mazur
5-6. Tomasz Kowalski/Krystian Aranowski
7-8. Agata Ćwiąkała/Paweł Jóźwiak
7-8. Dawid Przybysz/Katarzyna Lach
9-12. Cezary Bdzikot/Patryk Sawicki
9-12. Bartosz Kasprzyk/Michał Ziółkowski
9-12. Michał Wojciechowski/Michał Grzybek
9-12. Miłosz Kraiński/Arkadiusz Kurzyk
13-16. Jacek Wojciechowski/Michał Urbaniak
13-16. Dariusz Ludwiczak/Michał Melnyczok
13-16. Adam Chybiński/Dawid Klugowski
13-16. Jakub Krzysiak/Tomasz Goliszek
17-24. Dorota Wierzbicka/Rytis Mitkus
17-24. Krzysztof Wachowiak/Krzysztof Żołądkowicz
17-24. Maciej Andrzejewski/Krzysztof Wierzbicki
17-24. Grzegorz Zawiłowicz/Rafał Pawełek
17-24. Olivia Klepacka/Tomasz Lisiak
17-24. Jarosław Oreszuk/Remigiusz Fleszar
17-24. Rafął Gryczka/Jakub Lach
17-24. Bernhard Kraus/Marth Markus
25-32. Agnieszka Rutowska/Kacper Grzebiela
25-32. Katarzyna Kiczke/Paweł Chyliński
25-32. Michał Chmielewski/Ryszard Trzebiński
25-32. Jakub Polak/Michał Wojtkowski
25-32. Szymon Janik/Szymon Sanecznik
25-32. Bartosz Nogajski/Marta Pawlak
25-32. Sebastian Koćwin/Jacek Szczepański
25-32. Zbigniew Gabriel/Alan Piksa
33-43. Mateusz Fudala/Robert Kotecki
33-43. Sebastian Michalak/Emil Wielgus
33-43. Paweł Byczkowski/Piotr Drzeżdżon
33-43. Sylwia Jelonek/Agnieszka Słowińska
33-43. Paweł Żugaj/Michał Rosiński
33-43. Wacław Banasik/Mikołaj Sadek
33-43. Anna Czemeżyńska/Dominik Christke
33-43. Adam Raczyński/Jacek Sobczak
33-43. Marcin Kozłowski/Bartosz Domagała
33-43. Robert Cedrowicz/Bartosz Adamczyk
33-43. Tomasz Brylewski/Patryk Przygocki


OPEN SINGLES:

1. Kevin Hundstorfer
2. Jacek Raczkier
3. Mateusz Mazur

4. Michał Ziółkowski
5-6. Agata Ćwiąkała
5-6. Michał Wojciechowski
7-8. Michał Urbaniak
7-8. Andrzej Sulej
9-12. Michał Grzybek
9-12. Jacek Wojciechowski
9-12. Krzysztof Żołądkowicz
9-12. Dariusz Ludwiczak
13-16. Marcin Snopkowski
13-16. Cezary Bdzikot
13-16. Dawid Przybysz
13-16. Agnieszka Rutowska
17-24. Mateusz Fudala
17-24. Filip Kubiatowicz
17-24. Bartosz Kasprzyk
17-24. Tomasz Goliszek
17-24. Tomasz Lisiak
17-24. Jarosław Oreszuk
17-24. Paweł Byczkowski
17-24. Alan Piksa
25-32. Robert Kotecki
25-32. Sławomir Szmyt
25-32. Krzysztof Wachowiak
25-32. Jakub Krzysiak
25-32. Bernhard Kraus
25-32. Jakub Polak
25-32. Przemysław Bętkowski
25-32. Dominik Christke
33-48. Rytis Mitkus
33-48. Kacper Grzebiela
33-48. Patryk Sawicki
33-48. Miłosz Kraiński
33-48. Grzegorz Zawiłowicz
33-48. Ryszard Trzebiński
33-48. Rafał Pawełek
33-48. Jakub Lach
33-48. Rafał Gryczka
33-48. Piotr Drzeżdżon
33-48. Natalia Orszt
33-48. Bartosz Nogajski
33-48. Katarzyna Lach
33-48. Michał Chmielewski
33-48. Jacek Sobczak
33-48. Tomasz Brylewski
49-61. Markus Marth
49-61. Dorota Wierzbicka
49-61. Paweł Chyliński
49-61. Marta Pawlak
49-61. Katarzyna Kiczke
49-61. Wacław Banasik
49-61. Mikołaj Sadek
49-61. Adam Raczyński
49-61. Patryk Przygocki
49-61. Szymon Janik
49-61. Zbigniew Gabriel
49-61. Robert Cedrowicz
49-61. Bartosz Adamczyk
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

29-07-2018 16:58
Gdzie można znaleźć najnowszy ranking?

21-05-2018 17:52
puk puk

16-12-2017 11:00
cze Wink

08-12-2017 20:49
Bo to niby forum a forum to co innego Smile Pierwsza strona jest czymś innym niż strona forum. Musisz wejsc na forum i skorzystać z opcji przypomnij hasło.

08-12-2017 16:31
HALO HALO czy ktoś mnie słyszy Szatan

08-12-2017 16:29
po zalogowaniu na pzfs.org przechodzę do forum i jestem wylogowany proszę o interwencje

27-11-2017 20:37
nie moge wejść na forum halo halo

30-06-2017 14:08
Czy ktoś wie co się dzieje z foosapp.hostingasp
.pl ? Będzie wskrzeszone?

29-03-2017 12:43
elo, poprosiłbym o jakiegoś adminka czy moderatorka Smile

07-03-2017 21:42
Kto tym administruje ??

1,640,572 unikalne wizyty